Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By pennyHardway
Shaw Hitcher wrote:Ma Nowitzki poceo da promasuje sve i samo prica gluposte nije za pracenje vise nema veze to da ima 40K

Doktore ne mogu ti pm poslati nesto si blokirao ili si pun.
By Shaw Hitcher
pennyHardway wrote:
Shaw Hitcher wrote:Ma Nowitzki poceo da promasuje sve i samo prica gluposte nije za pracenje vise nema veze to da ima 40K

Add me na telegram ako hoces Shaw Hitcher neznam sta je sa porukama.
By UcenikBGD
#107587 Pozdrav ljudi!
Kakve facebook stranice, dojave,predlozi, praćenja itd. Samo svojom glavom, nekom svojom logikom i stilom, i garant ćeš biti u plusu većem nego da pratiš kojekakve savete i vip predloge,kako se već zovu!
By pennyHardway
Shaw Hitcher wrote:
pennyHardway wrote:

Add me na telegram ako hoces Shaw Hitcher neznam sta je sa porukama.

....................
Last edited by pennyHardway on 13 Oct 2018, 15:16, edited 1 time in total.
By UcenikBGD
#107591 Ja sam mislio na prepisivanje i praćenje nekih tipsera, ono u fazonu lik je dao juce i prekjuce par i pogodio i sada cu da ga ispratim i danas, bez da sam nešto smislim. A naravno da je svacije misljenje dobrodoslo na Forumima u vezi teme o kojoj se pricha.
By Teo
#107593 Ti si nbaspecialtips pomjesao babe i zabe.Niko tebi ne brani da pratis sta hoces i da razmisljas kako hoces.Ovo je forum gdje ljudi slobodnom voljom dodju da napisu neki predlog koji misle i da ga obrazloze sa njihovim argumentima,nebitno odakle su te cinjenice pokupili.Sta nas clanove foruma interesuje sta misli neko sa neke fejsbuk stranice i da li on pogadja ili ne pogadja,to je apsolutno nebitno.Ako neko od njih ima zelju da pokaze znanje neka slobodno pise ovdje i neka iznese svoje misljenje.

Vise je nego glupo i vrijedja odredjene clanove foruma da predlazes neke stranice i neke ljude koji su svoje pocetke proveli ovdje a onda zeljom za profitom napravili takozvane VIP grupe i krenuli u lov na intelektualnu sirotinju.
By nbaspecialtips
#107594 ajde mi samo citiraj dio gdje sam ja pisao ovdje o vip grupama i gdje sam ih ja promovisao

A ako to vrijedja nekoga onda to prkosi svakoj logici- covjek koji dodje na forum da prati druge se uvrijedio jer je neko na forumu dao prijedlog koje to jos "druge" moze da prati