Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Josipx15
#108431 Novi sam na forumu ovo mi je prva objava pa nemojte zamjerit šta, ako imate neki savjet slobodno recite.

A.Davis 29,5 manje (1,85) Wwin

Obrva je odlično otvorio sezonu imao je zaista fantastičnih utakmica, sinoć su Pelicansi igrali sa Netsima i Davis se i nije baš proslavio postigao je 18 poena uz šut iz igre 6-19. New Orleans večeras igra back to back utakmicu sa Jazzom, Davis ide na obrambenog majstora Rudya Gobera koji zasigurno može zaustaviti Davisa, polako diže svoju formu i očekujem da će večeras limitirati Davisa ispod ovih 29,5 poena.

Z.LaVine 26,5 više (1,85) Wwin

Što reći za Lavina, ovaj mladić igra fantastičnu sezonu i glavni je igrač Chicago Bullsa, prosječno postiže 29,8 poena po utakmici.Bullsi su sinoć uvjerljivo izgubili od Hornetsa Zach je za 25 minuta postigao 20 poena uz nešto lošij šut iz igre 6-16.Chicago večeras ide na Atlantu očekuje se brza košarka i dosta poena, nebi trebalo biti ni blow out kao što je bio sinoć kada su Bullsi uvjerljivo poraženi tako da ako Chicago večeras želi doći do pobjede LaVine bi trebao biti na visokoj razini na kojoj igra od početka sezone i ići preko ove granice od 26,5 poena.
By LosPollosHermanos
#108438 T.Prince over 19.5 Soccer, MaxBet

Duel dve mlade ekipe koje igraju brzo sa slabim odbranama. I jedni i drugi ne ocekuju nista od ove sezone pa je svaka tekma bez neki vecih tenzija. Zato se i ocekuje oko 231-232 poena. Idelna situacija za Princa. Ima najveci usage rate u timu oko 30 %. Takodje i najveca minutaza. Ne ocekujem neki bo
By Darko1987
#108442 DeMar DeRozan (SAS) 25,5 over @1,83 Bet365

DeMar odlično krenuo u Spurs-ima, u prva 3 meča jako agresivan, 20+ šuteva, 35+ minutaža i 3 overa na ovu granicu, 28 vs MIN ,28 @POR, 32 @LAL. Zadnju tekmu 18pts, ali tu se san Antonio baš obrukao, Indiana ih je pregazila u sred Teksasa, DeMar nije igrao zadnjih 7-8 minuta, sa punom minutažom otišao bi on opet na 25+.

Večeras opet tekma sa Lakers-ima, prije par dana drama, čudesna tojka Kinga za produžetak, DeRozan u tom meču ispalio 29 lopti i ubacio 32pts, znači sa 38% šuta iz igre u debeli over. Odbrana LA-a je baš slaba, u svim mečevima ove sezone su primili 110+ poena, i večeras se očekuje jedana efikasna tekma, 230pts je granica, DeMar uz LMA glavna napadačka opcija.

37-38 minuta, 20-25 šuteva, 5-6 penala, domaći teren, povoljan matchup, dobra forma, ma sve je tu za over, ostaje da vidimo šta će DeRozan uraditi... :roll: :ugeek:
By under
#108443 Posto svi prakticiraju brzu igru i jako tesko je pronaci neke dobre undere, danas sam uzeo 3 ista igraca na jednoj tekmi jer ocekujem lagan posao za milw, iako im je b2b , ali ih za 2 dana ceka bitna tekma s Torontom

Ante 27,5 betfair @2
Bledsoe 15,5 betfair @2
Gordon 17,5 bet365@2

Jednostavno ne vidim cime Orlando moze parirat jer nije ovo Boston, koji se jos trazi, Buksi su vruci i po meni su u Top 3 , Gsw , Toronto i oni
Fina dubina, B.Lopez im donio ono sto im falilo, moze odigrat dobru obranu, ne vrhunsku ali moze smetat recimo Embiidu sto Henson ne moze, ali bitnije je sto u napadu moze malo izvuc centra i eto slobodnog prostora za Antu i njegove ulaske, Brogdon takoder dobro rjesenje prebacaj u prvu petorku, Ante u sjajnoj formi, Gordon bi mu mogao smetat , kao i u kontra slucaju , pa ce oba imat teske matchupove, a za Bledsoea sam se odlucio jer se i vratio Della, pa tako da sad mogu PG odigrat i Bledsoe i Dell i Brogdon

Uglavnom baziram ove pikove jer ocekujem skracenu minutazu...
By baja papaja
#108444 Len +9.5 bet365

Nisam danas nista mislio igrati ali ovo sam morao. Bulsi suplji u reketu, do sada ih samo Dramond nije napunio kada su centri u pitanju. Len igracki i fizicki mnogo nadmocniji od svih u reketu Bulsa, imace svojih 10ak pokusaja, nadam se i nekoliko slobodnjaka i verujem da ce vise nego lako prebaciti ovu granicu. Jedino sto mislim da moze da obori ovaj par je ako igraci spolja udju u ludacku sutersku seriju kao protiv Klivlenda pa da ne daju loptu dole, ali to bi bilo previse.
Srecno svima veceras.
By GregMonro
#108445 J. Holiday 17,5+ (soccer)

Izašla vest da ne igra Davis zbog povrede, prva opcija mi je Holiday, uzeće koji šut više, koji minut više će igrati, mora preuzeti ulogu lidera. Biće to sudar njega i Mithcela, očekujem 25+ poena raspoloženog pleja Nju Orleansa
By SPY
#108447 nurkic 14,5 + lutrija bh @ 1,9

malo je unaprijedio igru ove godine, pokušava trice doduše nije pogodio nista 0/6 zadnje dvije bukvalno izisle iz obruca vakat je da ubode jednu.. :mrgreen: zadnja dva duela 21 i 27..
By Darko1987
#108451 Josh Richardson (MIA) 18,5 under @1,83 Bet365

* Justise Winslow will play on Saturday against the Blazers, according to coach Erik Spoelstra.
* Derrick Jones Jr. (foot) will play against the Blazers on Saturday.
* Wayne Ellington (ankle) will play on Saturday against the Blazers.

Moram ovo uzeti, Heat večeras u dosta dužoj rotaciji, Ellington debituje ove sezone, mislim da Josh večeras najviše gubi, očekujem ga u igri nekih 30-ak min, 11-12 šuetva, mislim da ima value under na 18,5... :roll:

Uzet i Holiday 17,5 over u Mozzart-u, trebao bi preuzeti na sebe veliku odgovornost, ovih 17 poena bez Davis-a je izuzetno povoljna granica, uzeo sam ga bez dileme...

Sretno svima!!! ;) 8-)
By GregMonro
GregMonro wrote:J. Holiday 17,5+ (soccer)

Izašla vest da ne igra Davis zbog povrede, prva opcija mi je Holiday, uzeće koji šut više, koji minut više će igrati, mora preuzeti ulogu lidera. Biće to sudar njega i Mithcela, očekujem 25+ poena raspoloženog pleja Nju Orleansa

Polovina treće četvrtine 18 poena! ✔️