Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By CiiBaa
#108541 Hardaway u ss (23.5) više
Ove sezone dok nema porzingisa je on najveca nada za knickse,tome u prilog ide da je svaku utakmicu uzimao preko 20 šuteva,osim jedne gdje je bio blowout.
Također je u 5/6 utakmica ove sezone iso na ovoj granici,a ostao je under kad je bio blowout,istina je da je 3 puta stao na 24 poena ali danas bi mogla biti izjednacena utakmica i ocekujem da ce uzet sigurno opet 20+ šuteva,a vrlo lako moguce je da ce imat koju minutu više nego inace ako rezultat bude u egalu
By DirkNowitzki
#108586 J. Randle (NOP) 16.5 UNDER koef 1.9 Sportlife (Makedonija)

Randle vuce povredu na svoju levu nogu, pa ne vidim ga veceras da ce on nesto mnogo forsirati. Takodje ocekujem za njega nesto manje od 20 minuta na parketu, tako da po meni ova grana uzimam obe rucke.

N. Jokic (DEN) 22.5 OVER koef 1.9 Sportlife (Makedonija)

Veceras za pelikane ne igraju puno igraci, ne igra ni njihova zvezda Obrva, tako da Joker nema ko zaustaviti osim samog sebe (ako udje u film Majic Johnson sa svojim asistencijama). Samo da ne bude neki Blow Out i mislim da ce on preko ovo.

K. Middleton (MIL) 20.5 OVER koef 1.9 Sportlife, 1.85 Mozzart

Veceras za Milvoki nece igrati Grk, tako da je suter Middleton prva napadacka opcija u ekipi. Njegovo najjace oruzje su trice, puca ih po 7-8 u proseku i gadja oko 50%. Takodje on izvodi slobodnjake ako ima tehnicku, sto je samo plus ovom tipu. Ocekujem od njega da veceras bude oko 30 poena. Ovo mu je grana ako Grk igra, ali ocekuje se da ce ga veceras postedeti, zato sto ima kontuziju na glavi (zalio se na glavobolju). Dodatno zasto mislim da nece igrati je to sto nema ga u nijednoj ponudi za kladjenje, tako da dok nije porasla ova grana, mislim da treba da se uzme na 20.5

SKOR: 5 od 9.
By nbaspecialtips
#108588 "J. Randle (NOP) 16.5 UNDER koef 1.9 Sportlife (Makedonija)

Randle vuce povredu na svoju levu nogu, pa ne vidim ga veceras da ce on nesto mnogo forsirati. Takodje ocekujem za njega nesto manje od 20 minuta na parketu, tako da po meni ova grana uzimam obe rucke."

Izgleda da ne igra Davis, tako da je ovo dosta riskantno.. voli randle da isforsira
Last edited by nbaspecialtips on 29 Oct 2018, 22:54, edited 1 time in total.
By DirkNowitzki
#108624 D. Jordan (DAL) 12.5 OVER koef 1.85 Mozzart

Veceras Jordan ide na Poeltl i na stari Gasol. U ekipi Dalasa ima lepu suradnju sa Doncica i sa Smith Jr, a to kazu i dosadasnji rezultati (tri puta stao na granici i tri puta prolazio). Zna uhvatiti i po neki ofanzivni skok, a znatno je podobrio penale (puca u sezoni 26 od 30, nesto kao Nash iz najboljih dana :) )

E. Kanter (NEW) 15.5 OVER koef 1.85 Mozzart

Ide na ekipu koja nezna sta je to odbrana, tako da ocekuje se brdo poena veceras. Cuva ga mladi Allen koji nezna bas igrati odbranu. Kanter je odlican u napadu, ima on svoje poteze, voli da igra sa ledjima i to radi solidno. Drugi je potrosac lopti posle Hardaway-a. Nedavno su igrali i napunio ih do vrh, dao im 29 poena, pa ocekujem slicnu partiju i veceras.

A. Aminu (POR) 9.5 UNDER koef 1.85 Mozzart

On je u ekipi Portlanda zaduzen za odbranu, a u napadu coskari. Jedino moze preci granicu ako ubaci 3 trice ili ako lopta se slucajno odbije do njega na ofanzivni skok. Do sada ove sezone u 5 utakmica, 2 puta je prelazio granicu, imao je 16 i 10 poena ali to je zato sto je gadzao trice i to sa odlicnim procentom (3 od 5 i 2 od 3), a u ostale utakmice gde je ostao minus nije pogodio niti jednu tricu (0 od 2, 0 od 4 i 0 od 6). Dakle kao sto sam rekao, on u napadu samo coskari, ako nema ko drugi pucati onda on dobije loptu i pali tricu. Takodje ide u prilog to sto je on zaduzen za odbranu, pa lako moze uci u problem sa faulima.

B. Hield (SAC) 16.5 OVER koef 1.8 Sportlife (Makedonija)

Hield je igrac kome je najjaca strana trice. Puca trice odlicno (u prosloj sezoni pucao oko 43%, a tako je i na pocetak ove sezone). Ove sezone samo je jednom ostao ispod, kada je bilo BO protiv Denvera, u ostale meceve dva puta bio na granici (dao je 17) a u ostale 19, 22 i 23. Na terenu je oko 30 minuta (naravno ako ne bude BO), sto je dovolno da prebaci ovu granu, s obzirom da je on nekada najveci a nekada drugi najveci potrosac lopti u svoj tim.

SKOR: 5 od 9
By nbaspecialtips
#108632 N.Mirotic [20,5] OVER 2,5/10 (betf/padd/sb@1,8) Pelicans

Betfair/Sportsbet offered Mirotic at 20,5 which is just a point or two higher than what he would have if there wasnt for ADs injury. To make a comparison- they also offered Holiday at 20,5 and here is a interesting fact: Mirotic is averaging almost 10 points more than Holiday. So, 20,5 seems really nice for Mirotic. Could it be a BO? Yea, there is a big chance of it. But without Davis, there is a decent chance Mirotic goes over in the first 3 quarters like he did against Utah where he scored 25 points in 28 minutes played and not playing normal time in the last quarter. Denver is 9 points favorite here, so I hope Pelicans can keep it close even though Denver is a big favorite. If Mirotic would play full minutes this should have a really storng chance of going trough. Without AD his usage rate should see a big increase, and if they keep Randle on the bench this bet will have even more value (because he wont have to share the ball with Randle). Bookies predict 230 points and I think that's another plus here.
By Darko1987
#108639 Kyle Kuzma (LAL) 16,5 under @1,83 Bet365

Ipak sam uzeo i ovo!! Izašle su startne petorke, i ono što sam očekivao to se i desilo, rupa Wiggins je out, a Kuzma u startnu postavu u koju se vraća Ingram. Butler ili Okogie matchup, ako bude Jimmy ovo je lagani under, Okogie mi je nepoznanica, ali po fizikalijama mi izgleda da bi mogao parirati,
LA u punom sastavu, dobra klupa, Lence, Rondo, Pope, Hart, svi bi trebali dobiti minute.

Ukratko, očekujem manju minutažu (oko 30-ak min), dosta manje lopti u napadu sa ovom širinom u rotaciji, i ovih 16,5 mi izgleda previsoko, da je u 2nd unit-u ne bih ga uzimao, ali sa starterima neće imati toliku slobodu u napadu, još ako ga Jimmy uzme, under zagarantovan... :ugeek:

Sretno... ;) :mrgreen: