Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By LosPollosHermanos
#108717 Buddy Hield 17.5 over Soccer

Duel ekipa od kojih se nista ne ocekuje ove sezone. Opustena tekma, nadam se bez bo-a. Buddy je hot zanje tri tekme 23, 22, 22 i najveca minutaza u timu. Prate ga i ostali saigraci pa su vezali 3 pobede. Orlando i ozbiljna odbrana ne idu zajedno u receicu, pa ocekujem da nastavi da sipa. Shumpert je out, Fox je Q, ako i on bude out, to ce dodatno dici Hildov usage rate.
By frkathor
#108728 O.Porter 5.5 skok over 1.70
C.Paul 5.5 skok over 1.70
2.89 HL
Morris out,Howard out ,Oubre GTD,
veoma skracena rotacija kod Wizardsi,Otto je skocan igrac i u ovakvim okolinostima ga uzimam over skokova jer imat ce veliku minutazu i vjerojatno vecinu vremena provest na cetvorci mislim da moze ovo skupit do poluvremena,uglavnom premala granica za mene s obzirom na okolnosti
Cp3-a skoro uvijek igram skokove over na ovu granu dok je playoff
jer ima odlican njuh za uhvatit loptu i u vecini slucajeva me ispostovao...e sad nije playoff ali ni veceras ne igra Harden Houston uzasno krenuo u sezonu i oni ce shvatit maksimano ozbiljno ovu utakimicu pogotovo Cp3 nakon onakve blamaze protiv Clippersa..Capela ce se hrvat s Nurkicem tako da njega nisam htio,a nekako mi je sigurnija opcija Cp3 over skokova nego poena mada ga ocekujem 25 pts+ veceras,ako kome znace brojke
igrali su prosle sezone također Harden nije igrao u jednom dvoboju i kupio je 7 skok,a Porter također prosle sezone u utakmici u kojoj Morris nije nastupao protiv Memphisa skupio je 9 skok
By under
#108752 Nesto na brzinu sta sam odigrao :

Covington 12,5 under bet365 @1,72

Ide na obranu Toronta, sad ili bude green ili kawhi na njemu, znaci nema otvorenih suteva, igra tako tako, trpa on overe na ovu granicu, al ekipama charl, chic, detr, atlanta znaci onima koji pustaju otvorene trice, al vec Bostonu i Milwakiju zabio po 8 koseva, tako nesto ocekujem i danas

Valanciunas 15,5 under @1,70

Igra solidno, danas se opet ocekuje u prvom sastavi i upravo ga zbog toga i vidim u underu, embiid je intelegentniji od njega i tesko bude on preko njega zabio 16 , ajd da je u 2.unitu mozda, ovako bude ga embiid jos i silovao u obrani, mozda 2-3 brza faula i eto klupice , znao ke on to cesto tak odsjedit, uglavnom kontra embiida za ovih max 20min ne vjerujem da ide preko

Griffin 23,5 under @1,83 bet365

O ovom ste vec pricali, pa da ne duljim, ako ih je pred 3 dana Boston lako dobio u gostima, ne vidim sto bi se danas moglo promjenit, DET najjace oruzje Griff i Drumm a po meni BOS ima tu oruzja za obranit, pa se nadam i opet brzom odljepljivanju i smanjenoj minutazi za Griffa

Score dosad 6/6 8-)