Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By NbaNba
#108984 Par pikova za danas, pa proberite sta valja..Napisacu i analize i sta cu ja licno igrati.

Serge Ibaka 13.5 over (Tor)
Eric Gordon 18.5 under (Hou)
John Wall 22.5 under (Was)
W. Matthews 15.5 over (Dal)
Tim Hardaway 23.5 over (Nyk)
Durant 29.5 under (Gsw)

Serge Ibaka ide na jedan od losijih reketa, i ekipa u NBA. Ocekuje se poprilicno lagan mec za Toronto, te izgledno manja minutaza glavnih igraca. Mada, sa obzirom da sam se zakleo da Leonarda nikada vise under na tiket, uz siromasnu granicu na Ibaku, odlucujem da ga igram preko. U poslednjih 5 meceva na 4 je dosao preko ove granice sa 16,30,15,15, dok samo jednom ispod sa 11 poena. Mozda bih se odlucio i za Valanciunasa preko, ali ga nemam u ponudi.
Eric Gordon 18.5 under. Sve je meni jasno, Harden je out do sutra, Houston je "favorit" veceras, ali Gordon na 18.5 ? Poslednjih 5 meceva na 4 ispod, sa 12,10,11,9 i jednom over sa 20 poena. Mora neko povuci a? I hoce, i ima ko prije njega..Ovih 18.5 mi je cisto previse, i na osjecaj, under.
John Wall 22.5 ispod. Jednom u poslednjih 5 presao, veceras ima Westbrooka da ga izmori , a B. Beal se sve vise cini kao br 1 u ovom timu, a Oubre se takodjer fino snalazi u timu, te uzima pozamasan broj lopti. Ove 4 na kojim je bio ispod, biljezio je 22,18,13,16..Sve u svemu, ne ocekujem ga preko u ovako teskom mecu.
Mathews 15.5 over, moj PIK DANA. Na sve i jednom mecu je na poen, dva sa Doncicem na kojeg je dosta veca granica, te sve veci fokus na tom Doncicu, tako da ocekujem Mathewsa da lagano prebaci ovo veceras, jer u 5 od poslednjih 6 je isao cak preko 20 sa: 21,22,21,23,20...
Hardaway 23.5 over, jednostavno nema ko..Tu mu je negdje granica, ali dok je drze na 23.5 ja cu ga ganjati preko. 24,24,14,24,25,37..Na osjecaj
Durant 29.5 under.
Poslednji mec sam ga uhvatio ispod, a veceras se moze ocekivati i smanjena minutaza, mozda Thompsona da konacno krene, a Curry nadam se da ce nastaviti sa dominacijom, te ostati na visini zadatka, te Duranta ispod visokih 29.5.

Tripl za veceras :
Matthews 15.5 over
John Wall 22.5 under
Eric Gordon 18.5 under

I iskombinovacu nesto sa Durantom i Ibakom

Srecno!
By cicimici555
NbaNba wrote:Par pikova za danas, pa proberite sta valja..Napisacu i analize i sta cu ja licno igrati.

Serge Ibaka 13.5 over (Tor)
Eric Gordon 18.5 under (Hou)
John Wall 22.5 under (Was)
W. Matthews 15.5 over (Dal)
Tim Hardaway 23.5 over (Nyk)
Durant 29.5 under (Gsw)

Serge Ibaka ide na jedan od losijih reketa, i ekipa u NBA. Ocekuje se poprilicno lagan mec za Toronto, te izgledno manja minutaza glavnih igraca. Mada, sa obzirom da sam se zakleo da Leonarda nikada vise under na tiket, uz siromasnu granicu na Ibaku, odlucujem da ga igram preko. U poslednjih 5 meceva na 4 je dosao preko ove granice sa 16,30,15,15, dok samo jednom ispod sa 11 poena. Mozda bih se odlucio i za Valanciunasa preko, ali ga nemam u ponudi.
Eric Gordon 18.5 under. Sve je meni jasno, Harden je out do sutra, Houston je "favorit" veceras, ali Gordon na 18.5 ? Poslednjih 5 meceva na 4 ispod, sa 12,10,11,9 i jednom over sa 20 poena. Mora neko povuci a? I hoce, i ima ko prije njega..Ovih 18.5 mi je cisto previse, i na osjecaj, under.
John Wall 22.5 ispod. Jednom u poslednjih 5 presao, veceras ima Westbrooka da ga izmori , a B. Beal se sve vise cini kao br 1 u ovom timu, a Oubre se takodjer fino snalazi u timu, te uzima pozamasan broj lopti. Ove 4 na kojim je bio ispod, biljezio je 22,18,13,16..Sve u svemu, ne ocekujem ga preko u ovako teskom mecu.
Mathews 15.5 over, moj PIK DANA. Na sve i jednom mecu je na poen, dva sa Doncicem na kojeg je dosta veca granica, te sve veci fokus na tom Doncicu, tako da ocekujem Mathewsa da lagano prebaci ovo veceras, jer u 5 od poslednjih 6 je isao cak preko 20 sa: 21,22,21,23,20...
Hardaway 23.5 over, jednostavno nema ko..Tu mu je negdje granica, ali dok je drze na 23.5 ja cu ga ganjati preko. 24,24,14,24,25,37..Na osjecaj
Durant 29.5 under.
Poslednji mec sam ga uhvatio ispod, a veceras se moze ocekivati i smanjena minutaza, mozda Thompsona da konacno krene, a Curry nadam se da ce nastaviti sa dominacijom, te ostati na visini zadatka, te Duranta ispod visokih 29.5.

Tripl za veceras :
Matthews 15.5 over
John Wall 22.5 under
Eric Gordon 18.5 under

I iskombinovacu nesto sa Durantom i Ibakom

Srecno!

Izvini, iz koje kladionice su ove granice?
By LosPollosHermanos
#109014 E Gordon 18.5 over

Ne volim da dizem igrace iz mrtvih, ali Rakete moraju da se trgnu. Gordon ne moze nista da ubode zadnje 3, ali to ne znaci da nece ispucati svoju porciju i veceras. Enis se vraca, Melo se seli na klupu, tako da jedan potrosac manje u startnoj . Ostaju on i Pol. I ocekujem malo tecniju igru bez Mela( igrace Melo i sa njim na terenu ali ne toliko kao kad je starter ). 1-6 je stvarno katastrofa za ovaj tim. Bruklin pusta dosta 112ppg, nema tu neke odbrane i skoro ih je svaki bek napunio. Sa te strane nema problema, vec je najvece pitanje hoce li proraditi Gordon. Nadajmo se da hoce :D
By NBA Knight
baja papaja wrote:
NbaNba wrote:Bovada, online klad.

Kakvi su im limiti? :)
Ja ne poznajem nikoga ko je uplatio bilo sta u toj Bovadi...

Zar nije to klada za kanađane? Ja kad sam se htio registrirat prije par godina nisu mi dali