Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By LosPollosHermanos
#112286 B Beal 21.5 over Pinnbet

Konacno je proradio duo Wall-Beal. Dobili su Hjuston a njih dvojica ubacili 36 i 32 poena. Da li je to znak da se bude VIzardsi videcemo. Bil je namestio ruku . Sut 12-18, trojke 4-8. Odigrao je jednu od najboljih partija ove sezone. Idu na Pelikane za koje je odbrana misaona imenica. 110 ppg primaju i na dnu su po tome. Duel ekipa koje su u top 6 po pace-u. Tako da se ocekuje brza tekma sa dosta poena, nesto kao pre nekoliko dana kad su dobili Vizardsi 124-114. Doduse Pelikani bili bez Dejvisa. Bil je tu lose sutirao cak je i promasio 4 slobodna bacanja. Ali je igrao neverovatnih 45 minuta. Da ne duzim sa ovim stvarima koje svi znate, brza tekma, losa odbrana, Bil koji je nastelovao ruku, meni dovoljno za over na ovoj granici.
By Mladen28
#112287 Anthony Davis over 28.5 @1.85 mozzart

Pelicansi kući dočekuju Wizardse nakon vezana 4 poraza i pod hitno im je potrebna pobeda kako bi ostali u prikljucku sa "divljim zapadom". Kad su izgubili u Washingtonu Davis nije igrao zbog povrede, protiv Bostona i File katastrofalan šut , i protiv Niksa je postigao 33p gde se i povredio. Pre ova 4 poraza, Davis je imao učinak prelaska ove granice 5/7 ( 29 40 43 29 25 26 32) i Nju Orleans je tad ostvario 6 pobeda od mogucih 7. O odbrani Washingtona sam vec pricao, ide na Bryanta, nema sta mnogo tu da se govori, ovo je otvorena tekma, kladionice predvidjaju oko 240 poena i egal tekma do poslednje cetvrtine nas vodi u prolazak ovog tipa.

GL
score 6/9
By Pep9
#112294 R. Gobert 14.5+ Maxbet

Juta ove sezone igra po principu toplo hladno. Večeras očekujem ozbiljniji pristup utakmici protiv Bruklina koji ima trenutno jednu pobedu manje od Jute iako je lošija ekipa na papiru. Ne očekujem blowout, bar ne nešto prerano jer Juta pušta dosta poena, Bruklin je imao duži odmor pred ovu utakmicu i očekujem da diktiraju bržu igru. U takvoj postavci, očekujem da Gobert, koji ima 15 pts u proseku ove sezone, prebaci ovu granicu. Bruklin je 25/30 sa pozicije centra po primljenim poenima, par slobodnih bacanja i eto njega preko ove grane.

E. Mudiay 11.5+ Planetwin

Odlaskom Covingtona iz Filadelfije, ta ekipa kuburi sa nižim plejmejkerima i generalno sa boljim šuterima protivničkih ekipa. Prvo ih je Kemba počastio sa 60 pts, a onda su se naređali tu i Booker, Holiday, Sexton i Russel. U to ime, očekujem da večeras u tekmi koju kladionice vide na 228 poena, Mudiay postigne više od 11 poena, budući da će fokus odbrane File valjda biti Hardaway.
By Mladen28
#112337 Trae Young over 15.5 @1.85 mozzart

Jeremy Lin je out, te Trae neće imati prikladnu zamenu večeras. Često je Lin završavao utakmice, tj. igrao u poslednjoj četvrtini pa će večeras Young igrati najmanje 30 min, protivnik po meri koji ne mari puno za odbranu, puno poena, igra u tranziciji (ubacio je Šarlotu već dva puta po 18p). Smatram da bi, pri eventualnom blowout-u, on i dalje igrati jer je ipak ruki, ali Atlanta je pružila zaista 2 dobre partije te ne vidim zašto tako ne bi bilo i večeras (B2B za njih ali ne toliko uticajan faktor jer ima Atlanta dubinu u rosteru).

GL
score 6/9
By vintage1978
#112351 Evan Furnier over 14,5pts....1,65 koef. Hrvatska Lutrija...15,5pts... 1,85 koef. Hattrick kladiona
Francuska haubica kojoj je granica prosle sezone bila 17,5pts i 18,5pts u manje vise istoj ekipi (Payton otisao, zbog svađe sa frizerom). Sada trenutno u popriličnom "slump-u" dijelom iz razloga što ga ne ide šut, dijelom zbog vanserijske forme Vučevića koji igra ko preporođen...Primjerice, isti taj Vučević me terorizirao proslu godinu kad bi uredno na 12,5pts ostajao under...a ja sam ga mlatio over s obzirom na skill-set.
Večeras igraju protiv Portlanda gdje će igrati protiv Nurkića, koji mu neće dati tako lako postizanje poena u u reketu, tako da vidim dva scenarija...ili Vučevićeva izuzetna preciznost sa vanjskih pozicija ili kick-out Furnieru koji bi treba iskoristiti to za vraćanje u šutersku formu. U prilog ovom betu ide i nedavna ozljeda Gordona koja ako bude igrao, će vjerovatno limitirati njegove minute i učinak, stoga očekujem Furniera preko ove niske granice, koja ruku na srce....je opravdana jer je igrac u lošoj formi.

Emanuel Mudiay a.k.a. Mudonja....over 10,5pts Hrvatska Lutrija
Ovu anal-izu posvećujem priki Kazanu23 koji je predivno secirao gore navedenog jucer...a isti se analno poigrao sa našim listićima na kojima smo ga zdušno tipovali over na 12,5pts.
Mladi gospodin Mudonja je igrao 22min i zabio 9pts šut 4/13 što je nekih 30% od čega trice 1/4. Par koseva je "iscurilo", što nas je dobrano bacilo u očaj...ali s obzirom, da mu trener nije produžio vjernost kroz većinu treće i četvrte četvrtine, a NY-u je ovo b2b utakmica, očekujem da će večeras odigrati više minuta te prebaciti ovu sniženu granicu i iskupit se za jučerašnj proktološko iživljavanje, kojem nismo skloni.

Sritno svima i zivili!

Score 17/26
By MrStrawberry
#112356 Sinoc 1/2, veceras idemo po 100% ucinak.

Opet dva tipa:

Houston -Dallas Gost PP (53,5) OVER
Ovo uzimam bez razmisljanja. Svako ko iole prati NBA poznato mu je kakvu kosarku igra Hjuston, napadi traju po par sekundi, gomila poseda i jos veca gomila uzetih suteva. Hjuston opet bez Kris Pola i Grina, verujem da veceras Dalas moze ovo i da dobije, ali ovo mi je sigurnije.

Julius Randle (16,5) OVER
Nju Orleans na Vasington, ocekuje se jos jedna utakmica na veliki broj poena, i na dosta igraca da udju u over. Ja sam se odlucio za Randle-a, decko igra odlicnu kosarku, ove sezone ima prosek od 17,9 poena po mecu, a Vasingtonu je dao 29 poena u subotu, ocekujem jos jednu 20+ partiju veceras, tako da i ovo prihvatam oberucke.

Sretno svima!
By LosPollosHermanos
MrStrawberry wrote:Sinoc 1/2, veceras idemo po 100% ucinak.

Opet dva tipa:

Houston -Dallas Gost PP (53,5) OVER
Ovo uzimam bez razmisljanja. Svako ko iole prati NBA poznato mu je kakvu kosarku igra Hjuston, napadi traju po par sekundi, gomila poseda i jos veca gomila uzetih suteva. Hjuston opet bez Kris Pola i Grina, verujem da veceras Dalas moze ovo i da dobije, ali ovo mi je sigurnije.

Julius Randle (16,5) OVER
Nju Orleans na Vasington, ocekuje se jos jedna utakmica na veliki broj poena, i na dosta igraca da udju u over. Ja sam se odlucio za Randle-a, decko igra odlicnu kosarku, ove sezone ima prosek od 17,9 poena po mecu, a Vasingtonu je dao 29 poena u subotu, ocekujem jos jednu 20+ partiju veceras, tako da i ovo prihvatam oberucke.

Sretno svima!

Houston ima drugi najsporiji pace u ligi