Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Mladen28
#112549 Eric Gordon under 17.5 @1.85 soccer

CP3 i Gerald Green se vraćaju, pa se Eric seli na klupu odakle ima prosek sezone 13.2 poena i 31 min proveden na parketu i uzima prosečno 14 šuteva sa ne tako bajnim procentima (prosek 34% sa klupe). Ove sezone je prelazio ovo granicu samo 2 puta (21 27) u slucajevima kad su igrali i Harden i CP3. Jedan od tih overa je i utakmica protiv Sparsa gde je uzeo anomalijskih 26 šuteva što je zaista čudno kad se uzme u obzir pejs Sparsa i da je na tom meču bilo manje od 200 poena ( mada Gerald Green se tada povredio pa je "trojkaš" rešio da svaki šut uzme). Večeras dajem malu šansu da se tako nešto ponovi te zato i ovaj under koji je dolazio 7/9 puta kad je ulazio sa klupe.

GL
score 8/12
By baja papaja
#112551 McGee under (ja sam igrao na 11.5 ne znam da li jos ima po toj granici ali i 10.5 je ok)

Dalas igra mnogo lepo, bore se do kraja i ovde ocekujem egal utakmicu koju ce Lebron da resava. Jordan je za ovaj tip centra odlican defanzivno, McGee ne izlazi na pnp, nema sut ima samo skok i igru pod kosem a tu Jordan moze i te kako da ga zaustavi. U poslednjih nekoliko utakmica nije ni malo impresivan, sinoc sam gledao Lejkerse sa Indianom i nisam ga ni primetio na terenu u dobrom delu utakmice. Jednostavno Lejkersi i uopste a i veceras imaju mnogo bolje napadacke opcije od McGee-a i za njega mi je mnogo da pored Jordana ubaci 6 puta loptu u kos.

Srecno svima
By Mladen28
baja papaja wrote:McGee under (ja sam igrao na 11.5 ne znam da li jos ima po toj granici ali i 10.5 je ok)

Dalas igra mnogo lepo, bore se do kraja i ovde ocekujem egal utakmicu koju ce Lebron da resava. Jordan je za ovaj tip centra odlican defanzivno, McGee ne izlazi na pnp, nema sut ima samo skok i igru pod kosem a tu Jordan moze i te kako da ga zaustavi. U poslednjih nekoliko utakmica nije ni malo impresivan, sinoc sam gledao Lejkerse sa Indianom i nisam ga ni primetio na terenu u dobrom delu utakmice. Jednostavno Lejkersi i uopste a i veceras imaju mnogo bolje napadacke opcije od McGee-a i za njega mi je mnogo da pored Jordana ubaci 6 puta loptu u kos.

Srecno svima

B2B Lejkersima, može da se desi da odmaraju Tajsona Čendlera vrlo lako
By baja papaja
#112567 Ma nema to veze on igra svojih oko25 min i to mu je to. Prespavao sam sve sad sam se probudio pa cu upaliti da gledam ali cini mi se da sve ide kako treba, 5fga do sada, imace jos maksimalno 2.