Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By UrosGospodarVremena
#112575 Kevin Durant 27.5 under (Mozzart)

Vraca se chief Curry, samom tim Durantu opada granica za 3-4p. U tekmama kada je Curry igrao (12 tekmi), 7 puta je dolazio under na ovu granu, i u tim tekmama ima prosek od 26.8p. U tim tekmama ima prosek od 18 uzetih suteva i 34.8min provedenih na terenu. U tekmama gde Curry nije igrao ima samo 3 undera na ovu granu, ali to je zato sto mu je usage date bio dosta veci, gde je u proseku 2.1min proveo vise na terenu i uzeo u proseku 23.5 suteva. Detroit je na samom vrhu sto se tice SF pozicije, gde primaju u proseku svega 16.6p, i samo 1.9 trojki.Protiv Robinsona je igrao samo jednom u 2018. i tad je dosao under sa 27p. Mislim da ce Curry imati neki comeback, slicno kao wb kad se vratio posle povrede.

Score 1/2
By No.1
#112587 10/17

D'Angelo Russell 18.5 over

Nastavicu da ga igram sve dok uzima 20+ suteva jer nema naznaka da ce se to promeniti. Wizardsi su ocajni ove godine,izgubili su i Howarda na neko vreme koji ce na operaciju ,cini mi se u donjem delu ledja. Wizardsi su najgori u ligi po branjenju pleja i dopustaju blizu 30 poena u proseku i previse suteva ,svaki plej se naigrao protiv njih.
By MrStrawberry
#112595 Ucinak do sada 3/4, veceras idemo opet po 2 od 2!

R. Jackson (14,5) OVER
Redzi je u odlicnoj formi, plus Detroit igra dobru kosarku u poslednje vreme, tako da mislim da ce i ovo biti jos jedna gusta utakmica. Redzi u poslednje dve protiv Voriorsa prelazi ovu granicu, mislim da ce isti slucaj biti i veceras.

A. Wiggins (15,5) UNDER
Vigins je ofanzivno pve sezone blago receno ocajan. Poslednjih 6 utakmica nije presao ovu granicu, ne verujem da ce uspeti i veceras u tome.

Sretno svima!
By vintage1978
#112604 Kawhi Leonard under 25,5pts Hattrick kladiona
Opet idem provjerenom filozofijom protiv jednog od top 5 igrača lige...a a razlog je protivnik. Toronto kad se stavi ozbiljno...dobit ce Clevelanda u 10 od 10 utakmica, tako da tu nema dileme...isti taj Toronto je domacin Denveru u ponedjeljak, koji je kudikamo tezi protivnik od Clevelanda i mislim da ce Kawhi biti "doziran" za ovu utakmicu, te da ce malo razigravati svoje suigrace, također ide u prilog i ova izdašna granica.

Steph Curry under 28,5pts Hattrick kladiona
Koliko god je KD dobar...GSW su uvijek bili i bit ce Curry-ijeva momcad i bez njega GSW je ranjiv i što je i dokazao u proslih 5-6 utakmica. OK, nije bilo Green-a...ali da je Curry bio tu sigurno nebi bilo toliko izgubljenih tekmi. Zasto sve ovo govorim, razlog je taj da poentiram koliko je Steph bitan GSW, pa se pitam zasto bi ga trener forsirao odmah u prvoj utakmici nakon povratka...Istina, on je takva klasa igraca koji vam moze zabit 30pts u 15min...ali igram na kartu da je poprilicno izbivao sa terena i da je prevazan da ga se forsira odmah na prvu...

James Harden under 30,5pts Hattrik kladiona

B2B utakmica za Houston...jucer je Brada odigrao 27min, zabivši 23pts u pobjedi protiv Spursa. Vratio se CP3 i po sadasnjim informacijama izgleda da će igrati i veceras, ako se nesto ne promjeni u narednih sat, dva.
Veceras idu na Chicago Bullse...i koliko god mi je mučno to govorit, gledat, mislit....Bullsi su jedan drugorazredni tim koji počmu sezonu razmišljajuci o tome kad ce kraj. Osobno ne vidim da ce trener Houstona forsirat Hardena, vec vise se osloniti na supporting cast da se malo uigra...ako ostane ovakva situacija da CP3 igra...onda je puno manje izolacije od strane Hardena i carinjenja baluna.

Sritno svima i zivili!

Score 18/28