Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

Ravnozemljaši izaberite 3

0
N/A
3
17%
3
17%
3
17%
4
22%
1
6%
2
11%
2
11%
By No.1
#112822 13/24

Jordan Clarkson 15.5 over RMco 16.5 soccer,maxbet,mozzart

He played 28 minutes, adding four assists, one steal and one triple on 9-of-22 shots. Clarkson is hot with 16+ points in four straight games, posting a 32.2 usage rate in that span -- that's above Russell Westbrook's season average (31.1).
Racunam na to da ce nastaviti da trosi loptu kao besan,Love,Deker,Smith i Nwaba su OUT. Hill nece biti pod restrikcijom,sa njim ce u prvom unitu Sexton i Hood,a kljuceve drugog unita ce drzati Clarkson i Burks i imace svu slobodu kada su na parketu. Golden Stejt ce se sigurno potruditi da ih nagazi sto vise ,ali i u toj situaciji se nadam da ce Clarkson zavrsiti posao do kraja 3/4 . Mozda nekome znaci,a mozda ne ,protiv Golden Stejta,sa nekom normalnom minutazom,uzeo sam 24+ minuta,postize redom : 21-17-20-16-9-25-22-23-4-17 . Vecina su oko izmedju 28 i 32 minuta played,sto bi trebalo da ga ceka i nocas. Mislim da je i njemu dosta Cavsa i da zeli da se sto bolje pokaze pred trade deadline.

Avery Bradley 8.5 over RMco
he's heating up with averages of 14.3 points, 3.0 rebounds, 3.7 assists, 1.0 steals and 2.3 triples over his last three outings.
Wait what ? Jos jedan 3 and D igrac koga igram . Memfis najbolje brani frontcourt u celoj ligi,ali moraju od nekuda da primaju poene. Za ovakvog igraca ne treba analiza,daleko je ispod nekog svog nivoa,ali je vidan uspon forme i broj suteva mu se povecao na poslednjih 3 ,pa je uvek tu preko 10 suteva. Jako je bitan u rotaciji,nece ici ispod 27-28 minuta i mislim da bi trebao sa nekih 10-tak poena da doprinese mecu.

Jamal Murray 18.5 over mozzart,maxbet,soccer
Odigrao je 2 meca bez Harrisa u ekipi,OKC i LaL 22 i 20 poena uz po 20 suteva,manje-vise. Harris se ponovo povredio protiv Toronta i nece ga biti neko vreme,u tom mecu je Murray ubacio 21 uz 21 sut a Jokic je u zavrsnici meca vodio glavnu rec na tom mecu. U prvom ovosezonskom mecu je postigao 16 poena sutiravsi 39% iz igre. Denver odlicno igra,Jokic standardno saradjuje dobro sa svim igracima,Marrej ili Harris su konstantno kombinovano oko 40 poena i imaju dobar doprinos sa klupe od Bizlija a i Morrisa. Ocekujem njegovih 20 poena veceras uz dobar broj uzetih suteva jer ce neko morati da divlja. Milsap nije u nekoj bog zna sta kakvoj formi. Sve se svodi na Mareja i Jokica u Denveru.
Last edited by No.1 on 06 Dec 2018, 00:43, edited 2 times in total.
By Indijanac85
#112837 Za danas sam opalija 4 para,
igra san ih vise zato sta san naletija na manje granice, a i nadan se da su neki od njih u formi, a da drugi polako ulaze u istu.

Tristan Thompson aka Kardashian over 11.5
Jeremija Lamb over 14,5
Andrew Wiggins over 14,5 ( znam da je u ocajnoj formi, ali ocekujen da da bar 15 )
JJJ over 13,5 (mozda je sve u znaku broja 13 isto ka i broj na dresu mladog grizlija, ali ja ocekujen puno vise od njega veceras protiv makaza iz LA

Sorry tek sad vidin da san na krivo misto postira, a sta's :D
Last edited by Indijanac85 on 05 Dec 2018, 17:05, edited 1 time in total.
By DDeRozan
#112867 Pozdrav svima!

Od mene veceras:

Jamal Murray 18,5 VISE

Orlando je ekipa koja u proseku sa pg pozicije prima 22pts. Izostankom Harrisa cenim da ce plej Denvera uzeti makar 4-5 vise suteva u odnosu kada je Harris u ekipi. Proslu je postigao 16pts, sut iz igre 7-18. Vidim da je vec lepo analziran u postu pa ga i ja cenim na nekih 20-22 pts veceras.

Bradley Beal 22,5 VISE

Vasington ove sezone ne lici uopste na ekipu i vidi se da je totalna zbrka u timu. Gledam Wall-a totalno nezainteresovan za utakmice. Beal se probudi pa stane, toplo-hladno cele sezone a zaista gotivim ovog igraca. Sut za 3 poena, prodori i poludistance. Igraju protiv slabe Atlante, Wall je out. Tako da je moguce da ce cak i Beal igrati na pg ali bez obzira na to Atlanta prima sa pg pozicije u proseku 23pts a sa sg neverovatnih 26,6pts. Ocekujem da izgori veceras i pokaze o kakvom se igracu radi. I zbog same forme Vasingtona ne ocekuj BO jer zna i Atlanta da odigra odlicnu partiju.

Steven Adams 14,5 VISE

Gostuju Bruklinu, a OKC isto ima dosta kikseva ove sezone i ocekujem dosta poena na ovoj tekmi bez BO. Na poziciji centra sve je jasno ko prima puno poena, u proseku neverovatnoh 26,4 pts. Ovu granicu Adams moze da dostigne vec u 2/4 tako da mi je dobar pik za veceras.

Andre Drummond 16,5 VISE

Granica i vise nego primamljiva sa obzirom da je jedan od glavnih igraca u Detroitu. Milvoki sa Lopezom su postigli koliki toliki napredak i stvarno spadaju u ozbiljne ekipe ove sezone. Medjutim, sa pozicije centra primaju 25 poena u proseku jer Lopez nije toliko dobar u odbrani koliko se vise cima u napadu. Dobri pikovi sa Dramondom i koje bacanje i eto njega na + veceras.

Mozzart kladionica

U opticaju su jos i Mark Gasol + kao i njegov saigrac Jaren Jackson + ali cu dobro razmisliti da li cu ih dodavati. Igrali su vec jednu tekmu protiv LAC-a gde su svi izasli a i statistika primljenih poena na poziciji gde igraju Gasol i Jackson su na C 24,8 pts i na PF 21,5 PTS. Gasol je isto u mozzart-u 18,5 + a Jackson 14,5+.
By Mladen28
#112871 Markieff Morrris over 14.5 @1.85 meridian

Pa pošto je izašla vest da ne igra Wall,kojeg u startnoj menja najverovatnije Rivers (za kojeg smatram da je trošadžija lopti). Zbog toga će klupa Wasingtona biti sve tanja u poenterskom smislu, pa će Morrisu biti odrešene ruke u napadu. Klupa Atlante prima najviše poena u proseku po utakmice u celoj ligi (45.5 što je za čak 4 poena više od pretposlednjeg Šarlota). Kladionice očekuju od ove utakmice da će biti poena na sve strane (najviša granica od svih današnjih utakmica, oko 231 poen). Markieff u poslednje vreme u zaista dobroj formi, u poslednih 7 ima 6 overa (18 20 2 22 22 15 16) i prosek minuta oko 29, a tako mi izgleda i da će nastaviti protiv Atlante.

GL
score 10/16
By Mladen28
#112909 John Collins over 15.5 @1.85 mozzart

Ovaj čovek me već jednom ispoštovao ove sezone, red je i drugi put. Collins svoje poene postiže pik n roll igrom, postom gde zida svoje protivnike do koša ili ofanzivnim skokom gde skuplja otpatke svojih saigrača koji zasita umeju da ciglare. U Wasingtonu jedini igrač koji može da ga čuva snagom na postu i na njegovoj poziciji je Morris te će on u tim slučajevima više forsirati pik n rol igru. Ali ako se zadesi da ostane na Porter-u (što će verovatno biti slučaj), on tu neće imati poteškoća. Takođe, praviće probleme Vasingtonu prilikom boxout-a itekako, jer neće imati ko da postavi telo na njega (sem Morisa). Vasington dopušta najviše ofanzivnih skokova u ligi (12.5 po utakmici) što dovoljno govori kako oni grade svoj reket. Collins u solidnoj formi i u poslednjih 8 utakmica 6 puta prelazio granicu (24 19 9 16 23 16 6 18). Uz činjenicu da se očekuje dosta poena, meni je ovo dovoljan razlog da ga odigram over i večeras.

GL
score 10/16
By No.1
DDeRozan wrote:Pozdrav svima!

Od mene veceras:

Jamal Murray 18,5 VISE

Orlando je ekipa koja u proseku sa pg pozicije prima 22pts. Izostankom Harrisa cenim da ce plej Denvera uzeti makar 4-5 vise suteva u odnosu kada je Harris u ekipi. Proslu je postigao 16pts, sut iz igre 7-18. Vidim da je vec lepo analziran u postu pa ga i ja cenim na nekih 20-22 pts veceras.

Bradley Beal 22,5 VISE

Vasington ove sezone ne lici uopste na ekipu i vidi se da je totalna zbrka u timu. Gledam Wall-a totalno nezainteresovan za utakmice. Beal se probudi pa stane, toplo-hladno cele sezone a zaista gotivim ovog igraca. Sut za 3 poena, prodori i poludistance. Igraju protiv slabe Atlante, Wall je out. Tako da je moguce da ce cak i Beal igrati na pg ali bez obzira na to Atlanta prima sa pg pozicije u proseku 23pts a sa sg neverovatnih 26,6pts. Ocekujem da izgori veceras i pokaze o kakvom se igracu radi. I zbog same forme Vasingtona ne ocekuj BO jer zna i Atlanta da odigra odlicnu partiju.

Steven Adams 14,5 VISE

Gostuju Bruklinu, a OKC isto ima dosta kikseva ove sezone i ocekujem dosta poena na ovoj tekmi bez BO. Na poziciji centra sve je jasno ko prima puno poena, u proseku neverovatnoh 26,4 pts. Ovu granicu Adams moze da dostigne vec u 2/4 tako da mi je dobar pik za veceras.

Andre Drummond 16,5 VISE

Granica i vise nego primamljiva sa obzirom da je jedan od glavnih igraca u Detroitu. Milvoki sa Lopezom su postigli koliki toliki napredak i stvarno spadaju u ozbiljne ekipe ove sezone. Medjutim, sa pozicije centra primaju 25 poena u proseku jer Lopez nije toliko dobar u odbrani koliko se vise cima u napadu. Dobri pikovi sa Dramondom i koje bacanje i eto njega na + veceras.

Mozzart kladionica

U opticaju su jos i Mark Gasol + kao i njegov saigrac Jaren Jackson + ali cu dobro razmisliti da li cu ih dodavati. Igrali su vec jednu tekmu protiv LAC-a gde su svi izasli a i statistika primljenih poena na poziciji gde igraju Gasol i Jackson su na C 24,8 pts i na PF 21,5 PTS. Gasol je isto u mozzart-u 18,5 + a Jackson 14,5+.

Nek je sa srecom i neka bude 4/4 ali uz duzno postovanje ne mozes Bila postaviti na 22.5 1h nakon sto je mozz digao na 24.5 i 1.70 over .
Marej je vec analiziran.