Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Don_Mitchell
#118010 GSW-HOUSTON h-8,5 1

Ocekujem laganu pobjedu prvaka i najjace momcadi lige protiv drasticno oslabljenog houstona, ako se nece naloziti na kvazi contendera onda na koga ce, ocekujem pravog Stepha i ekipu, taman da Harden natoci 50, ostali nemaju 50 u rukama ni pod razno a Warriorsi idu lagano priko 100, Curry-ija i Durantulu nema ko cuvati a i Klay bi moga natocit nesto, jos san mora uzet Hardena 37,5 under u lutriji
By Miki28
#118114 J. Harden 38.5 under ( maxbet )

Svaka cast njemu i sve ali danas protiv sampiona bradonja ide under.
Ne bi se bojao odigrati MJ i Kobija na ovu granicu under a kamoli Hardena.

GS na svom terenu docekuje proslogodisnjeg MVP, covjeka koji kako je krenuo bice jedan od najboljih ikad za regularni dio sezone a kad dodje PO onda jbg, nema ga. Nikad ga nisam nesto pretjerano mirisao, jednostavno nema mi ono nesto da povede svoju ekipu do kraja. Uvijek se nadju neka opravdanja.

Uglavnom iako GS nije ni blijeda sijenka one ekipe od proslih sezona, ipak ce ovo rijesiti bez vecih problema i zabiljeziti bitnu pobjedu.

Nakon poraza od Lejkersa i Portlanda kuci, pregrupisali su se i zabiljezili 2 pobjede na strani protiv Portlanda i Finiksa, ulaze lagano u formu pa nastavak te dobre forme ocekujem i vcrs.

Za bradonju ce biti zaduzen Klej Thompson ali naravno da ga Klej ne moze zaustaviti pa ce tako cijeli tim biti usmjeren ka Hardenu, bice dosta pomaganja KD i Greena a i Iggy iz II unita.
Klej igra najlosiju sezonu unazad, bas je kritican kako u napadu tako i u odbrani pa je zato par klimav jer da je u pitanju Klej iz ranijih sezona onda bi ovo bio jaci value ali stanje je takvo kakvo je ali i uprkos tome bradonja se morao odigrat under na ovoj granici.
Sve znam, i odlicna forma, povrede, zasticenost kod sudija ali kod GS nema trika da uzme 20+ bacanja a upravo bi mu trebalo bar 20tak bacanja da bi prebacio ovu granicu.

25-6 suteva, sutira bas mnogo trojki ali ocekujem ga na 5 ili 6 pogodjenih, nekih 22-23 poena iz igre i max 12-13 bacanja tako da dragi nas bradonja ide na 35 i to u slicaju egala.
I u slicaju BO dogurace do 30 cisto da bi napumpao statse i nastavio taj niz od 30+ partija.

S. Ibaka 15.5 under ( vecina kladionica )

Toronto kod SA, znamo svi situaciju oko Kawhija i Derozana pa ce tako obojica isforsirati vcrs sto me navodi na Serza minus. Posle povratla iz povrede i usled odsustva Lowry, Ibaka je dosta marginalizovan u napadu pa ga vcrs jedino dobar % vodi u plus.
FVV, Siakam i naravno Kawhi peglaju iso kosarku i usled toga Ibaka ima manji broj suteva nego inace.
Trener ga je pustio protiv Orlanda da malo izdivlja u BO utakmici, ostao je na terenu mnogo vise nego sto je trebao da ga malo razigraju ali to nije Serz iz prva 2 mjeseca sezone, pad je bio ocekivan ali bitno je kako ce odigrati u PO.
Imace zajeban matchup u vidu LMA, bice dosta krljanja pod kosem i uz neminovno forsiranje Kawhija koji igra u fenomenalnoj formi za Serza 15.5 u ovom trenutku i ovoj utakmici mi se cini orevise. Nekih 10-11 suteva, i 12 poena od Serzinja sasvim dovoljno.
Nek se posveti odbrani a Kawhi ce isporuciti u napadu.
By deeboo10
#118129 DeRozan (SAS) 23.5 over
Bivsi klub, izbacen na nacin koji se njemu uopste nije dopao, sve jasno. I inace forsira dosta i prosek mu je ovih 23 poena.

Bice zanimljiva tekma 8-)
By DirkNowitzki
#118254 D. Green (GSW) 8.5 UNDER koef 1.83 bet365

Green je zadnja opcija u napadu Wariorsa, i on sutira samo ako je potpuno sam na trici (a nekada i kada je sam opet daje loptu do Karija, Durenta ili Tompsona), ili ako napravi neki ofanzivni skok. Zna cesto uci i u problem sa licnima, a to moze da bude i veceras, jer protiv njega ide Brada, a Brada se ne plasi napadati obruc. Samo da se priblizi da ga blokira i odma sudija svira, a Green to strasno nervira, pa moze da popije i neku tehnicku zbog vicenje na sudije za sviranje gluposti. Vec igrali jedanput i tada za 28 minuta ostao bez poena i uputio dva suta za tri i jedan za 2 (bilo je Blow Out u korist Hjustona i Curry nije igrao).

N. Jokic (DEN) 20.5 OVER koef 2.00 bet365

Veoma inteligentan igrac, ima razlicita oruzja u napadu: izvrsna igra sa ledjima, solidan sut sa poludistance, sut za tri... Ovu granu je prebacio na 7 od 10 utakmica, s time sto je na 2 stao na 19, i u jednu se zajebavao i nije sutirao i ostao na 4 poena i sut 1 od 5. Vec jednom igrali i u Blow Outu za 23 minuta utrpao im 14 poena (na poluvremenu imao 11, i prve poene Denvera u drugo poluvreme ubacio tricu i otisao na klupi zbog Blow Out). Veceras ne ocekuje se Blow Out, igrace se brzo, utakmica projektovana na preko 220 koseva (bet365 grana je 227), tako da mi ova granica malo smesna za Jokica. Jedini rizik je samo ako Jokicu veceras nije raspolozen za trpanje nego za asistencije, ali to ne moze niko da predvidi...

F. VanVleet (TOR) 11.5 UNDER koef 1.83 bet365

Rezervni plejmejker Toronta je uzasan suter i on svoje poene postize uglavnom na ulazu. Ako prva 2-3 suta ne udju, onda on ostaje jednocifren u vecinom utakmica. Veceras mozda se i Lowry vrati, pa ukrasti ce neke minute od VanVleeta, ali mozda i bolje da se Lowry ne vrati, zato sto tako VanVleet ostaje u prvoj petorci i biti u igri sa Leonardom, koji ce veceras forsirati, kako bih dokazao svetu da su napravili gresku u San Antonio i trejdali ga. Ako ostane u prvoj petorci, bice cetvrta ili peta opcija u napadu.
By DirkNowitzki
zimzi123 wrote:Nisu ga trejdovali
On je sam tražio da ga trejdaju!!!!

U pravu si, moja greska. Ali ipak nisu se rastali dobro, to mi je poenta i zato je zeljan za dokazivanje veceras.
By DirkNowitzki
DirkNowitzki wrote:D. Green (GSW) 8.5 UNDER koef 1.83 bet365

Green je zadnja opcija u napadu Wariorsa, i on sutira samo ako je potpuno sam na trici (a nekada i kada je sam opet daje loptu do Karija, Durenta ili Tompsona), ili ako napravi neki ofanzivni skok. Zna cesto uci i u problem sa licnima, a to moze da bude i veceras, jer protiv njega ide Brada, a Brada se ne plasi napadati obruc. Samo da se priblizi da ga blokira i odma sudija svira, a Green to strasno nervira, pa moze da popije i neku tehnicku zbog vicenje na sudije za sviranje gluposti. Vec igrali jedanput i tada za 28 minuta ostao bez poena i uputio dva suta za tri i jedan za 2 (bilo je Blow Out u korist Hjustona i Curry nije igrao).

N. Jokic (DEN) 20.5 OVER koef 2.00 bet365

Veoma inteligentan igrac, ima razlicita oruzja u napadu: izvrsna igra sa ledjima, solidan sut sa poludistance, sut za tri... Ovu granu je prebacio na 7 od 10 utakmica, s time sto je na 2 stao na 19, i u jednu se zajebavao i nije sutirao i ostao na 4 poena i sut 1 od 5. Vec jednom igrali i u Blow Outu za 23 minuta utrpao im 14 poena (na poluvremenu imao 11, i prve poene Denvera u drugo poluvreme ubacio tricu i otisao na klupi zbog Blow Out). Veceras ne ocekuje se Blow Out, igrace se brzo, utakmica projektovana na preko 220 koseva (bet365 grana je 227), tako da mi ova granica malo smesna za Jokica. Jedini rizik je samo ako Jokicu veceras nije raspolozen za trpanje nego za asistencije, ali to ne moze niko da predvidi...

F. VanVleet (TOR) 11.5 UNDER koef 1.83 bet365

Rezervni plejmejker Toronta je uzasan suter i on svoje poene postize uglavnom na ulazu. Ako prva 2-3 suta ne udju, onda on ostaje jednocifren u vecinom utakmica. Veceras mozda se i Lowry vrati, pa ukrasti ce neke minute od VanVleeta, ali mozda i bolje da se Lowry ne vrati, zato sto tako VanVleet ostaje u prvoj petorci i biti u igri sa Leonardom, koji ce veceras forsirati, kako bih dokazao svetu da su napravili gresku u San Antonio i trejdali ga. Ako ostane u prvoj petorci, bice cetvrta ili peta opcija u napadu.

Jebi ga, oba igraca zajebali za poen, a Joker ispostovao. Nekada prolazimo za poen nekada gubimo, to ti je nba cirkuz...