Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Toko23
#118585 JAN VESELY (FEN) over 13.5 Millenium

Vesely je trenutno, usudicu se da kazem, najbolji centar EL, sa neverovatnim prosecima. 15ppg i skoro 6 skokova po mecu dokaz su kakvu kosarku igra leteci Ceh.
Dobra stvar konkretno je ta sto mu je minutaza dosta uvecana u odnosu na proslu sezonu. Sada igra u proseku 28 min po mecu, a cak dobija neke minute i na poziciji 4. Popravio je znatno sut sa linije slobodnih bacanja, i sada ima neverovatnih 84 posto uspesnosti, u odnosu na proslu sezonu kada je imao ako se ne varam nesto preko 70 procenata.
Veceras napada reket Baskonije, koji je oslabljen neigranjem Toka Sengelije, sto je preveliki hendikep za njih, ali ne i za Veselog.
By Pl2ymak4r
Pl2ymak4r wrote:Evropa 18/23 Nba 2/3

Oly - Pao,strasan mec imamo za sutra. Za prave sladokusce. :)
Da nastavimo istim ritmom :

21:00 Barcelona - Dacka Chris Singleton 9.5 over SuperSport
Ne volim ga ,ali ocigledno u kojoj god da je formi ,Kris nece igrati manje od 20 minuta,a neretko igra i 30 . Mislim da ce Petak biti njegov dana sa 12-13 i vise poena pored njegovog imena. Kris je specijalac i to nikako u dobrom smislu,on je izuzetno jak i on to ne koristi nimalo,bukvalno ledjnu tehniku i svoj osecaj za skok ne koristi i previse stoji spolja i sutira neke step bek suteve . Ono sto me privlaci over ovde je Darusafaka ,protiv koje je imao odlican mec sa 5 ofanzivnih skokova i dosta je napadao sa posta ,svi sutevi za 2 su bili u krugu od jednog metra uz 3/4 za 3 kada je jedini put bio spolja. Da li ce se setiti da igra iz reketa protiv slabasnog Evansa,Peinersa i ako u nekom trenutku bude neki mladi Turcin na njemu,sigurno ce pokusati da iznudi bacanja protiv bilo koga od njih i ocekujem od njega da to radi veceras. Barsa je teska za kladnjenje,dosta tu igraca ima ,dosta opcija u napadu i ovo nije bas par kao juce Bitadze ili Gudaitis,pa ga igram sa rezervom ali u svakom slucaju mi se svidja over jer je ispod 10,u Srbiji ocekujem da bude negde i 8.5,makar u nekoj lokalnoj gde cu ga sigurno uzeti.

Ako krene sa posta da igra ,ocekujem ga do kraja 3/4 na dvocifrenom ucinku,cak ne mora ni trojku da pogodi za to,ako ubaci sebi u glavu da je neki CJ McCollum i da sve resava step-bekom i najgorim sutevima koje mozes da uzmes u kosarci,a to su 1m unutar linije za 3 poena,onda u k... Videcemo kako ce Barsa ovde napadati ,ko ce forsirati.

19/24
Ruku na srce prebacio je trojkom i to poslednjim sutem koji je uzeo,ali je forsirao kao sto sam ocekivao i pokusavao je dosta,samo je bio neprecizan za 2pts.
By Pl2ymak4r
#118756 Evropa 19/24 Nba 2/3

19:00 JSD Partizan - Mornar Bar Antabia Waller 12.5 over mozzart
Prvo sto sam uplatio danas je Waller 12.5 over i verovatno cu na tome ostati od Evrope danas pa ce fokus pasti na NBA nocas.
''97:94. U tom duelu najefikasniji igrač meča, sa 26 poena, bio je Nemanja Vranješ (trojke 5-5), ali se razbolio pred put u Beograd, pa će preskočiti današnji meč''
Pouzdana vest i stvarno Nemanja ne bi trebao da nastupi danas.
Necu trositi reci ovde mnogo,trebao i Rebic over ali sam se odlucio za Wallera ,jer je ipak crnac iz huda .
By Pl2ymak4r
Pl2ymak4r wrote:Evropa 19/24 Nba 2/3

19:00 JSD Partizan - Mornar Bar Antabia Waller 12.5 over mozzart
Prvo sto sam uplatio danas je Waller 12.5 over i verovatno cu na tome ostati od Evrope danas pa ce fokus pasti na NBA nocas.
''97:94. U tom duelu najefikasniji igrač meča, sa 26 poena, bio je Nemanja Vranješ (trojke 5-5), ali se razbolio pred put u Beograd, pa će preskočiti današnji meč''
Pouzdana vest i stvarno Nemanja ne bi trebao da nastupi danas.
Necu trositi reci ovde mnogo,trebao i Rebic over ali sam se odlucio za Wallera ,jer je ipak crnac iz huda .

20/25
Antabia 24 pts i Rebic 12,obojica over .

.