Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Korver
#118983 A. Rivers 12.5 više (1.85, Germania)
-Ovo san odma jutros pikira, al nisan tio odma objaljivat da ne padne kvota jer čekan informacije za ostalo pa da mogu i vezat s nečin.
Računan da bi mogli Hardena udvajat. Rivers je jedini u stanju sam iskreirat i zabit koš. Velika minutaža, uzima dosta šuteva, prošlu uzeo 18 šuteva. Neka danas uzme 15, uz 30% šuta i koje bacanje, ne bi tribalo bit problema.
By Korver
Korver wrote:A. Davis 31.5 manje (1.85, Germania)
-Dvoboj Pelicansa i Cavaliersa. Pelicansi kompletni, osim Mirotića. Zašto sam uzeo Davisa under? Glavni razlog je taj šta ide na Thompsona, a tu je i Nance. Dakle, igrači slične građe Davisu; krakati, skočni. To znači manje napadačkih skokova, tip in i slično za Davisa. Ono što je bitno za naglasit je to da Davis u četiri međusobna meča protiv Tristana nikada nije prešao ovu granicu. Holiday, Randle, Moore, Payton, sve su to igrači koji su sad oporavljeni i koji uzimaju svojih 15-20 šuteva, ovisno o večeri. Da je Mirotić tu, ovo bi imalo još veći value, ali i ovako je meni dovoljno. Također, moguć je i BO, a kod ovakve granice to nije mala stvar.
Imam još neke parove, ali njih neću spominjati da ne bi ispao kako "prepisivam". Tijekom večeri možda nešto još izbacim.

Davis 31.5 manje WIN
-u 28 min uzeo samo 12 šuteva (čak su više uzeli Holiday i Randle), dobro su ga zatvorili, očekivan BO.

Korver wrote:Kratka analiza. Večeras postavim još 1-2 para.
M. Williams 10.5 više (1.85, Germania)
-izašla informacija da nema Lamba. Igrali su nedavno on zabio 14, uz loš postotak šuta. Na toj utakmici je uzeo više šuteva od Kembe. Trebao bi ga čuvati Jokić, a znamo kakav je on u obrani. Čak i uz neki BO bi trebao ovo prebaciti.

Williams 10.5 više WIN
-lagani prijelaz na početku treće, uz loš postotak šuta.

Korver wrote:A. Rivers 12.5 više (1.85, Germania)
-Ovo san odma jutros pikira, al nisan tio odma objaljivat da ne padne kvota jer čekan informacije za ostalo pa da mogu i vezat s nečin.
Računan da bi mogli Hardena udvajat. Rivers je jedini u stanju sam iskreirat i zabit koš. Velika minutaža, uzima dosta šuteva, prošlu uzeo 18 šuteva. Neka danas uzme 15, uz 30% šuta i koje bacanje, ne bi tribalo bit problema.

Rivers 12.5 više WIN
-obistinilo se napisano, tako da je par prošao u 5. minuti nakon šta je pogodio otvorene trice.

Danas: 3/3

NBA ukupno: 13/14

Nisam objavio sve parove koje sam igrao, a prošli su, iz razloga da ne bi bio napadnut da nekoga "kopiran". Sutra objavin slike listića.
Također, ako admini ne poduzmu nešto po pitanju vrijeđanja koja priman u inbox, povlačin se s ove teme.
By DirkNowitzki
DirkNowitzki wrote:B. Hield (SAC) 21.5 OVER koef 1.85 Mozzart 1.87 Sportlife

Sakramentov prvi igrac ove sezone (lani je bio njihov sesti igrac i vodio glavnu rec u drugoj petorci). Hield je opasan suter za tri, tj SNAJPER. Procenat mu je 43.3 sto je recimo tu negde ramo uz rame sa Karijevim 44.7 :o Veceras ima i ekstra motivaciju zato sto igra protiv aktuelnog sampiona. Ovu sezonu vec ih je natrpao dvaputa 27 i 28 poena, pa sto ne bi i veceras.

J. Harden (HOU) 36.5 OVER koef 1.85 Mozzart

Bradu ili igras over ili preskaces. I veceras ista prica kao u prosle utakmice. Najveci usage rate u ligi trenutno, zato sto nema Paula i Gordona. Ocekuje se jos jedan tripl dabl i jos jedna 40+ partija od njega. Ubaci oko 5-6 trice, oko 10 penala, i neki sut za 2 i eto njega opet na 40. U svakom slucaju ispalice preko 25 suta, sto sa solidim procentom od oko 40%, bilo bi sasvim dovoljno da ide opet u over i nastavi niz sa preko 40 poena po utakmici.

J.J. Redick (PHI) 17.5 OVER koef 1.8 Mozzart

Veceras Embiid imace tezi posao u napadu, zato sto je Dallas jedna od boljih momcadi po branenju centra, ali zato to otvara prostora da Redick cepa mrezice sa svojim tricama. Grana poen manja nego njegov prosek (18.3). U proseku ubacuje oko 4 trice po utakmici, po koje slobodno i neki sut sa distance i mislim da ce veceras brojati 20+. Dodatni plus je i to sto Butler nece igrati (jos nije zvanicno ali 90% nece igrati).

R. Jackson (DET) 14.5 OVER koef 1.85 Mozzart koef 1.87 Sportlife koef 1.9 bet365

Plejmejker Detroita doma igra nesto bolje nego u gostima (doma prosek 16.1, u gostima 14.2 poena). Ide na Jutu gde su oni jedni od najjacih po branenja centarsku poziciju zbog Goberta, ali zato dopustaju suteve iz vana. Juta je ovo b2b utakmica, dok Detroit posle pobede u gostima kod Memfisa koje su igrali u sredu uvece. Dakle odmoreniji su, i ici ce ovde na pobedu, tako da ocekujem jednu tesnu utakmicu.

Neznam dali je neko vec pisao za ove igrace... Ovo je samo moje misljenje i kako ja gledam stvari. Ako neko vec spomenuo ove igrace, onda njemu ide zasluge ;)

Pozdrav, i sa srecom !!!

Samo Jackson zajebao i ostao ispod za jednu tricu, zato sto je imao problem sa licnim greskama. To ne mozes nikako da izracunas u ravenku dali igras over ili under :)

Idemo dalje !!!