Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Master Yoda
#119819 Houston - Milwaukee 2 1,83 6/10 Bet365

Ovo ćemo malo jače "natočit" kako bi rekao jedan forumaš

Jako cijenim Hardena i ovo šta trenutno prikazuje, ali Bucksi su drukčija zvjerka. Giannis je top 3 MVP kandidat (za mene čak broj jedan), supporting cast odličan, a skauting i struka nikad bolja u vidu Budenholzera. Middleton i Bledsoe daju svoje, Brogdon diže brojke i kvalitetu, Lopez je dodana vrijednost svojim stilom igre a Ilyasova, Snell, Hill i ostatak družine obave svoje u ono kratko vrijeme na parketu. Ne treba ni pričat o obrani na Hardenu jer ona ne postoji, ali Bucksi bar imaju profil igrača (Brogdon i Bledsoe) koji mu može zasmetat u nekim situacijama. Giannis je apsolutni missmatch za svakoga u ligi, rakete ni približno nemaju igrača koji ga može usporit a kamoli zaustavit. Houston je ponovo bez Paula i Gordona, rotacija skraćena na maks 8 igrača, ali to nije neka novost. Za mene su u postojećoj situaciji Bucksi klasu jača ekipa od ovog Houstona i čvrsto vjerujem da će to i pokazat
By baja papaja
#119833 Fila se sinoc poigrala sa Vasingtonom, ne znam zasto ne bi ponovili to i veceras, ne vidim kako bi ih Vasington mogao dobiti. Nije neka analiza ali nema sta tu mnogo da se pise, Fila daleko bolja i ozbiljnija u svakom segmentu igre i ponovo bi trebalo biti +15. Ponovo cu Arizu, Brajanta i Bila undere ali cu sacekati info za Filu do veceras da slucajno ne odmore nekoga. 1.75 moneyline u Pinaklu.
By frkathor
#119886 Mitchell D. 21.5 over SS
glavni potrosac kod Utah,uzet ce 20+ suteva jos nema danas Rubia ni Exuma imat ce loptu u rukama masu vremena,u onoj ciglana party utakmici prije mjesec dana koju su ova dva tima igrala u Mexicu također ispucao 21 loptu zabio 24pts
ako ima ko Inglesa asist gdje odigrat mislim da bi realno trebao doci over 4.5/5.5 ako je u ponudi vise od toga nebi dirao

Lillard 25.5 under SS
ne forsira u zadnje vrijeme,vise se posvetio ostatku tima
imaju domacini danas tu Nurkica da ga hrane loptama jer nemaju gosti adekvatno tijelo da stave na njega,tu je i CJ koji ocito voli punit Bullse, uzece Damian svoju dozu suteva al ne vidim bas da ce pretjerivat danas jos je tu i Dunn koji je solidan defanzivac moze ga malo usporit
vidim ga na nekih 20 pts i 8,9 asista
By Shaw Hitcher
#119944 Donovan Mitchell 21.5 Over 1.8 @ betfair 3/10

Danas nema Rubia i Exuma.Podatci kazu da kada oni nisu na parketu usage rate Mitchella skace na 40% sto je vrlo visoko i za ovu granu vrlo primamljivo.Jedino me plasi sto Orlando praktikuje slow pace i limitira suteve za tri poena ali sa malo napora i motivacije od strane Donovana bice ok ovo ja mislim.

.