Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By UcenikBGD
yoldza wrote:Koliko si ti delijo uzeo na ovim kartonima veceras e pa vidis on to uzme za 1 sat live kladjenja ili 10 min ako nisi isao jako...bio sam kod njega u grupi ,brutalno sta radi lik sa kartonima...mislim da vi na forumu pogotovo sto ne postavite tikete samo bezveze prdite ovde bez ikakve tezine i odogovornosti...ne kazem ima pogresan nacin ali realno ne da zna sta igra nego je doktor...eto morao sam ovo da napisem

Ma sve se ja slažem, i svaka čast, nek samo uzima, ja sam prvi koji voli da se deru kladže. Ali sam samo reagovao na njegov stav nadrndani, na korektnu sugestiju nekih kolega sa Foruma da nije toliko izvesno over kartona jer je Kup i prvi meč. Ljudi još neki prate to ne samo dotični, koga podržavam u live klađenju, i samo nek ih dere, ali sujetu treba ostaviti po strani pogotovo što saveti nisu bili tipa, nemaš pojma, lupetaš itd. nego su korektno izneli svoje viđenje i sugestije, a lik je odmah klizećim startom uleteo, ne trebam sugestije i savete itd. ja sam King kartona i kornera itd. Ok, moguće da jeste, pogotovo ako ti znaš kako radi ali zbog stava i situacije znao sam da će da padne, KARMA.
Inače ne igram toliko jako live itd. evo spec. za tebe jedan live juče kvota samo 5,20 !!! Ha ha

Mozzart tiket: 1005-5188890-1673
By treca smena
#120228 Ja ne znam da li sam nesto lose rekao momku ili mozda ne treba da komentarisem sta mislim? Svaka njemu cast samo nek uzima nek ostavlja tipove da i ja uzmem.
Opet cu reci nekom je 10e mnogo a nekome je 100e sprdnja jer ima neke druge prioritet u zivotu.
Ali isto tako ne vidim razlog da precutim ako mi nesto zasmeta.
Ja napisem koliko igram ako misli neko da lazem ili nesto slicno ja svakome mogu dati broj ja bruda moj nikada se nisam krio ni ti lagao.

@Jeff ja se nadam da tebe nisam na neki nacin uvredio, ali evo ja koristim podatke za kartone sa Sofo i tamo sam nasao ovaj podatak i posle sam ti napisao ako si citao da se moji i tvoji poklapaju samo sto sam ja razlozio na na kup i sampionat + superkup.

Svakako sam stavio u podsetnik kartone za vikend i mislim da ce to biti odlican tip pogotovo sto sudi Pablo Consales.
By kokodril
#120231 tužitelj je ustrajao na kvalificiranju kaznenog dijela (jeffry) kao takvog, međutim odvjetnički tim(treća smena) je u spis priložio nove dokaze (kup i prva utakmica) što je sud uzeo u obzir i na temelju toga donio odluku o odbacivanju optužnog prijedloga.
sud (učenik) je presudio i odigrao under.
Za vikend očekujemo nove optužne prijedloge jeffrya
By UcenikBGD
kokodril wrote:tužitelj je ustrajao na kvalificiranju kaznenog dijela (jeffry) kao takvog, međutim odvjetnički tim(treća smena) je u spis priložio nove dokaze (kup i prva utakmica) što je sud uzeo u obzir i na temelju toga donio odluku o odbacivanju optužnog prijedloga.
sud (učenik) je presudio i odigrao under.
Za vikend očekujemo nove optužne prijedloge jeffrya

Nek bude tako!!!
I bi tako !!!

Poruka za Yoldžu:

Lagali su me da živiš
na drugom kraju sveta
lagali su me da nisi
više tako lep.
Ove cu noći poci da te nađem
uzmem za ruku i odvedem ja
i baš me briga što drugom te kradem
ZAŠTO NE BI OPET TI I JA ???
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
By Don_Mitchell
#120375 BETIS- real 1x 5/10, 1,75, BET 365

dodajte Barcu 1 i imate duplanje, real bez vise od pola ekipe, najgori real u 21.stoljecu, bez trenera, ovaj nikog nikad nije vodia, covik nezna di goni, Betis igra odlican nogomet, samo ih rezultati ne idu, odlicna ekipa sa odlicnim strategom, top 3 u Španjolskoj sigurno, evo koga sve nema http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest ... isa/316420, rasprodan stadion, izgorit ce Benito Villamarín, Vamos Betis, gazi gubu, cilu sezonu dizem pare protiv ovog Reala
By Bakihalco
#120421 Od veceras cu postavljati NHL-a mozda i AHL-a par parova pa cu pratiti prolaznost isto tako slijedeci dan pisati isti pa ko hoce neka se prikljuci mozemo i NHL posebno napraviti da imamo. Za veceras sam vec postavio u dr topic jer je odigrano na istom listicu sve pojasnjeno zasto ali evo i ovdje. Veceras cu jos dva postaviti. Necu previse analizirati :)
Ducks vs Pinguines 1/3 1,5 over golovi (Moze i trecina pingvinima za vecu kvotu jer pingvini se vracaju na kolosjek posljednjih 5 meceva na gostovanjima su pobjedili ubjedljivo pa ocekujem da pingvini u trecini zabiju dva i pobjede trecinu lahko. O Ducksima necu previse samo podatak da su zadnjih 5 meceva kod kuce izgubili dovoljno govori o tome. Ja sam uzeo trecinu pingvinima zbog vece kvote. )
Flames vs Panters 1 (Flamesi lideri conf i nakon tri uvezane pobjede zadnja protiv Avalanchea. Kod kuce imaju dvije zadnje pobjede jednu protiv vec pomenutih a drugi protov Sharksa. Panthersi posljednje 4 utakmice u porazima i ocekujem mozda i neki hendi na Flamse od 2 gola)
By Bakihalco
Bakihalco wrote:Od veceras cu postavljati NHL-a mozda i AHL-a par parova pa cu pratiti prolaznost isto tako slijedeci dan pisati isti pa ko hoce neka se prikljuci mozemo i NHL posebno napraviti da imamo. Za veceras sam vec postavio u dr topic jer je odigrano na istom listicu sve pojasnjeno zasto ali evo i ovdje. Veceras cu jos dva postaviti. Necu previse analizirati :)
Ducks vs Pinguines 1/3 1,5 over golovi (Moze i trecina pingvinima za vecu kvotu jer pingvini se vracaju na kolosjek posljednjih 5 meceva na gostovanjima su pobjedili ubjedljivo pa ocekujem da pingvini u trecini zabiju dva i pobjede trecinu lahko. O Ducksima necu previse samo podatak da su zadnjih 5 meceva kod kuce izgubili dovoljno govori o tome. Ja sam uzeo trecinu pingvinima zbog vece kvote. )
Flames vs Panters 1 (Flamesi lideri conf i nakon tri uvezane pobjede zadnja protiv Avalanchea. Kod kuce imaju dvije zadnje pobjede jednu protiv vec pomenutih a drugi protov Sharksa. Panthersi posljednje 4 utakmice u porazima i ocekujem mozda i neki hendi na Flamse od 2 gola)

Pingvini me razocarali ja sam igrao trecinu ali u trecini ali su bili golovi tako da 1,5 over WIN. Na kraju pobjedili jer su jedna od najludjih ekipa :D Vatrice ispostovali malo teze ali ispostovali. Flames WIN.
2/2
Veceras idemo jace sa vise parova 8-)
By Bakihalco
#120687 NHL 2/2 Veceras nesto vise pa ko isprati sretno :)

Blackhawks vs Golden Knights 1/3 1,5 over
Kings vs Penguins 2
Canadiens vs Avalanche 1/3 1,5 over
Oilers vs Coyotes 1/3 1,5 over
Sharks vs Senators 1

Veceras sam odabrao ovih 5 pa cemo vidjeti, bez analiziranja.