Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By Don_Mitchell
#120544 SVE BET 365, TECAJ: 2,12, natočite to za jače

AUSTRIA 4,5 HENDI
NJEMAČKA 1
SRBIJA 14,5 UNDER 1.POL

Austrija protiv najgore ekipe u povijesti rukometa, ako ste gledali neki dan ove amatere iz cilea onda znate da ljudi doslovno pravila ne znaju, Švabi ce lagano kuci, ako treba tu su suci ali nece trebati, Francuzi su vec jucer bili agresivni protiv Brazilaca a opet to treba jos bolje, srbija jako slaba, propustili su jucer nemoguce protiv rusa, ne vidim ih preko 12 na pol
By kokodril
#120558 Austrija na 31,5
Čile na 23,5 a hendikep -6,5 za 1,75 uzimam hendi
Srbija jučer imala realizaciju 67% danas prootov francuske max 55%
Na utakmici bra-fra samo 2 sedmerca, srb-rus 17 komada,
Srbija u najavi prvenstva naglsak na obrani, protiv francuza imaju mikro šansu jedino ako uspore
Interesantno francuzi su imali 37 šuteva ma gol a brszil 48

Under 58,5 sad je 1,75 ,pao od jutros ali još uvijrk ok
Zhityniklb over 3,5, sebičnjak jučer šut 4/7 ,u zadnjem mapadu imao krilo lijevo od sebe sli ne ni taj dodao, neka i danss bude sebičan
By Don_Mitchell
#120566 TRIPLE, BET 365, 5/10

BRAZIL 13,5 UNDER 1.POL
BAHRAIN 14,5 UNDER 1.POL
EGIPAT 15,5 UNDER 1.POL

Poklon margine, sve za 2 gola barem, prvo Njemci najjaca obrana na prvenstvu za mene, brazilci umorni, jucer zadnji igrali, dobro parirali francuzima, ovdje ce tesko preko 10 u 30 min, bahrain gledam i ne vjerujem, nigdje veze, ako amateri daju 15 golova onda gasi sve, katar sinoc bruka protiv angole, nebitno jer protiv angole ionako ne prenosis bodove, igra katra bazirana na obrani, saric na golu i maksimalno agresivno, cudo je kvota na katar, ima value, nisu egipcani nikakva sila u rukometu, ovdje 12, 13 golova maks u 30 min
By Bureksamesom
Bureksamesom wrote:Manaskov 4.5 vise
Jallouz 3.5 vise
Gottfridson 2.5 vise

Supersport.

Prve utakmice su i inace prvo kolo mrzim se kladit jer zna bit promjena u repkama i po minutazi i po ovlasti, al dobro odigrat cu ovo cisto da se isprati...
Manaskova vise, po meni predobro krilo na koje ce se dosta lopti odigrat pretpostavljam, istrci koju kontru, nekada puca i sedmerac ako Kiro promasi, ali i bez sedmeraca ga vidim vise.
Jallouz vise je 1.70 kv, ali mislim da se isplati, na svakom prvenstvu do sad je trpao, medu glavnim igracima je, dobar suter i nekako 4 gola barem mu nebi trebalo biti problem.
Gottfridsona iskreno nisam toliko pratio, al znam da je prosla prvenstva prelazio ovo cesto, ima Svedska fini roster zaista, ali mislim da bi trebao prec.

Jedan narodni cu cisto ovako jos isto da se isprati, isto iz Supersporta ponuda:
Dibirov 4.5 vise
Bilyk 5.5 vise
Bodo 3.5 vise
Horvat 5.5 vise
Fabregas 2.5 vise
Tollbring 4.5 vise
Bjornsen 4.5 vise

Eto to je od mene, nebi se uopce danas previse nadao necemu, ali vrijedi probati prvo je kolo vidjet cemo sve kako ce teci prvenstvo...
Sretno svima

Sporedni jako lose, glavni Jallouz 2/5 sut, steta Manaskov lijepo presao, Gotfridsson u zadnjih 10-ak minuta zabio 3 i ukupno 5 dao, ali Jallouz nije igrao vjerojatno toliko niti sutirao, to je ono sto sam napisao tesko je u prvim susretima znati jos kako stvari stoje...

Danas bi probao Dibirova 5.5 vise i Kohlbachera 2.5 vise, a uz to nekoga iz Austrije, ili Santosa ili Bylika vise.
By fila94
#120575 Austrija (-4.5) - Čile 1 1.35
Ukratko, ni jedni ni drugi me nisu oduševili na otvaranju svjetskog prvenstva, Austrija se na mahove mučila protiv Arabije, ali su na kraju ipak uspjeli ostvariti +7. Nije to bilo previše uvjerljivo makar rezultat sugerira drugačije. Ta Arabija je rang ovog Čilea. Čile je doživio potpuni debakl na otvaranju protiv Danaca sa samo 4 postignuta gola u 1. pol uz gol razliku -18. Na kraju je na semaforu bilo 16:39, ubila ih je Danska brzom tranzicijom i odličnom obranom predvođenom golmanima (50%). Naravno da Austrija ne može u istu rečenicu sa Dancima, al mislim da su ipak za najmanje 5 golova bolji od Čilea.
Francuska - Srbija Srbija manje 14.5 1. pol 1.30
Srbi u vrlo efektivnoj utakmici protiv Rusa završili poluvrijeme sa 16 golova, na kraju 30, al uz jako loše Ruse na golu koji su zajedno skupili tek 7 obrana 20%
Danas igraju protiv Francuza koji su ipak izmislili obranu za Ruse, golmani 2 klase bolji te ne vidim način na koji bi Srbi ovdje zabili 15 golova.
Norveška - Saudijska Arabija Norveška over 34.5 1.65
Bit ću kratak ovdje...Norveška jučer Tunisu zabila 34, Tunis je ipak kvalitetnija reprezentacija od Arabije, Arabija primila 29 od neuvjerljive Austrije (63% posto realizacije). Norveška puno brža od Austrijanaca te uz veći postotak realizacije očekujem ih minimalno na 35.
Bet365 5/10 2.90
By fila94
#120578 Langaro over 2.5 1.70
Langaro je uz Toleda glavni topnik Brazila u vanjskoj liniji, nema tko potezati osim njih, igraju jako puno i imaju maksimalnu slobodu pa je ovo preniska margina za njega. Jučer je ispred sebe imao Francusku s dobrom obranom i vratarima, šutirao je 3/8 za 45 minuta na terenu, vjerujem da bi danas mogao imati i malo bolji šuterski dan, iako je ispred još jedna jaka zona, ali koju je lakše prepucati jer Nijemci ne igraju toliko agresivno prema vanjskim igračima pa ih je čak i Koreja uspjela napuniti iz vana prije dva dana. Brojke Langara na SP 2017.: Fra 0, Polj 7, Jap 8, Nor 3, Rus 5, Špa 5.. I tamo je imao problema protiv Francuske pa krenuo u overe, sastav je tad bio jako sličan kao ovdje.

Mem under 5.5 1.85
Svaka čast Memu, ali ovo je previsoka margina za njega u Francuskoj uz svu konkurenciju koju ima na desnoj strani. Jučer je šutirao 6/8 protiv Brazila u 42min, danas očekujem nešto manju minutažu za njega i sumnjam da može ponoviti takvu partiju gdje je bio napadački najbolji igrač Francuske, jednostavno nema te brojke u kontinuitetu. Euro 2018.: Nor 3/6 34min, Aus 3/4 39min, Bje 9/13 40min, Šve 1/4 45min, Srb 2/4 30min, Hrv 3/8 32min, Špa 1/2 18min. Kvale za Euro: Rum 3, Lit 4.. Jasno se sve vidi po brojkama, u zadnjih 10 utakmica (ne gledajući pripremne) ima 2 overa, jučer i jednom na Euru.
Germania 5/10 2.78