Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By matezd8
mali_slave wrote:Grifin sutra prvi put protiv Clipersa u Staples Centru. Moglo bi tu da bude rke koke :lol:

da se pripremimo za ujutro odma, ima li doc rivers navike udvajanja igrača? jer griffina ove sezone dosta ekipa udvaja i na taj način ubiju over u startu..
By Don_Mitchell
#120543 perfekcija od noci, opcenito cili dan plus noc ruganje na najjace, reka san natocite ono tele mcgee, 4 puta zaredom ga lipo naplatija, jedno 15 puta vec ove sezone, daleko najbolji igrac za natociti, takve panjine ili igras under ili ne igras, underi su sve na svitu, cak i over butler nakon vijesti naplacen, inace fila bez embiida nebi usla u plejof na ovom istoku to garantiram
By UrosGospodarVremena
Don_Mitchell wrote:perfekcija od noci, opcenito cili dan plus noc ruganje na najjace, reka san natocite ono tele mcgee, 4 puta zaredom ga lipo naplatija, jedno 15 puta vec ove sezone, daleko najbolji igrac za natociti, takve panjine ili igras under ili ne igras, underi su sve na svitu, cak i over butler nakon vijesti naplacen, inace fila bez embiida nebi usla u plejof na ovom istoku to garantiram

Obe tekme gde Embiid nije igrao Phila je izgubila. Definitivno se oseti njegov izostanak
By UrosGospodarVremena
#120559 HASSAN WHITESIDE 10.5 under RMCO (11.5 SS,Germania,Soccer)
Ja ne znam sta ovaj moze da uradi da bi presao ovu marginu protiv Gasola. Losa forma, jednom u zivotu presao protiv njega, ne zna ni on sam kako. Tocite dok ne obore
Last edited by UrosGospodarVremena on 12 Jan 2019, 14:26, edited 1 time in total.
By rated_x
#120560 Onako na prvu

AldridgeL(-21,5+) više - zadnjih 9 samo je protiv memphisa ostao under, gay ne igra, vjerojanto ce poelti startat na C, koji nije nikakav potrosac, Adams je Q, prije dva dana napravio rekord karijere 56pts, je da su bili produzetci, al očekujem ga bar oko 25

Whiteside H.(-11,5+) manje - heat u punom sastavu, vjerojatno cu jos kojeg igraca igrat manje, al whiteside mi prvi izbor, bam dobiva vise minuta, tezak matchup

Mislim da cu na narodnom i M. Gasola igrat vise, memphis ako misli u PO moraju se trgnut, zadnju je pokazao znakove zivota, je da je punio poeltija i brata, al ne moze conley sam, imao je 3 dana odmora, 15,5 moze prabaciti ko iz sale, manji stake

Ayton D.(-16,5+) više - samo da ne bude BO, napunit ce jokica bez problema

Ispratit cu mitchela na 23,5 zbog bolnice kod jazza i forme.