Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By The Process1991
#124023 A. Drummond (15.5) manje
E. Fournier (16.5) manje
Supersport

Drummond vec par godina nije dosao u over protiv Lopeza. Najveci razlog tome je sto Drummond najvise svojih poena zabija iz off skokova,a tu Lopez radi odlican posao kod boxouta,a jedan na jedan nije ta klasa da bi zabio taj broj poena.
Fournier ide na Oklahomu koja odlicno igra obranu i cuvat ce ga Ferguson,mozda i George koji su odlicni cuvari. Moguc BO,a i nije u nekoj narocitoj formi. U drugim kladionicama je za cak 2 poena manja granica

J. Harden (40.5) manje
Betfair
Vratio se Paul koji ce mu malo oduzeti loptu iz ruke i nema potrebe da forsira nesto narocito. Cuvat ce ga Holiday,jedan od jacih obrambenih cuvara na perimetru,a takoder NO ima puno ozlijedenih igraca pa bi mogla to biti nesto laksa utakmica za Rocketse.

Jos cu kroz dan staviti vjerojatno Antetokoumpa i Griffina manje,ovisno o granicama u drugim kladionicama,ocekujem oko 28.5, zatim ako zaigraju Butler i Embiid ide Simmons under na 18.5 u betfairu,takoder Russel over na 22.5 u betfairu.
By baja papaja
#124025 Russell +
BKN docekuje Cikago posle sinocnjeg poraza od Bostona. Russell sinoc 24 min, pre toga protiv NY takodje 24 min, e sad njegovu rotaciju I rotaciju Bruklina uopste ne moze da pohvata ni njihov pomocni trener jer je ovaj glavni manit :) ali ja se nadam da ce veceras da odradi bar 32-33 min na parketu. U predhodnom susretu Dunn mu je kao bio cuvar, ali su cesto preuzimali pa su na Russellu ostajali Lavine, Hutchison, pa I Markanen neki put u dp. Jako su losu odbranu radili na njemu tada, pustali ga da se namesti na sut za 3p nekoliko puta, kasnili bas cesto, gubili se posle pika par puta I to se koristilo. Pored Lavina koji je svakako nezainteresovan I Dunna od koga moze da pobegne ne bi mu trebao biti problem da ubaci 30ak veceras. Preko 20 suteva ponovo ide za njega u to sam siguran, a nadam se da se odmorio za ovu utakmicu I da ce odraditi jaku minutazu pa tada za poene nema zime :)

LaVine +
Slicna prica kao za Russella, mnogo mekana odbrana se igrala I na njemu, narocito na ulazu. Ko god ga je cuvao tada u toku utakmice (Kurucs, Russell, Dinwiddie) radio je to dosta slabo I Zek bi pretrcavao cuvara sa trojke I isao na layup protiv Allena sto je ubacivao. Veceras ocekujem slicnu igru, 7-8 ubacenih koseva nakon prodora u reket, imace I svoje trojke protiv Cavsa nije ubacio ni jednu pa ce danas popraviti utisak sa bar dve pogodjene plus nekoliko slobodnjaka I eto njega preko.

Granice nadjite gde su vam najpovoljnije, Lavina ima na 21.5 u Pinaklu a Russella na 22.5 u Betferu to je najpovoljnije sto sam video do sada.

Srecno svima
By V_K
#124028 @ Process

Brett Brown said he expects to have Joel Embiid (rest, back), Jimmy Butler (wrist) and Wilson Chandler (hamstring) all available for Tuesday's game against the Lakers. - info od jucer.
Svakako bolje pricekat sluzbenu potvrdu, ali ukoliko nesto ne sjebu do kraja dana trebali bi svi igrat.
By Shaw Hitcher
#124118 Kris Dunn 12.5 Over 1.87 @ betvictor

Iako je LaVine najveci potrosac lopti u Bullsima svidja mi se i Dunn veceras.Netsi su vrlo dobri u obrani ove sezone i mislim da danas sav fokus ce biti na Markkanena i LaVina i da ce Dunn zajedno sa Seldonom imati puno vecih ovlasti.Ocekujem oko 15 suta sto je za ovu granu i te kako povoljno.

Tomas Satoransky 11.5 Over 1.72 @ betfair je takodje dobar pik ali mi se nesvidja uopste meni

.