Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By LosPollosHermanos
#124912 J Allen over 9.5 Mozzart

Afro brat iz 80-ih slabo ubacuje u zadnje vreme, to je zbog toga sto D'Angelo igra najbolju kosarku u karijeri i dosta toga sam resava, pa za Alena sta ostane ostane. Tu je i Napier koji isto lepo igra i uglavnom oni nose Netse. Veceras ce to malo teze ici jer Denver odlicno brani bekovske pozicije, dok je na centru najtanji, pa ocekujem vise pnr-a sa Alenom i malo vise suteva pored Jokica koji je rupa u odbrani. 18 im je do u prvoj ( 7-14 sut i cak 8 slobodnih bacanj, ubacio je 4) . Granica lepa, 5 koseva i to je to :D Na 10.5 ga ne bih ni dirao, a negde je i 11.5.
By Shaw Hitcher
#124957 Sinoc 2/2 Schroder i Kemba lagano dosli.
Lauri Markkanen Over 19.5 @ 1.91 unibet

Ide protiv Dialla koji je vrlo los defanzivac,Randle je Q ali ako on igra jos bolje jer prema DPRM on je poslednji u ligi po branenju njegove pozicije.Sve ukazuje na over.Total za tekmu je 226.5 i kako amerikanci zele da kazu PICK EM tekma jer je grana za hendikep 1.0 sta znaci sanse za BO su ravne na nuli.Nevidim kako ce neko dati 226 poena bez ovih Markkanenovih jer on i LaVine bukvalno privatizuju loptu kad krenu trpat.
By under
#124969 Durant under 26,5 williamhill. 1,85
Gay under 17,5 bet365 1,80

Ovu dvojicu igram jer se ocekuje teski BO, Gay na ovu granu zadnje tekme 7/10 undera, ovo sto nema LMA i DErozena, po meni ne znaci da ce on sad uzet 20+ suteva, Gsw ce se lakse koncentrirat na njega jer znaju da moraju njega pokrit i event Bellinelija , od drugih ne vidim opasnost, zna i to Popovich i ocekujem da i Gaya odmori cim se Gsw malo odvoji, tako da pokraji Duranta i cca 25 min ne vidim njega preko
Dok s druge strane Duranta igram radije nego Stepha ili Claya jer oni mogu tricama probit svoje grane do HT, dok Durant to moze jedino ako ce forsirat, a mislim da ne bude potrebe , a i Gay nije los defender

Porter under 16,5 bet365 1,80
Drugi ga vecinom imaju na 14,5 , sto je realnije, ocekuje se lagana pobjeda Bucksa, ide na Antea, Bucksi kompletni, a i Wizardsi, tako da ocekujem max 30min za njega i moze preko jedino ako ga poseru trice

.