Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By Agronom
#124812 Carballes Baena/Jaziri - Arguello/Cachin 2 2.1 maxbet 2/10
Nastavljamo gurati lokalce u Cordobi, juce sam pisao za Cachina, danas igrao u paru sa Arguellom koji je takodje rodjen i zivi u Cordobi
By marac1000
#125202 Moutet C.-Harris And. 2 10:30h 3.4 koef

Po meni je ovo finale u najmanju ruku 50:50, cak bi dao malu prednost Harrisu. Ovaj koef svakako moram uzet jer sam ocekivao da ce biti puno manji. Zadnja dva kola sam isto igrao Australca i stvarno igra odlican tenis. Ocekujem gust mec i nadam se da ce na kraju Harris slaviti.
By Rudy5
#125469 THIEM-SCHWARTZMAN 1 1.45
Kladionice tu bas promasile koef za ovaj tip po mom misljenju.Zemlja mu je najdraza podloga ,a dva turnira na kojima se najbolje osjeca su upravo BA i RG.Ovjde se pojavio 2 puta i osvojio 2 titule,dobivsi pri tom ni manje ni vise nego legendarnog Rafu u finalu.Nikada nije porazen a gotovo sigurno nece biti ni nakon ovog turnira(koef 1.85).Imao je sitnih problema s povredom nakon Aus Opena ali je to sada iza njega.Prvi mec na turniru protiv Marterera je bio lagano vracanje u formu,a ovo sinoc sto je odigrao protiv Cuevasa je nagovjestaj da se Dom vratio na stare staze.Izuzmemo li onaj gem kad je servirao za mec pa napravio 4 neforsirane pogreseke u tom gemu+ duplu na bl i one dvi situacije na 30-15 za njega u 2 uzastopna gema zaredom na pocetku prvog seta kada je promasio 2 cista zicera na mrezi(trebao je voditi 3-0 a gubio je 1-2 s brejkom zaostatka),ostatak meca je bio fenomenalan i kontrolirao je situaciju na terenu u potpunosti. S druge strane i Diego igra dobar turnir nošen velikom podrskom s tribina ali on se u ovom mecu nista ne pita.Treba priznati da je mali argentinac jedan od najvecih fajtera na touru ali osim vrhunske borbe do zadnje kapi krvi i elitne defanzive nema sta drugo ponuditi vcrs.Ocekujem potpunu kontrolu meca od Thiema i par brejkova s njegove strane..dva puta su dosada igrali na zemlji i Dom je oba puta slavio s 2-0.Nista drugo ne ocekujem ni vcrs, meni je hendikep na Thiema isto odlicna oklada.Preporuka za ljubitelje tenisa,ovakvi mecevi su odlicni za pogledat,nece vas zarocarati sto se kvalitete tenisa tice,jedino sto vjerojatno nece biti neke neizvjesnosti.

QUERREY-SCHNUR 1 1.25
Gledam ovog Schnura vec drugi put na turniru i cudim se kako vec nije kuci.Lik do ovog turnira nikada nije ostvario ATP pobjedu u karijeri.Kako se izvukao protiv Johnsona u 1/8 ili bolje receno kako mu je Steve na servisu za mec svojim glupostima poklonio vec dobiven mec.Sinoc je takodjer bio blizu poraza protiv velikog tal fajtera Lorenzija..mec je bio toliko los da sam pogledao samo 2 seta,Schnur se izvukao u tb,treba naglasiti da je odigrao dosta hrabro kad se lomilo ,pogodio neke winere i as u odlucujucim situacijama.Radi se o prosjecnom tenisacu a i to je dosta diskutabilno.S druge strane debeli Sam uvik igra dobro na ovom tuniru(turnir je od lani uveden kao zamjena za Memphis) te ne vidim razloga da ne ostvari jos jedno finale.Dobro igra ovaj tjedan,servis i forhend su nastimani a kad je tako nema brige protiv ovakvih pajsera koji nemaju sta ponuditi osim solidnog servisa.

Medvedev-Monfils...po meni ovo nema nikakvu vrijednost po 1.3 koef na Medvedeva.Istina da je Daniil u brutala formi,da gazi sve redom ali dolazi polako do pada forme.Treba istaknuti da je u juc. mecu protiv Tsonge u nekim trenucima tesko dolazio do daha a od prije se zna da mu fizicka sprema nije bas na zavidnoj razini te na tomu mora znatno poraditi.Kompletan je tenisac,ima odlican napadacki repertoar,jak je psihicki a i tesko ga je probiti.S druge strane Monfils osim ponekih egzibicjskim poena igra dosta dobar turnir ,kao i svake godine kad dodje u Rotterdam gdje biljezi dobre rezultate.Ja osobno tu necu nista igrati ali kad sve zbroji i oduzme ako bih bas morao igrati igrao bih na Monfilsa ali to mi je vise za preskoka.
Isner-Opelka..tu se nema sta puno dodati,najvisi mec u povijesti tenisa.Igrali su ove godine u Australiji,naravno 4 seta i 4 tb.Elitni serveri,najbolja opcija po meni za taj mec je prvi set (12.5) vise odnosno da ce biti tie break u prvom setu.
Cecchinato-Pella..tu ne bih nista dirao,ali treba naglasiti neke stvari.Pella-Munar su sinoc odigrali najboji mec na turniru ,pravi klasik na sljaci,izuzetna partija malog Munara,jos jedan vrhunski spanjolski prašinar u najavi.Velika steta sto se povrijedio nakon 2. seta pa trazio MTO,vidilo se da to nije to u nastavku.Pella se izvukao sinoc,nema sta zivo nije izvukao,dva servisa za mec kontra sebe je spasio,nemoguc tie break je odigrao,na kraju nije imao snage ni za proslaviti osvajanje tb.Treba pohvaliti publiku koja je nosila u odredenim trenucima.S druge strane ovo mu je 8. mec u zadnjih 11 dana,umor ga polako stize,ovaj tjedan je svaki mec igrao maksimalan broj setova ,a sinoc je to cak preslo 3 sata.Mislim da vcrs to dobiva Čekinato kojem je zemlja najdraza podloga i podize formu kako se turnir odmice kraju.

Thiem-Schwartzman 1
Querrey-Schnur 1
Porto-Setubal 1

2.18
6/10
ja sam samo odigrao ovaj tiket za danas.lp
By V_K
#125473 Thiem i cuevas su jucer isto odigrali odlican mec. Da se nadovezem na isnera i opelku, mislio sam uzet 12,5 prvi set, ali po 1,40 mislim da se stvarno ne isplati riskirat. Opelka nekad zna zastekat na servi tako da mi je 1,4 premalo za taj rizik. Ja sam uzeo thiema i checchija u doubleu. Sve je receno vec gore.
Inace, munar je produkt rafine akademije,malo mu je duze trebalo da se probije ali od njega spanjolci dosta ocekuju.
By RussellWestbrook
#125484 Kakav debil je ovaj tim 4 1 u 3 setu i svarcman na 5 4 okrene i onda u tajbrejku sve do mec lopte uzima poene i na mec loptu izgubi svoj servis
Svarcmanu svaka cast najveci borac od svih tenisera
By V_K
#125485 Diego je izvukao mec nekako, svaka mu cast. Jos ga je i publika gurala, ali thiem si ovakve oscilacije ne smije dopustit. Umjesto da ga dovrsi u drugom setu zakomplicira si maksimalno.
By Zava
RussellWestbrook wrote:Kakav debil je ovaj tim 4 1 u 3 setu i svarcman na 5 4 okrene i onda u tajbrejku sve do mec lopte uzima poene i na mec loptu izgubi svoj servis
Svarcmanu svaka cast najveci borac od svih tenisera

Novi Ferer :D

.