Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By under
#125264 umro forum izgleda :o
pa reko ajd da nešto ja napišem :

Westbrook under 22,5 bet365 @1,83
opet on i njegovi rekordi, ganja rekordni triple doblek i to vec svi znate, a kad se on zabavlja s tim rekordima, onda mu je uvijek to prvo na pameti, pa vjerujem da bude i sada tako, ove sezone sam ga pogodio 5/6 puta, nije u nekoj bajnoj formi, ako bas ne forsira s ulazima , kako trenutno sutira, trebalo bi mu 2 OT , da prijede granicu, zadnjih 10 ima 7/10 undera, s tim da je 2x imao 23p , pa tako samo u ovih zadnjih 10 uzima samo 16 suteva u prosjeku, i zabija 19 poena , ove godine 2x igrali vec s PORT i otisao 2x u over, ali danas su druge okolnosti u pitanju, u prilog underu ide i to sto je POR b2b tekma, a i nisu se jucer bas proslavili , izgubili nakon velike prednosti i zabili u zadnjoj 4/4 samo 9 poena, Nurkic izasao i raspad sistema, uglavnom vjerujem da OKC danas ne propusta dobit ovu bitnu tekmu i vjerujem da ne bude morao do kraja zapet RW jer i George je u sjajnoj formi i nema ga ko cuvat u POR

score 33/49
By under
#125265 Ibaka under 16,5 bet365 @1,72

odigrano i ovo, Ibaka za sad startni centar , a Gasol zapocinje s klupe, prvu tekmu odradio Gasol 19min , danas ocekujem barem preko 20+, dolazi im BKN u goste i prema svemu bi ovo morala biti lagana tekma, igrali vec 2x i Ibaka zabio 8 i 14 poena, po meni danas nemaju sta odmarat , jer igraju jos 13.tog i onda pauza sve do 22.og , pa se nadam da bude tekma isla prema planu i time bi trebao Gasol dobit vise minuta da se malo pokaze pred novim navijacima :D , Ibaka igra osrednje ima 7/10 undera zadnje tekme, a cak 1/23 pogodene 3p od zadnjih uzetih suteva, uzas, valjda nece ga danas posrati, skratimo , kompletni Raptorsi, domaci teren, Gasol, losa suterska forma i po meni previse 17 poena za njega danas
By Svitlaman
#125267 Evo par parova sa nekom mojom logikom, bez puno statistickih podata.

Sexton C. 15.5 +
Ne zna se ko je gori od ovih ekipa, jos je Klivlendu su otisli Hood i Burks tako da moraju da idu Sextona i Clarksona. Kontam da ce uzeti 15ak suteva i uz par bacanja da ide u over.

Bogdanovic Bojan 19.5 +
Babo igra kao bog otac sam, uzima najvise suteva u timu, i lepo on to pogadja. Charlotte je ekipa sale i zabave, odbrana njih ne zanima pa smatram da ce Babo otici u over.

Markanen L. 20.5 -
Jos je Finac nejak za ludog Grka, mislim da nema teorije da mu ubaci 20+ poena. Ovde se nadam da ce Janis da zaigra i ako zaigra nema Laurija nigde :)

George P. 30.5 +
Momcina jedna prava, najbolji igrac lige trenutno. Nema tu blow outa, igra najvise u Oklahoma i procenti su mu odlicni. Ide George na 35+ danas po meni.

Ako vam badu oci ovo sto nisam napisao koliko uzimaju suteva, i koliko koja ekipa prima sa svoje pozicije, preskocite post.
Sa druge strane ako hocete pare evo ovih par igraca i oparite se :)
Poz i sve najbolje :)

.