Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Miki28
#125860 Ma. Beasley 14.5 under ( volcano kladionica )

Denver docekuje Oklahomu predvodjenu brutalnim PG13.
Sjajan mec u najavi i dosta dobrih matchup-ova.

Denver se kompletirao pa je coach Malone na slatkim mukama da uklopi sve ove igrace.
Jedan od igraca koji su sjajno iskoristili odsustvo Bartona i Harrisa jeste Beasley koji je svojim partijama u tom periodu zasluzio svoje mjesto u timu i bio bitan sraf u pohodu Denvera ka PO.

U zadnja 2 meca opada mu minutaza i broj suteva usled povratka Harrisa i IT-a u tim i preuzimanja sve vece i vece uloge pa na ovoj granici se isplati uzeti ga under.

Nekih 25 min, 8-9 suteva za njega pa mi djeluje visoka granica u ovom trenutku, realnije mi je 11.5 a imace i defanzivnih zadataka na daj Boze novom MVP-ju
By HibbertManje
#125866 R.Westbrook 23,5 vise SS

Vrijeme igranja undera na Westbrooku po ovoj granici je vjerujem proslo. Kornjaca je uspjela sta je htjela, srusio je rekord u tim jebenim triple doublevima i napokon je poceo davati veci scorerski ucinak. Od rusenja 3pldouble rekorda biljezi 44,43,41 pts, opet je poceo s forsiranjem lopte i ulazima za pokusaj kos-faula. Takodjer danas vidim i koju minutu vise za Harrisa jer boljeg obrambenog za Ciglu nemaju, iako ne mijenja mi to preveliku ulogu kod para. BO je moguc, prije svega zbog sirine klupe Denvera, ali granica po meni promasena za barem 3pts i ima velik value za uzeti. Oklahoma na 3 napadacke opcije, Addams dobiva sve manje lopti kako Kornjaca ne lovi tripl, stoga mi je i on blizi underu na 13,5 jer covjek nema neku igru ledjima kojom bi parirao Jokicu a s poludistance ne moze bazen pogodit, vjerujem da ce posluzit vecini poena izolacijom Harrisa/Murraya gdje ce ovaj imati cist put ka reketu Denvera.
By baja papaja
#125875 Westbrook u11.5 asists pinakl, pw365, bet365

Sve je Hibert gore ispisao, ovo mi je cak jace od poena mada sam igrao i jedno i drugo. COvek od kad je oborio rekord potpuno drugacije igra, sto se donekle i ocekivalo ipak je on tata kad je forsiranje u pitanju. Nema vise isforsiranih pasova napolje niti ludo probijanje da se doda lopta Adamsu, on resava napade sto se da videti iz predhodnih nekoliko utakmica i ako ne bude silovao asiste a nema potrebe da to radi ostaje on u underu ovde veceras.

Lowry o3.5 reb pinakl, pw365, bet365
Ovo samo na osnovu statistike igram, Lowry ima 18 undera, a 31 over u 49 utakmica na ovu granicu, od toga underi 4 iz novembra, 3 nakon povrede.
Protiv Bostona 6,2,6 ove sezone. Mota se stalno oko zone skoka, Irving takodje zna da se zavlaci dole kada on ne zavrsava napad pa nece Lowry biti daleko od reketa mnogo puta na utakmici.
By LosPollosHermanos
#125884 Adams over 8.5 reb Planetwin365

Na 9.5 je ove sezone, mada to nije ono sto je najbitnije veceras. Ide na Jokica i defanzivno los reket Denvera. Igrali su dva puta do sada i imao je po 14 skokva od toga 7 i 11 ofanzivnih. To je ono sto je bitno veceras. Ubija ofanzivnim skokovima te centarske linije koje igraju lose odbranu ( SAC, MIN, PHX, LAL itd jedna on njih je Denver. Takodje sto je Baja napisao Rasel vise ne juri TD svom snagom pa se nadam da mu nece toliko skidadi skokove. Ja bih mu stavio 9.5 ako ne i 10.5 gledajuci razvoj situacije iz njihove predhodne dve tekme.

.