Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Pl2ymak4r
#126025 Neka ostane on tu,da ne bude banovan,svakako je njegovo ime etiketirano kao neko ko radi u BalkanBetu,100% svojih parova je uplaceno u BalkanBetu ili u meridianu. Bolje neka on postavlja,nego da napravi jos 2-3 naloga i da postavlja sa drugacijim strofama,mozda i doda nesto ''pametno'' na tim gubitnickim parovima.
By Pl2ymak4r
jr320i wrote:Treba ga pratiti sada, mora pogoditi nesto a kvote dobre :D

Pazi sta pricas,sa ovom recenicom mozes biti lako svrstan sa njim u isti kos. :)

Nije to Westbruk pa da ga juris under i mora doci ,EVENTUALNO,on igra razlicite timove svaki tip,konstantno autsajdera juri.
By AgainstAllOdds
#126033 Ne znam zasto ste covjeka tako iznapadali? Pa hvatao je velike kvote, ponasate se kao da se iznenadenja ne desavaju u kladi :roll: jedina zamjerka mozda radi uloga jer to nisu tipovi bas na 5/10 ulog mozda ali ajde...
Osobno sam jucer igrao na Fener, a Pao u gostima ne bi protiv Cibone igrao ali nije vazno..

Od vjesti ovako na oko sto sam pogledao na Rotu, kod Olya bi out trebao biti Spanulis koji nije igrao ni prosli mec, a citao sam i Strelnieks ali treba provjeriti tu info. Kod CSKA se vracaju Nando i Higgins (expected to play).
By ClutchTime14
AgainstAllOdds wrote:Ne znam zasto ste covjeka tako iznapadali? Pa hvatao je velike kvote, ponasate se kao da se iznenadenja ne desavaju u kladi :roll: jedina zamjerka mozda radi uloga jer to nisu tipovi bas na 5/10 ulog mozda ali ajde...
Osobno sam jucer igrao na Fener, a Pao u gostima ne bi protiv Cibone igrao ali nije vazno..

Od vjesti ovako na oko sto sam pogledao na Rotu, kod Olya bi out trebao biti Spanulis koji nije igrao ni prosli mec, a citao sam i Strelnieks ali treba provjeriti tu info. Kod CSKA se vracaju Nando i Higgins (expected to play).

Spanulis igra,Strelnieks OUT oko mesec dana

https://analytics.twitter.com/mob_idsyn ... cking=true
By Pl2ymak4r
AgainstAllOdds wrote:Ne znam zasto ste covjeka tako iznapadali? Pa hvatao je velike kvote, ponasate se kao da se iznenadenja ne desavaju u kladi :roll: jedina zamjerka mozda radi uloga jer to nisu tipovi bas na 5/10 ulog mozda ali ajde...

Zato sto “decko” ima 5/96 pogodjenih parova. Iskljucivo balkanbet i jake kvote.
By AgainstAllOdds
#126038 Pa ako covjek napise svoje prijedloge niko vas ne sili da igrate to.. najjaca je ova ekipa koja na forum dode samo prepisati parove, ja ovdje dodem cisto za neke info o izostancima ili da vidim kako se poklapaju moja razmisljanja i parovi sa ostalima..
A o teoriji zavjere da netko iz klada pise na forumu da bi rusio ekipu mi je suluda, ako ima takvih svaka im cast :lol:
By Zava
#126039 mozzart soccer

N.Cole 17.5 18.5

E.Jackson 9.5 10.5

E.Clark 11.5 10.5

D.Williams 14.5 15.5

N.Djedovic 10.5 9.5

N.Milutinov 11.5 10.5

V.Lucic 10.5 9.5

De.Colo 15.5 16.5

S.Rodrigez 10.5 11.5

K.Seraphin 10.5 9.5

G.Ayon 8.5 9.5

S.Lull 11.5 12.5

F.Campazzo 8.5 7.5

W. Clyburn 14.5 13.5

P.Koponen 8.5 7.5
Izvinitie ako nije pregledno bas,na brzinu sam izvukao neke(mozda i nisu svi ali eto)

.