Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Teo
#126258 Sinoc raspad voriorsa,mogao se ocekivati poraz ali ne i raspad.

Kennard L.(-11,5+)-Det-Min over SS betfair 12,5

Da ne duzim,momak u formi krece iz drugog unita,zadnjih 5 ima 4 overa(19,26,8,19,17),sut za tri ga odlicno sluzi.Zadnje dvije sutira 11 od 16 za tri .Mec na 225 poena i mislim da na ovoj granici ima vrijednost.Minesoti b2b i nemaju skoro sansi za PO pa se i u defanzivi nemaju potrebe toliko trositi.Ovo jednostavno zbog brojki uzimam pa cemo viditi.

srecno
By vintage1978
#126261 Andrija Bubnjar aka Andre Drummond under 18,5pts Hrvatska Lutrija, koef 1.90
Sad cu sam sebi upast u usta...jer sam jucer u analizi JV rekao da prakticiram igrat drvene centre under, protiv drvenih centara...a KAT je sve osim drven...vjerovatno ima "morning woody" ko svi mi, ali igrački gledano, ne može bit vise "flexi" nego je. Playmaker u tijelu centra. Inace sam imao naviku kladit over centre koji igraju protiv KAT...ali uzimam u obzir cinjenicu (koja mozda uopce nije relevantna, ali meni je prevega veceras) da je KAT dozivio oblik prosvjetljenja nakon nemile situacije u prometu i kad bi covjek promislio da ce dobit PTSP od prometnog udesa, ovaj je procvao...nize nevjerovatne brojke...ofenzivno i defenzivno...imajuci na umu da je Griffin vrlo ucinkovit u srazovima sa Taj-om i Darijem...i da ce forsirat...vjerujem da Drummy ima value under na ovoj grani. Inace je ponuđen na 16pts i 17pts u drugim kladionama.

Sritno svima i zivili!

Score 30/44 68%

.