Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By vintage1978
#126378 Rudy Gobert under 16,5pts Hrvatska Lutrija
Veceras sraz Utaha i OKC, koji je s vremenom prešao u lagano rivalstvo. Svi znam da je Gobert vise nego pristojan centar, ali je problem u tome sta kad nema Rubia, njegov usage rate opada, te su mu jedine sanse za postizanje koseva poneki ofenzivni skok ili otpadak. S obzirom da ga cuva Adams, mislim da ce i toga bit manje, pa mi se cini prebacivanje ove granice dosta teskom.

Wayne Ellington over 9,5pts Hrvatska Lutrija
Ellingtonu je ovo b2b utakmica, a jucer je igrao svega 15 min zabilježivši 13pts uz odlican postotak od 83%. Izašao je vani zbog rane 4 osobne. S obzirom da je velika vecina startne petorke jucer igrala 30+ minuta, vjerujem da ce Ellington dobiti puno vecu minutazu i imati priliku ispucati pozamašan broj šuteva protiv Brooklyna koji voli brzu igru i napucavanje.

Sritno svima i zivili!

Score 32/47 68%
By baja papaja
#126380 Elingtona na over 2.5 3pt pinakl drzi na 2.30 dok je u betferu ista opklada 1.70. Sve sto si rekao je u redu, ja sam ga odigrao na ovih 2.3 jer jbg covek samo trojku cepa.

Sexton under 4.5 asist pinakl
Njegove asistencije su uglavnom na sut spolja, on doda i ide sut za 3p ili daleka poludistanca, to ce Toronto saseci i tesko ce on preko ove granice. Do sada u 66 odigranih utakmica 56 undera i 10 overa na ovu granicu. 1.66 je kvota ali ovo mi je zicer.

Ibaka over 7.5 rebs pinakl

Dosta niska granica s'obzirom da se bas fokusirao na hvatanje lopte u poslednje vreme. Klivlend je bez TT medju najslabijim ekipama u ligi kada je broj skokova koji protivnicki centri uhvate u pitanju. Ibaka ovo moze za 25min lagano da prebaci. Poslednjih mesec ipo prosek mu je oko 10 uhvacenih lopti dok je u prvom delu sezone to bilo nekih 8. Uslov je da mora da startuje.

Barnes over 5.5reb pinakl

Rng kosarka sa obe strane, tu bekovi i pg nece stizati da se guraju i hvataju lopte te ce profitirati visoki igraci. Barnes dosta vise lopti hvata od kako se preselio u Sakramento, ima 7 overa i 4 undera na ovu granicu, igra preko 35min i moze da pokupi 6 defanzivnih. Dok je igrao u dalasu samo jednom ove sezone je imao dvocifren br skokova i to bas protiv Wash, ne znaci nists to naravno ali eto informacija :)

Fox under 4.5reb pinakl

Na osnovu ovoga gore napisanog igrao i Foxa, on ce imati zadatak da se bori sa Satoranskim koji je fizicki dosta jak i ne verujem da ce se gursti da hvata loptu, nije on taj tip igraca iako u nekim aspektima igre podseca na Westbrooka :) Realna granica mu je 3.5, u poslednjih 15 utakmica 10 undera i 5 overa na ovu granicu. Do ofanzivnog skoka ce on ovde tesko.
By Teo
#126394 Bobby Portis Over 1.82 +8.5 sk betfair

Bobi nije dobar s glavom ali ovo bi trebao prebaciti,brza tekma na vekliki broj posjeda i ukoliko dobije nekih 27,28 minuta mislim da ce imati dvocifren broj skokova.zadnjih 6 meceva ima 5 overa na ovu granicu a Kingsi su poznati kao ekipa koja dopusta veliki broj skokova,posebno visokim igracima.Licne mogu prestavljati problem posto cesto zna uci u probleme ali i s obzirom na to mislim da ima vrednost.

srecno
By Skolari
#126395 B. Griffin 24.5 Over 1.85 (Mozzart)

Brooklyn Netsi ce od 30 minuta posle ponoci docekati Detroit Pistonse, koji imaju 8 pobeda u poslednjih 9 meceva.
Oba tima se bore za 6. mesto na Istoku a Netsi su favoriti za 1.5 poena pa treba ocekivati tijesan mec.
Blake Griffin je ove sezone na proseku od 25.3 poena a na 3 od poslednja 4 meca je prelazio danasnju granicu.
Na dva meca protiv Netsa ove sezone ima 2 overa sa 25 i 26 poena.
Brooklyn jako lose brani pozicije 4. i 5.
Pogotovo lose brane visoke igrace koji imaju solidan sut.
Nakon All Stara mnogi visoki igraci su imali dobre brojke protiv njih (Collins 33, Love 24, Powell 20, Nurkic 27, Olynik 25 i Aldridge 27). Imajuci u vidu vaznost meca, trenutnu formu i odbranu Netsa, Griffin je za mene najbolji tip danas.

Score 1/1
By Alexey35
#126420 Bradonja under 35,5
Maxbet

Marvin, Celer, Parker, Kid Gilkrist. Svi su OUT za veceras. Ostali samo Batum, Kemba, Lemb i deca. Dzejms ionako ima nekih problema sa prstom na desnoj ruci, koji ne mora da bude od neke velike vaznosti jer je sinoc igrao, ali zaista bi trebalo malo da i on predahne posle onog spektakla dok su svi bili povredjeni. Gordon, Pol, Kapela standardno, Grin se probudio zadnjih par meceva i redovno je dvocifren, veceras se vraca i Farid koji nece imati limit na minute. Zaista bi ovo mogao da bude mec u kojem ce Dzejms imati tripl dabl sa 25-30 poena.

.