Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By Rudy5
#126842 Gurovicu doktore,samo nastavi pisat.Je li mozda neko pratio Portugal.Vidim po statistici da su izdominirali ali nisu uspjeli dobit.Kakve su sanse protiv Srbije.Vjerojatno bi debakl bio da ne dobiju 2 tekme zaredom kuci u par dana.To mi izgleda dobar tip po 1.65.Neka misljenja o toj utakmici koja se igra u pon?
By Teo
Rudy5 wrote:Gurovicu doktore,samo nastavi pisat.Je li mozda neko pratio Portugal.Vidim po statistici da su izdominirali ali nisu uspjeli dobit.Kakve su sanse protiv Srbije.Vjerojatno bi debakl bio da ne dobiju 2 tekme zaredom kuci u par dana.To mi izgleda dobar tip po 1.65.Neka misljenja o toj utakmici koja se igra u pon?

Srbija bez Matica i Kolarova,dva najiskusnija i ponajbolja igraca,roviti Tadic i Mitrovic,nema ni Kostica a izgleda da je i Fejsa otkazao.To se sve nekako moze nadoknaditi ali Kolarov tesko,jer jednostavno nemamo lijevog beka.Protiv Njemaca igrao Bogosavac koji igra za Cukaricki,covjek je tragikomedija,ne zna ni trcati kako treba.Nisam Portugalce gledao ali ono po sastavu prosjecna reprezentacija izuzimajuci Ronalda i Silvu iz sitija.Da je Srbija kompletna egal mec, a ovako dosta vece sanse Portugalu.
By Gurovic15
Gurovic15 wrote:Duplanje kvota 2.09
Belgija 2&2+
Hrvatska x2
Skotska 3+
Viking-Hagesund ukupno golova 2+

Tiket sa jednim rukometom nesto preko 6kvota
Hrvatska X2&2+
Belgija daje 3+
S.Irska 1x
Francuska U21 1
Cadiz 1x
Vesprem 2

vrlo vrlo lose veceras
duplanje-Hrvati izgubili od Madjara sto je neverovatno a Skotska samo sa 2-0 dobila slabasni San Marino...Belgija i Viking dosli
tiket
za Hrvate sam rekao,Belgija resila utakmicu za prvih 18min sa 2gola i odustala od goleade,S Irska dosla,Cadiz dosao,Vesprem dosao,mladi Francuzi cak i izgubili
sve svemu lose...glup pad na duplanju ali sta da se radi
By Zava
Gurovic15 wrote:za danas BiH 1 i Spanija 3+ kvota 2.07....Bosanci kompletni dok Grcima fali nekoliko igraca....za Spaniju se nema sta pisati

Ne znam kako mozes igrati 3+ na 1.15 kvotu,jeste to Malta i sto bi se reklo i mi odavde da se skupimo sa foruma dali bi im koji gol ali opet hocu reci premala je to kvota za 3 gola po meni zaista...
By Gurovic15
Zava wrote:
Gurovic15 wrote:za danas BiH 1 i Spanija 3+ kvota 2.07....Bosanci kompletni dok Grcima fali nekoliko igraca....za Spaniju se nema sta pisati

Ne znam kako mozes igrati 3+ na 1.15 kvotu,jeste to Malta i sto bi se reklo i mi odavde da se skupimo sa foruma dali bi im koji gol ali opet hocu reci premala je to kvota za 3 gola po meni zaista...

A jbg ja tako igram,i te kvote dolaze lako....doduse ovo su reprezentacije pa je mnogo manji izbor meceva,ceka se pocetak klubskih takmicenja....lose ponovo veceras....Bosna od dobijene utakmice napravila veresiju i ovo ih moze kostati u kasnijim kvalifikacijama,a za Spance sta reci....naprimer na drugom duplanju sam igrao da Malta nece postici gol sto je doslo lagano ali ovo sam izabrao da postavim i pad,izvinjavam se ako neko mozda ovo ispratio