Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Alexey35
#127101 D. Green over 22.5 points, rebs, asists.

Ova glava definitivno ima plej of mod i to svi znaju. Nezgodno ume da bude igrati ga pojedinacnu opkladu jer nikad ne znas sta ce da napumpa, da li poene, da li skokove ili dodavanja. Zato mi se tri u jedan cini kao najbolja opklada. Prosle sezone do pocetka finalne serije belezio je 30.8 ovih nazovi indexa u proseku, posle je doslo malo do zamora ali ni u finalu nije bio los. Pre dve sezone u kompletnom plej ofu prosecna cifra mu je bila 28. Sada kada je i Bugi tu otvorila se jos jedna strasna napadacka opcija, a slozicete se da nije isto kada je Bel ili Iguadala u startnih pet i kada je Bugi taj koji ce dopiti loptu od Grina koju treba da pretvori u poene. Ove sezone cetiri meca sa Klipersima 22.24.24 i 29 zbirnih cifara. Samo da ih ne oribaju prerano i trebalo bi da bude sve kako treba.
By Alexey35
Svitlaman wrote:Jimmy Butler asisti 5.5 u sokeru i to kvota 2 na minus. Cenim da je greska, sobzirom da je za 40 min u prvoj utakmici imao 0 asistencija. A i za sezonu mu je prosek oko 4.

Odlicno primeceno. Batler ima 41/56 undera na ovu granicu ove sezone u dresu File.
Protiv Bruklina tri meca i 1.7 asistencija u proseku.
By vintage1978
#127213 Tyreke Evans over 10,5pts Hrvatska Lutrija
Prije svega Sretan Uskrs svim clanovima foruma koji ga slave.
Ovaj par mi je odmah zapeo za oko i moram priznat da me granica zacudila. Covik bi ocekiva da ce bit na nekih 12,5pts, mozda 13,5pts...ali na ovoj grani ja moram uzet over.
Evans je u ovo seriji odigrao sve tri utakmicu u second unitu, te u prosjeku igra nekih 20min.
Zabiljezio je sljedece brojke: 8pts u prvoj tekmi (utakmica u kojoj je cila ekipa zabila 74pts), zatim 13pts, te u zadnjoj 19pts. S obzirom da ima ogromnu slobodu u second unitu, mislim da je ovo izgledan over.

Sritno svima i zivili!

Score oko 68%-69% da ne trazim sad...
By toshiba86
vintage1978 wrote:Tyreke Evans over 10,5pts Hrvatska Lutrija
Prije svega Sretan Uskrs svim clanovima foruma koji ga slave.
Ovaj par mi je odmah zapeo za oko i moram priznat da me granica zacudila. Covik bi ocekiva da ce bit na nekih 12,5pts, mozda 13,5pts...ali na ovoj grani ja moram uzet over.
Evans je u ovo seriji odigrao sve tri utakmicu u second unitu, te u prosjeku igra nekih 20min.
Zabiljezio je sljedece brojke: 8pts u prvoj tekmi (utakmica u kojoj je cila ekipa zabila 74pts), zatim 13pts, te u zadnjoj 19pts. S obzirom da ima ogromnu slobodu u second unitu, mislim da je ovo izgledan over.

Sritno svima i zivili!

Score oko 68%-69% da ne trazim sad...

Hvala takodjer sretni blagdani.
By Alexey35
#127229 R.Westbrook over 24.5

Rasel ima 29.8 poena u karijeri u mecevima kada OKC igra do or die utakmice. Verovatno ce veceras on i Dzordz uzeti sve suteve u Oklahomi jer Tanderi su takav tim, kada dodju do ivice provalije prestaju igrati timski i sve na sebe preuzimaju Ol star igraci, nekada KD i Rasel, danas Pol Dzordz i Vestbruk.
By Teo
#127261 Torrey Craig 5,5 sk over 1,74 bet365

Od kad je preuzo mjesto u prvoj petorci umjesto Bartona,krenulo je na bolje za ekipu Denvera,odlican defanzivac,pomaze mnogo u skoku i mislim da ovo veceras prebaciva.Trebalo bi da dobije 30 + minuta,ukoliko ne bude imao problema sa faulovima sto je i najvisa mana ovog tipa,jer ce vecinu vremena provesti cuvajuci Derozena a znamo kakav je on majstor da iznudi faul.Dva meca od kad je starter 10 i 8 skokova pa se nadam da ce nastaviti u takvom ritmu i veceras.

Srecno
By Darko1987
Teo wrote:Torrey Craig 5,5 sk over 1,74 bet365

Od kad je preuzo mjesto u prvoj petorci umjesto Bartona,krenulo je na bolje za ekipu Denvera,odlican defanzivac,pomaze mnogo u skoku i mislim da ovo veceras prebaciva.Trebalo bi da dobije 30 + minuta,ukoliko ne bude imao problema sa faulovima sto je i najvisa mana ovog tipa,jer ce vecinu vremena provesti cuvajuci Derozena a znamo kakav je on majstor da iznudi faul.Dva meca od kad je starter 10 i 8 skokova pa se nadam da ce nastaviti u takvom ritmu i veceras.

Srecno

Bravo, svaka čast!!! Ja sam ga uplatio na 4,5 PINNACLE, ali na @1,60, malo pojačao ulog, i to je to. ;) :mrgreen:

.