Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By treca smena
#127152 Allen cupavi je imao 4 faulova ali nije mogao da se nosi sa Bobijem a kamoli sa Embidom.
Ed Davids je povredio zglob na kraju utakmice ali koliko me secane sluzio vratio se u igru.
Ed Davids je pokidao prvu imao je preko 15 skokova.
Bruklin ih je unistio sa odbranom. Russel je dosao na kraju do overa, a J. Harris je sutirao kada se lomilo kako treba.
By baja papaja
#127156 Dzimi 19.5 over mora on da vuce, videlo se u prvoj da ce u po biti mnogo aktivniji. Ocekujem veceras jos jednu jaku partiju od njega.
Embiid 13.5reb over proslu sam ga cekao do pocetka ali nije bio u ponudi, hvata jako dobro i verujem da ide ponovo na 15ak.
Shamet 9.5 under 1.7 kvota u prvoj se ocekivano nije video, sumnjam da ce se ista veceras promeniti.

Jos su mi dobri KD over 24.5 zakacio se sa Beverlijem proslu pa popio iskljucenje, Beverli mu je cuvar tokom cele utakmice i verujem da ce ga silovati veceras.
Green over 24.5pra pisao Alexey proslu o ovom tipu i prosao je lagano, igram to i danas.
Levert over 14.5 ista prica kao i proslu, napada kos bas cesto a Fila je ocajno cuvala te ulaze, moze on do 15p bez problema.
By LosPollosHermanos
#127161 Zakocio sam sa Alenom i ja zbog Dejvisa i Dadlija i naravno Emiida jer su svi Q. Uzecu ga za srednji ulog ako svi ovi igraju naravno. Kao sto kaze treca smena , ne moze da se nosi Alen sa njima, Dejvis i Dadli odigrali odlicno, pogotovo deda Jared koji je bio x faktor po meni. Sjajan defanzivno. Tako da i ako ne udje opet u problemima sa faulovima ( svakako ocekujem dva brza pa opet brzo i treci kad udje u 2/4 ) trebalo bi da vise minuta dobije pomenuti dvojac a cupavi dosta manju minutazu.
By VC15
#127162 Ovo je za Embida meč sezone, ako puknu (a kako igraju bez njega oće) cela godina je katastrofa. Trener bi leteo sigurno, mada on zaslužuje da leti šta god da se desi u ovoj seriji. Tako da sam ubeđen da Džoel igra, za Eda Dejvisa već nisam, uzeli su brejk i sad mogu da ga odmore za mečeve u Bruklinu.
By treca smena
#127164 Ajde malo da razdrmamo se pred utakmicu

J. harris poslednjih mesec dana stalno na 12.5 sada odjedanput 13.5. Covek je ubica od trojkasa.

Vcrs ocekujem slican mec nema tu Bruklin da se predaje, proslu je Simmons zatajio u oba pravca, zato se nadam da vcrs moze i preko 7 skokova i asistencija. Batler ce sigurno do svojih poena jer nema ko drugi. U prvoj utakmici ako sam video tri akcije za JJ onda ja ne znam. Tobi potpuno neiskoriscen i njega bi samo skokove igrao.
Bruklin igra jako muski ne bih tu nesto ja pametovao mnogo. Kada vec spominjete cupavog Allena ja bi njega proba vise skokove. Proslu jeste podbacio ali je i igrao nesto malo. Mislim da Phila moze do brejka na strani i zato je ovo vcrs bitna utakmica za obe ekipe psiholoski.

Sto se tice ove druge utakmice.
Tu Italijan vise skokovi najmanja granica kod nas je 6, kosevi najmanja 18. Dva faktora sa klupe jedan da skace drugi da pravi dar mar sa asistencijama i poenima

Sto se tice GS opet Green glavni igrac. Sve pocinje od njega. Durant je meni over a Curry skokovi, asistencije . Thompson mi je u kanalu ali njega sigurno jurim (uplacen u max na 19), proslu ga cuvao mali ali nije mu dao da dise.

I to je to sve spremno za pocetak samo jos da utakmice ne traju po 3.5 sata sve bi bilo extra
By VC15
#127165 Kako da se razdrmamo ako kažeš da je Grin ključni igrač za GSV :lol: Kao da kažeš da je Rodman bio ključni igrač Bulsa (s tim što je ovogodišnji Grin i u odbrani dosta slabiji nego prethodnih)