Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By MTD
#127207 Hahahhaha mamu im jebem, kako vestacki pumpaju asistencije Kalatesu. Znaci celo poluvreme stoje 3 asistencije i onda u poluvremenu dopisu statisticari 4, i to onu sa pocetka druge cetvrtinine onu jednu NBA asistenciju koja se ne belezi btw u Evropskoj kosarci kada je nakon njegovog pasa Vujukas napravio 2 finte i 4 driblinga...Bas sam odmah nakon tog kosa pogledao i naravno da je ispravno stajalo bez asistencije.
By Pulpito
#127218 Zvezda ima mnogo problema sa povredama. Regland out, Perperoglu out (pokusalo se sa cudotvornom doktorkom Marijanom iz cije ordinacije u BG ne izbijaju svetske fudbalske zvezde godinama unazad, ali nije dalo rezultata).
Faje vuce povredu kolena citave sezone, Covic povredu ramena, Davidovac igrao u PG pod blokadama, Cirbes izvrnuo zglob u PG, jedva izasao ali kasnije nastavio utakmicu.

Pinnacle daje predivnih 3.98 ko hoce singl i ko ima racun. Uglavnom je u lokalnim preko 3.50
By KENZO_13
Vaskez wrote:Ja sam u hali, pacenice, nista se nije desilo sto nije u podgorici...samo mi ne bezimo ko sise

Ma ne znam buraz gdje si i iskreno zaboli me kurac ali dajte jebo vas politika vise i neka prepucavanja. Odigraj ako si bolji pruzi ruku i zdravo.

Do juc3r bili ista drzava i sada odjednom se svi mrzimo fol izmedju sebe. Ma daj.