Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By RussellWestbrook
#127205 Bravo chief uletise i fonjini i medvedev
I ja odigro medvedeva,djokovicu se ne igra to se vidilo i protiv kolsrajbera jos onaj pepe opet u njegovom boksu a medvedev je odlican uporan za svaki poen

Sutra fonjini-rafa,minimalne sanse ima fabio al njihovi mecevi su vazda interesantni
By Chief
#127208 3.15 Lajovic soker gde racunaju i predaju kad krene mec
Medvedev imao malo problema sa ramenom valjda juce plus on na sljaci je proslo godine bio katastrofa dok Duci i sljaka dva brata rodjena i Mislim da Duci imao svoje sanse danas u mecu.
By Chief
RussellWestbrook wrote:Bravo chief uletise i fonjini i medvedev
I ja odigro medvedeva,djokovicu se ne igra to se vidilo i protiv kolsrajbera jos onaj pepe opet u njegovom boksu a medvedev je odlican uporan za svaki poen

Sutra fonjini-rafa,minimalne sanse ima fabio al njihovi mecevi su vazda interesantni

Rw bravo za tebe i Odzo i onaj Dzekson prepisao sam to za drugu utakmicu finala
Juce me Zvezda zeznula za ekstra plus da imam tu sam iso bas jako sa ulogom jer sam imao veliku zelju da dobiju nisam sagledao realnu sliku pre utakmice.
By Chief
#127210 Garsia Buzarnesku pobeda Buzarnesku 3.00
Ovo po meni ima vrednost uplate ovo je Fed kup i tu svaka daje svoj maksimum plus Rumuna ce biti mnogo na tribinama tako da ce imati podrsku i publike dodtani plus zemlja a tu je ona najbolja ona na ovoj podlozi pravi rezultate dok Garsija ne blista vec duze vreme je u krizi plus ona ovde sa Mladenovic i vraca se posle konflikata u Fed kupu mozda su se pomirile ali tu nema hemije kao kod Rumunki koje pod naletom Halep beleze dobre rezultate ...ukratko kvota ima vrednost uplate ovde.
By Chief
#127227 Tsitsipas-Fucsovics pobeda Fucovic .3.45
Ovo sam morao da probam ovde mlad Grk brani finale i tu je jedino motiv vise ali Fucovic nije igrao u svojoj zemlji da bi igrao sa jacima na ovom turniru on obozava sljaku i spore uslove ima super bekhend i njime ce praviti probleme mladom Grku...on je Fedeksu pravio probleme na tvrdoj podlozi u zadnje vreme a plus sporija podloga ovde..svakako biram Fucovica koji obozava zemlju.
By Chief
#127228 Thiem-Schwartzman pobeda Svarcman 3.25
On je igrao vec vise meca ovde igrao kvalifikacije nije bio prijavljen za turnir polako ulazi u formu ovo je njegova podloga i mislim da ima sanse i pobedio je u zadnja dva meca...plus dodatni vraca sve zivo decko je super u razmenama sto Tim ne voli on voli brze poene...minus slab drugi servis gde ce Tim imati sanse ali zato Svarcman ima super ritern za razliku od Tima koji je agresivan na riternu ali i dosta gresi...
Danas jurim iznenadjenja.