Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By UcenikBGD
lovac wrote:Klej u padu, izgleda kako učenik obilazi poslovnice granica pada a krenuo je od maxbeta

Što bi rekli zapadni susedi KAJ KENJA OVAJ BEDAK :?: :?: :?:

odigrana samo tri dubla koja je bilo nemoguće pasti, tako da :D :D :D

Maxbet tiketi:
40781-OWBNQE-25 PIN:5444
40706-OWBNJC-18 PIN:4998

Planetwin365 :
619029-6941194 PIN: 9067
By HibbertManje
#127212 "Što bi rekli zapadni susedi KAJ KENJA OVAJ BEDAK"

Ucenice nadam se da si mislio na Slovence jer ne znam nijednog Hrvata koji ovo govori...
Sretan i blagoslovljen Uskrs svima koji slave.
Za danas Westbrook nek nas pocasti s vise od 10,5 asista, proslu bi dosao do 15 da je George zabio neke zicere, svaki napad kad je na terenu na sebe je preuzeo. Sretno.
By manje under
lovac wrote:ista priča ko i lani, do p.o. svi digli ruke od igrača

Pa novci se i dižu u regularnom dijelu sezone kad možeš pogodit narodnjak, ovo sad je za one koji igraju singlove i dublove, jer je premalo utakmica. Sezona je završila prije mjesec dana, pozdrav i vidimo se u 11. mjesecu kada će opet gorit!
By UcenikBGD
manje under wrote:

Pa novci se i dižu u regularnom dijelu sezone kad možeš pogodit narodnjak, ovo sad je za one koji igraju singlove i dublove, jer je premalo utakmica. Sezona je završila prije mjesec dana, pozdrav i vidimo se u 11. mjesecu kada će opet gorit!

Baš suprotno, po meni.
Novci se dižu uvek kad ima dobar singl, dubl a u plej offu je to pogotovo izvesno!!!
Ko još diže novce na narodnjake? po neko, nekad ali to je 1-2% tiketa i ljudi, i to jednom,dvaput u sezoni a može i nijednom u 5 sezona!
By manje under
UcenikBGD wrote:
manje under wrote:

Baš suprotno, po meni.
Novci se dižu uvek kad ima dobar singl, dubl a u plej offu je to pogotovo izvesno!!!
Ko još diže novce na narodnjake? po neko, nekad ali to je 1-2% tiketa i ljudi, i to jednom,dvaput u sezoni a može i nijednom u 5 sezona!

A ne bi reko da se na singlovima dižu pare, svi znamo da se na singl ne može baš puno para stavit, a i znamo kolika treba bit prolaznost da bi bio u nekom malom plusu, a kad pogodiš narodnjak to te financijski malo razmrda. Evo ja jučer nakon dugo vremena skinuo jedan:
BH Lutrija, kod listića: 0117037001920503

.