Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By Chief
#127281 Nadal pobeda i manje od 21.5 gema 2.45 soker
Gde racunaju i predaju idem na rizik taj.
Ovo moram da probam nikad veca granica na gemove na Nadala a on voli da igra ovde nije bio ubedljiv u zadnje vreme..ali za njega od danas krece turnir tako da ocekujem da odigra maksimalno kao sto zna...forhend ubitacan koji na zemlji unistava jednorucni bekhend..to je cela sustina danas..plus osvijeni poeni Nadala na drugi servis na njegov i protivnika.
By Chief
#127348 Djokovic Nadal pobeda Novak 2.75
cekao da podignu kvotu i po meni ima vrednost uplate....Novak usao u dobar ritam i sto je najbitnije slusa ga bekhend a to je danas najbitnije pre svega da ga slusa paralela jer Nadal kad napada forhendima ostavi pararelu cesto puta...po meni jedini koji ima protiv Nadala sanse na zemlji i plus Nadal od Australije se jos nije oporavio zbog toga slabiji rezultati i igram na tu kartu da mu se Novak uvukao u glavu...najbitniji je pocetak a znamo da Nadal slabije startuje svoje meceve tako da ima sanse ovo po meni veoma dobre.
By Chief
#127353 Predlog moj Novak osvaja RG kvota je 3.30 do 3.50
Po meni ovo ima vrednost uplate Novak ima lak zreb do finala dok Nadal ce vec sutra imati problema protiv Gofana...sutra ce se videti bas u kakvoj je formi Nadal ako Gofan uzme set mislim i da Novak moze do pobede...plus je Novak ovde uvek ima motiv vise da osvoji i sada moze da uzme sva 4 u godini a znamo kad Novak ima motiv da je brutalan i jedini koji moze dobiti Nadala ovde.
By Teo
Chief wrote:Predlog moj Novak osvaja RG kvota je 3.30 do 3.50
Po meni ovo ima vrednost uplate Novak ima lak zreb do finala dok Nadal ce vec sutra imati problema protiv Gofana...sutra ce se videti bas u kakvoj je formi Nadal ako Gofan uzme set mislim i da Novak moze do pobede...plus je Novak ovde uvek ima motiv vise da osvoji i sada moze da uzme sva 4 u godini a znamo kad Novak ima motiv da je brutalan i jedini koji moze dobiti Nadala ovde.

Moj prijatelju i ja bi volio vise nego bilo sta da Novak uzme RG ali ovo sto si ti napisao nema veze sa mozgom.Pod broj jedan Novak ima najtezi zrijeb moguci s obzirom da je broj jedan,znaci ide sada na ovog zabara kvalifikanta pa onda izuzeetno tezak duel u osmini finala sa Strufom ili Coricm koji su nezgodni igraci i koji ce zahtjevati maksimalnu posvecenost,posle toga na aleksandra zvereva,pa onda na Tima i tek onda Nadal,znaci zrijeb ne moze biti tezi za razliku od Nadala koji nema nikakvu prepreku do polufinala a tamo Federer,Vavrinka ili Cicipas koji bi i bio najtezi protivnik ukoliko do toga dodje.

Znaci ja da sam mjesto Rafe igro bi polufinale,zato uozbiljite se malo ako pratite tenis,navijajte za Novaka koji je najbolji igrac svih vremena ali nemojte pisati nebuloze uoliko se nerazumijete.