Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Pulpito
#127350 Live: Baskonia - Huventud 2 (34:36 poluvreme) 3.05

Huventud sa resursima koje ima igra ubedljivo najbolju kosarku u Spaniji, isti model primenjuju i veceras i drze se odlicno, imali su i +9 u prvom poluvremenu. Potpuno su zatvorili reket, sto je ozbiljno oruzje domacina i ukoliko nastave ovako, ocekujem da pobede i plasiraju se u PO.

Ulog 7/10
By UcenikBGD
Pulpito wrote:Live: Baskonia - Huventud 2 (34:36 poluvreme) 3.05

Huventud sa resursima koje ima igra ubedljivo najbolju kosarku u Spaniji, isti model primenjuju i veceras i drze se odlicno, imali su i +9 u prvom poluvremenu. Potpuno su zatvorili reket, sto je ozbiljno oruzje domacina i ukoliko nastave ovako, ocekujem da pobede i plasiraju se u PO.

Ulog 7/10

Brate jesi li ti nekad pogodio nešto live na basket ili definitivno radiš za kladionice???
By Rovinjez
#127355 18:00 Bryant Dunston over 9,5 (1,85) SS

godinama igra na visokom nivou i jedan je od kljucnih kotacica uspjeha efesa ove sezone, obrana galate unutra nije na posebno visokoj razini i jekiri koji je slican tip igraca kao dunston im je lagano prebacio u oba susreta pa bi vjerujem trebao i dunston danas

19:15 Mike Tobey under 9,5 (1.85) SS

iznenadila me ova granica, prva stvar sto je dubljevic prvi centar i sad kad je bitno provodit ce 25-30 minuta dok ostatak ide amerikancu, druga stvar je sto se tek vraca nakon ozljede ramena tako da sigurno nije na 100% i treca stvar je sto ce match-up biti lessort sto je sve samo ne lak zadatak i za svojih max. 15 minuta (izuzev BO-a koji je malo vjerovatan ili problema crnogorca s faulima) vjerujem da nebi smio ovo prebaciti
By Rovinjez
#127356 20:45 Jack Cooley under 12,5

u HR nemamo talijane u ponudi al evo poslao mi kolega iz Srbije listu pa sam malo bacio oko i on mi se svidio, tarczewski igra jako korektnu obranu te teretni i spori igraci kakav je cooley se rijetko naigraju protiv njega, prvu utakmicu 4 poena uz 2/6 iz igre a nebi ni danas trebao preko ove granice, isto tako micov na 11,5 mi je dobar za over
By Rovinjez
#127357 15:30 Tai Webster over 10,5 (1.85) SS

galata je pokazala da se moze nositi sa efesom i da su harrison i webster imali bolji sut vrlo vjerovatno bi iznenadili domacina. Larkin vuce tu povredu jos od eurolige i vrlo vjerovatno ce ga cuvati ataman za finale osim ako bas ne zagusti protiv galate pa bude biti ili ne biti. Webster u toj prvoj utakmici 11 poena uz nestvarnih 3/15 iz igre, cak i sa takvim sutem je uspio prebaciti a trebao bi i danas uz bar malo normalniji sut

19:00 Chris Singleton over 8,5 (1.85) SS

barca ponovo razocarana jer nisu uspjeli do final4 eurolige i vec se naveliko prica o slaganju mega momcadi za iducu sezonu no treba prvo odraditi ovo doigravanje. Singleton jedan od ljudi u koje pesic ima najvece povjerenje i ima gotovo uvijek najvecu minutazu u timu, prvu utakmicu 15 poena uz svega jedan promasaj iz igre sto je nadam se naznaka da je namjestio ruku, za igraca na visokim pozicijama sutira nestvarno dobro za 3 poena sto ce nadam se pokazati i danas