Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Printezis15
#128461 Pozdrav svima, dugo nisam bio aktivan, za danas uzimam ova dva iz ABA lige :

E.Atić 10,5 +

Imao dvije lošije predstave pa pala granica, ima dobru minutažu kod Milojevića i mislim da bi dns mogao iskočiti protiv Partizana.

R.Thomas 9,5 -

Dvoumio sam se između njega i Gordića under, puno bolja njegova igra u Eurocupu gdje ima i bolju minutažu, očekujem laganu pobjedu Partizana, dosad u 6 utakmica u ABA ligi samo je jednom prošao ovu granicu.

Od Eurolige mi se sviđa na prvi pogled : Higgins 13,5 + i Printezis 11,5 +
HL
By Rovinjez
#128462 Corry Higgins over 13,5

zna jako dobro ekipu khimkija jer je naravno bio clan cska gdje je u najbitninijim momentima jako cesto lopta isla njemu da rjesava iako su tu bili de colo i kompanija, zanimljivo ove sezone ili odigra jako dobro ili ocajno pa ajde ajmo se nadati da ce danas biti ovo prvo

Jimmer Fredette over 12,5

uvijek se prica naravno o tom animozitetu izmedu panate i olija medutim to je sad prakticki dostiglo vrhunac, crveni su izasli iz lige a nakon sto je rick pitino odabran za izbornika igraci olija su navodno poslali pismo da se nece odazivati reprezentaciji ako on bude selektor i trener panate,, to su desavanja van terena a sad ajmo o terenu, o fredetteu znam o onim bolesnim partijama u kini medutim ovo je drugi nivo a i tu je pokazao da je jako dobar i sad kad je pitino dosao dobit ce jos vise slobode i nema nikakve dvojbe da ce on i calathes biti neprikosnoveni 1 i 2 dok ce ostali tu skupljati pokoju minutu. Odlican je scorer i ako ga krene moze natrpati svakoga, proslo kolo baskoniji 21 poena a vjerujem i danas u pravu partiju
By Rovinjez
Rocchi wrote:De Colo jel igra 100% spreman? Vidim svi ga imaju u ponudi 16.5 a na rotu stoji da je GTD ipak.

maxbet digao Sloukasa na 12.5.

ovo je s njihove fb stranice samo sam preveo preko google translatea

Ozljeđeni Fenerbahče Beko'da Jan Vesely, ne može igrati u ovoj borbi. Leo Westermann i Nando De Colo započeli su s treninzima s ekipom. Nikola Kalinić, koji je 24. studenoga slomio nos u igri Darüşşafaka Tekfen, započeo je trening svog tima s posebnom maskom, pripremljenom za njega nakon uspješne operacije. O danu utakmice odlučivat će Westermann, De Colo i Kalinić
By Teo
#128505 Renfroe A. 6,5 over meridian

Ne mogu reci da nesto mnogo pratim VTB ligu ali sam gledao par puta Zenit u euroligi i vidim da je Renfro dobio vecu ulogu u ekipi,zna odigrati tekme sa 20 poena a odma sledecu bez bilo kakvog ucinka ali mislim da ce danas uspjeti da prebaci ovu granicu na mecu od 170 poena.Evroligaski mec u VTB ligi na areni cini mi se ima prenos u 17:30 pa da se ubije vrijeme a nadam se da ce i Aleks odigrati solidnu partiju.
By Chief
#128507 Primorska Zadar-h2 7.5 mocart i sve ostale...2.5
mislim da mogu da obrane ovaj hendikep iako igraju dosta lose ove seozne ali polako igraju sve bolje.
Mars 200 pogledaj inboks drug....ako vidis ovo.
Sretno svima sa odabirom parova.