Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By nikl
#129372 Meni sinoc katastrofalno vece.
Ayton over 19.5 sinoc neke glupe licne nije se nesto istrosio forsirali oubre i boker veceras ocekujem njega preko
Kuzma over 13.5 ovde ocekujem vise prostora za njega
By Alexey35
#129378 Malo je mnogo ovih 15,5 na Morisa. Uz takva tri skorera u petorci poput Lua, Dzordza i Lenarda, jos se igra protiv Bostona, a siguran sam da Stivens zna kako makar blizanca da uvede u teske suteve, ako vec ovu trojicu nece moci tako lako.
By Rocchi
#129379 Zamolio bi ucenika,nbaspecialtips ili nekoga od ovi starije clanova da nam i ove godine malo komentarisu kako se taktika igre mijenja poslije allstar breaka.

Znam da ste o tome pisali prosle godine, da pocinje pravo tankiranje slabiji ekipa,stariji igraci manje igraju,neki se cuvaju za play off itd. Koliko se sjecam govorili ste da sad tek krece vrijeme za igrati undere. Eto kad budete imali vremena malo napisite sta sad treba paziti a sta forsirati vise nego u prvom dijelu sezone.
By Alexey35
#129381 Da probamo da probudimo masu za koju sam siguran da dolazi ovde ali nikako da se aktivira.

Pi Dzej Taker under 6.5 rebsa
bet365

Taker se u papirima vodi kao petica ali ce Kovington mlatiti prazmu slamu oko Gobera dok je Taker juri sve ostale bekove i pokusava da zakrpi rupe koje prave poznati defanzivci Hjustona. U takvom razvoju situacije on je uglavnom daleko od kosa, a kada je na skoku uglavnom vise paznje posvecuje tome da nekom saigracu odbije loptu nego da je uhvati jer je mnogo nizi od Gobera i Rudi lako moze da dohvati neku loptu sa glave Takeru. U napadu je Taker uglavnom u cosku i povremeno se zalece na off skok, ali opet je u tesko nesto ugrabiti pored Gobera. Granica je verovatno i realna ali mi se cini da je 4-5.5 prikladnija za ovaj mec.
By LosPollosHermanos
#129382 Young over 12.5 RMCO
White over 11.5 Soccer

Iste igrace sam igrao i preksinoc samo po poen manjim granicama, pa da ponovim jer je ista situacija , za Janga jos bolja.

Igraci iz iste ekipe. Cikago desetkovan, i Kornet je sad out tako da Janga ocekujem 35+ kao na prosloj. Tu je lagano izasao i posle malo sporijeg starta. Ako uzme slicnu porciju suteva sa ovako kratkom rotacijom 13 poena su realnost.

Manje sigurniji od ove dvojice . Coby na prosloj 30 minuta i 12 poena ali je sve trojke promasio. Uz malo bolji procenat i slicnu minutazu ocekujem tih 12 poena. Kod njega je veci deficit igraca ali mi je Jang za jedan unit sigurniji.