Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By UcenikBGD
lovac wrote:učinilo mi se da sam video onog pacijenta učenika kako uplaćuje russa skokove plus u sokeru :lol:

Soccer je prevaziđen. Lupaš gluposti kao i obično,ali provokacijama nećeš izvući nikakve parove od mene,jer zbog takvih rovaca je i propao Forum, provokatori i slični, fuj.

Čisto da te podsetim kako to Učenik radi :
maxbet tiket 40781-POZBTK-15 PIN:5028

Dublove i trilinge raspisane od ovih 5 parova me mrzi da ti kucam
By 19bruno98
#129458 Gdje je nestao ovaj forum :( kakva je ovdje prije ekipa bila(ja nisam nesto previše objavljivao jer je bilo toliko majstora ovdje, mislim da je ovo bio najjaci forum u vezi Nba). Steta sto je sve stalo, zbog svađa i provokacija. Nadam se da ce se opet ovdje pokrenuti nesto, mislim da bi svima dobro doslo
By Darko1987
NBA Knight wrote:Hoćemo :mrgreen:

Naravno, moramo forum vratiti na stare staze slave. Znam da je sad previše društvenih merža, informacije su dostupne svuda, ali za mene ovaj forum je nešto posebno, zaista želim da se vrati stara ekipa.
@NBA Knight, moramo nešto uraditi, ja imam par prijedloga... :roll:
By Teo
#129466 Bilo bi lijepo kad bi forum opet zazivio,moglo se ovdje naci dosta dobrih prijedloga i vaznih informacija.Nadam se da ce ove godine ljudi biti dosta angazovaniji i da ce situacija na forumu biti dosta bolja u odnosu na par prethodnih godina.