Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By The Process1991
nbaspecialtips wrote:Ne kladim se u SS-u, al istina je da cesto imaju cudne neke margine, isto kao wwin npr.. samo sto ne traze uslov kao wwin, ali pazi sad- uzmu ti otprilike 15%. Trebas biti bog nba da zaradis nesto igrajuci u supersportu. Mislim da moras pogodit 61% (ako kvota nije umanjena) samo da bi bio na nuli. S druge strane, kad nema poreza, i imas istu kvotu, sa 61% imas jako lijep ROI/Yield od 11%

Uzmu da,ali ako igras s velikim ulogom isplati se uloviti pogresne granice. Ja osobono igram doublove u SS tako da je prihvatljiv dobitak a u ostalim stranim kladionicama bez poreza singlove. Osim naravano ako mi je nesto izrazito kvalitetno za odigrati onda stavim i u SS singl al s jakim ulogom
By Alexey35
#129743 Kari over 28.5

Prosli put pisah granicu iz lokala 30.5 i Steph ubaci 30p za tri cetvrtine i blowout. Koliko svaki poen znaci je dokaz ta utakmica gde je Kari bio online na 29.5 i opkladu sam prosao ali sam pisao granicu iz lokala koju vecina igra. Tako veceras je u Srbiji na 28.5 u Socceru sigurno, a moze se naci i u drugim, dok je online 29.5. Sve u svemu Klipersi daleko od toga da imaju neku silu na PG poziciji, napunio ih je ko god je hteo ove sezone (Rubio 17, Marej sinoc 21, Konli preko 30, Dzamal Marej isto preko 20). Dakle samo da ne bude nekog blowouta i Stef bio mogao da nastavi u istom nizu, verovatno bi i protiv Kingsa isao 40+ da se Sakramento nije raspao do poluvremena, ali Boze moj, nek nastavi da mu gori ruka veceras.
By The Process1991
nbaspecialtips wrote:Pa da. Kladiti se redovno na SS se ne isplati nikako.. jedino kad bas pogrijese margine, pa udare jedno 3-4 poena od realne (gdje su sanse 50-50) pa ti sansa da prodjes 66% +

Sansa 50-50? Pa zasto se ti kladis ako su ti u nba kladenju sanse 50-50? Nikad nisu 50-50 ako pratis utakmice,ako shvatis tko kako igra i ako razumijes nba kosarku. Bas to sto i kazes, 66 posto mi je na pogrijesenim granicama,ali i na ostalim parovima koje igram tamo mi nije 50-50 bas iz razloga sto barem u nba-u mozes predvidjeti razvoj situacija u utakmicama(izuzev BO,ozljede i slicno). Opet ponavljam u SS vecinom igram dubl, onda se isplati. s 300 na 900 i iskreno,najvise zarade od svih kladionica imam upravo tamo.
By malsha9323
#129747 Tristan Thompson (10.5) UNDER. 0.5u/10 (socc, pinn)

Jedan opusten za vcrs u moru mozda i boljih tipova, ali vidim niko nije predlozio. Tristan je igrac ciji poeni zavise od ofanzivnih skokova i dobijanja lopte na tacni. Celticsi idu na heatse, mathup Adebayo, dominantniji u svakom smislu, top 3 defanzivni centar u ligi. Boston bez ball handlera kemba out, smart gtd, baziraju svoju igru na konstantim izolacijama, kretnjom iz blokova za Tatuma i Browna. U ovom odnosu snaga, Theis dosta korisniji na terenu, bolji suter, moze da rasiri teren da pogura Bam-a iz reketa. Ocekujem ga na nesto vise minuta na niskoj petici. Thompson u karijeri na 9.4 p, 5.4 s, na 5 meceva protiv Bay-a. Srecno svima koji isprate kao i Bozic svima koji slave. Pozdrav.