Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By RussellWestbrook
#131079 Dunston 8.5 vise
Pangos 9.5 vise
Mozzart

Danston uglavnom ove sezone ide preko 8.5,i glavni razlog zbog kog igram njega je pik igra, centar zvezde noko protiv mornara bas los u odbrani, smit iz mornara dao 15 poena uglavnom iz pik igre, forma je dobra i vjerujem da ide veceras na bar 10 poena

Pangos se nije proslavio u barseloni a doveden je kao veliko pojacanje iz zalgirisa, veceras ima motiv da pokaze kakav je igrac, prvi mec 15 poena sut 5/14, kalates je dobar defanzivac ali mislim da pangosa veceras ispod 9.5 ostavlja samo katastrofalno sutersko vece, glavni je igrac zenita uzima najvise suteva ima utakmica gdje sutne po 7-8 trojki, u tom prvom mecu protiv barse 2/9 trojke, ako ne bude ciglario ide lagano na 10+
By RussellWestbrook
#131083 Loyd 17.5 manje
Baldwin 11.5 vise
Mozzart

Jeste rizik igrati lojda manje jer uzima dosta suteva i najbolji je igrac zvezde al da probamo, ne ocekujem da ce imati veliku minutazu jer se tek vratio a nije igrao mjesec dana, protiv barse 19min protiv mornara 24min, protiv barse 9 poena 4/11 sut, protiv mornara 5/15 sut i 18 poena, prvi mec protiv efesa 3/14 samo 10 poena, efes ove sezone dobar u odbrani primaju malo poena zvezda najgori napad lige i ne vidim lojda preko 17.5

Baldwin najbolji igrac bajerna, himki u rasulu, monro i jerebko definitivno otisli, a mozda ce biti jos odlazaka, pominje se da je buker iduci pred odlaskom, najgora odbrana lige primaju skoro 90 poena svaku utakmicu, bajern se obrukao protiv armanija samo 51 poen i himki je prava ekipa da poprave utisak, trebo bi ovo baldwin lagano prebaciti
By Nasir Jones
RussellWestbrook wrote:Dunston 8.5 vise
Pangos 9.5 vise
Mozzart

Danston uglavnom ove sezone ide preko 8.5,i glavni razlog zbog kog igram njega je pik igra, centar zvezde noko protiv mornara bas los u odbrani, smit iz mornara dao 15 poena uglavnom iz pik igre, forma je dobra i vjerujem da ide veceras na bar 10 poena

Pangos se nije proslavio u barseloni a doveden je kao veliko pojacanje iz zalgirisa, veceras ima motiv da pokaze kakav je igrac, prvi mec 15 poena sut 5/14, kalates je dobar defanzivac ali mislim da pangosa veceras ispod 9.5 ostavlja samo katastrofalno sutersko vece, glavni je igrac zenita uzima najvise suteva ima utakmica gdje sutne po 7-8 trojki, u tom prvom mecu protiv barse 2/9 trojke, ako ne bude ciglario ide lagano na 10+

Stvarno nizke granice i ima value, inače prije under nego over
By Beli#88
#131109 U zadnje vreme NBA ide bolje sto mi se nikad nije desilo, proslo kolo u evropi katastrofa, pa da promenimo to :D
Bobua. 9.5. -
9 pa 0 poena zadnje 2 utakmice došao je i musa. Ataman je takav trener da kad krene loša forma odmah se smanji minutaža tako da veceras jedino ako efes ode na veliki plus, može bobua da se razigrava
Abrines 10.5. -
Barsa konačno kompletna nema više toliko šuteva za njega
Mkisic 9.5. -
Nije neka pretnja u sutu a ispod kosa ga čeka pun reket Fenera, ne blista ni on u zadnje vreme
Toliko od mene
Granice iz sokera
By UcenikBGD
Beli#88 wrote:U zadnje vreme NBA ide bolje sto mi se nikad nije desilo, proslo kolo u evropi katastrofa, pa da promenimo to :D
Bobua. 9.5. -
9 pa 0 poena zadnje 2 utakmice došao je i musa. Ataman je takav trener da kad krene loša forma odmah se smanji minutaža tako da veceras jedino ako efes ode na veliki plus, može bobua da se razigrava
Abrines 10.5. -
Barsa konačno kompletna nema više toliko šuteva za njega
Mkisic 9.5. -
Nije neka pretnja u sutu a ispod kosa ga čeka pun reket Fenera, ne blista ni on u zadnje vreme
Toliko od mene
Granice iz sokera

Evo sada usao i vidim da je Bobojac poceo, 5 poena za 5 minuta,bolje sto sam zakasnio ali zato uzimam ovaj tvoj dubl preostali,u socceru, svidjaju mi se ovi underi
Abrines under 10,5 i Mekkisic under 9,5.

Inace u maksbetu Anrines granica 8,5 i to na under 1,70 a na over 2,00.

Ps, uzeo sam Abrinesa under12,5 kvota 1,45 jos mi je sigurnije, ako ubaci 13poena nek ga ebe.