Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By nikola.packers
nikola.packers wrote:Pozdrav, evo sad sam stigao kuci i video inbox. Do sad sam sa telefona pisao, i cini se da je ispravljena ona greska kod postovanja.
Kao sto sam rekao lik koji uplacuje jace i koga znam godinama mi je poslao spisak sta je sve odigrao i da vam kazem da se 95% slaze sa nasim tipovima :D
Dakle za danas tipovi:
Brooklyn 1 moze i H1 (5.5 npr) :D
Porzingis 20.5+ sada je 21.5+ vrv :(
Shai 21.5 + :D
Markkanen 15.5+ :D
Bam 20.5+ :D
Harden 24.5- :D
Sabonis 20.5- :D
Ovo je najbolje sto ima veceras

Isto tako vrlo dobri
Jokic 24.5+ :(
Curry 28.5 + :D
Turner 13.5+ :D

Ja sam prezadovoljan, steta samo za los sut Porzija
By Samoprozvanikraljnba
nikola.packers wrote:
nikola.packers wrote:Pozdrav, evo sad sam stigao kuci i video inbox. Do sad sam sa telefona pisao, i cini se da je ispravljena ona greska kod postovanja.
Kao sto sam rekao lik koji uplacuje jace i koga znam godinama mi je poslao spisak sta je sve odigrao i da vam kazem da se 95% slaze sa nasim tipovima :D
Dakle za danas tipovi:
Brooklyn 1 moze i H1 (5.5 npr) :D
Porzingis 20.5+ sada je 21.5+ vrv :(
Shai 21.5 + :D
Markkanen 15.5+ :D
Bam 20.5+ :D
Harden 24.5- :D
Sabonis 20.5- :D
Ovo je najbolje sto ima veceras

Isto tako vrlo dobri
Jokic 24.5+ :(
Curry 28.5 + :D
Turner 13.5+ :D

Ja sam prezadovoljan, steta samo za los sut Porzija

Extraa bas dobar procenat...:)
By t_duncan
#131084 Svaka cast za pogotke, ja sam na pocetku isao i kombinovao double, triple i ponekad tzv. narodnjak tiket, ali na kraju kad se svede racunica samo single igra donosi profit i samo to praktikujem. Misljenja, iskustva po ovom pitanju?
By jaxteller
#131087 Je li neko gledao zadnju utakmicu Niksa i Jute? Konkretno me zanima za Randle-a ima ga na 20.5 to bi bilo dobro iskoristiti. Barrett bi mogao biti solidan under, kapiram da će ga O'Neal čuvati, a vratio se i Burks koji uzima dosta šuteva.