Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By UcenikBGD
Master Yoda wrote:Adebayo B. (20,5) over 1,85

Tip večeri po meni, miami i dalje bez butlera, heroa, leonarda i bradleyja, igraju ponovo sa netsima od kojih su prije dva dana izgubili 128:124, adebayo je bio nezaustavljiv, 41 poen, cak 14 bacanja, netsi jednostavno nemaju profil igraca za zaustavit bama i mislim da danas ide na laganih 25+

Gilgeous - Alexander S. (21,5) over 1,85

Profil utakmice na dosta poena i tu vidim malog gilgiusa na laganih 25+, portland vrlo skroman u defanzivnim zadacama, a momak zadnje dvije clippersima 23 i 30

Bravo Yoda, kad sam uplatio moj dubl u maksu vidim da si i ti isto predložio. Znao sam da je prolazni kad si ga i ti postavio. Ko kaže da sam prepisao od Yode,slažem se, i opet ću.

maxbet tiket : 40781-QGIGIU-24 PIN : 8769
By UcenikBGD
Teo wrote:Aaron Gordon 4,5 as over bet365 1,66

Ja sam ga igrao u nekom dublu,mislim da je velika vjerovatnoca da ce ovo veceras prebaciti.Umislio frajer da je tripl dabl igrac ali mu ne ide da to ostvari,ali mislim da ce ovo uspjeti veceras prebaciti.
Ja sam ga ranije igrao po kvoti 1,72ali vidim da je pala.

Ako neko isprati srecno.

I dalje ne mašiš. Svaka čast. ali nemam gde da odigram njega asiste inače bi te ispoštovao, kada sam čuo da si juče rekao da godinu dana nisi promašio tip koji si ostavio na Forumu.