Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By RussellWestbrook
#134859 Zalgiris - Zvezda 160.5 manje 1.42
Meridian
Mala kvota ali se moze povezati sa jos jednim parom,ja sam uplatio jutros kad je bila granica 162.5 u mozzartu bilo i 163.5 a trebalo bi proci i na 160.5,dvije ekipe koje igraju duge napade i ne divljaju, u medjusobnim duelima ja mislim da nikad nisu presli 160.5 uglavnom to budu tvrde utakmice sa malo poena

I jos da dodam da se lekavicius vraca veceras za zalgiris
By Galinari88
#134861 J. Lauvergne 11.5 over

- Žofriju poznatom kao veliki "grobar" u današnjem okršaju sigurno nece nedostajati motiva i žara. Zvezda dobro brani vanjske pozicije, a u reketu nemaju trenutno adekvatnog čovjeka koji bi mu se mogao suprostaviti. U prilog tome ide i povratak Lekavičiusa na teren koji ima sjajan pregled i sigurno ce koju loptu u pick igri servirati Žofriju.
By Zion89
Rovinjez wrote:Marius Grigonis over 11,5 SS.. upao u malo losiju formu a samim time pala je granica za 2-3 poena nego uobicajeno, lekavicius se oporavlja od korone tako da vjerovatno nece igrati ni danas a iako bude bit ce to svega par minuta, kao obicno morao bi imati veliku minutazu a onda bi moralo biti prolazno ovo, bet365 ga drzi na 13,5 sto mi je i realno otprilike za danas

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
By Zion89
RussellWestbrook wrote:
RussellWestbrook wrote:Zalgiris - Zvezda 160.5 manje 1.42
Meridian

U prvom poluvremenu su sve pogodili ali na kraju prodje lagano, samo 137 poena :D

:mrgreen:
By Jazavac
#135183 Hocu. Mozda Ante Zizic unesto ovog drveta Huntera. Mada mislim da Otrllo ima vecu minutazu, nisam siguran. Mada ono nozda i Datome udje a Hines ne. Mada mislim da ce mozda i obojica.