Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Kosarkaski amater
#135351 CAPELA 15,5 +.....U odlicnoj je formi,horford je out tako da ce na pet Roby,tanak je def.Ofanzivni skok.mislim da ce tu izdomimirati Capela,naravno neki poen odatle i iz slobodnih bacanja koje gadja solidno.Janga ce juriti Dort(dosadan sam sa njime al brat je bruka)eto jos vise prilike da gurne loptu Capeli na obruc,mada popravio se i u igri 1na1 dosta,lak matchup ovo bi trebalo da prodje..Colinsa ce kako kazu trejdovati a i bio je nesto povredjen i smanjili su mu minutaza(mada Galo igra ali nije on igrac koji igra u reketu mnogo,mislim kucanje i to).Igra preko 30+minuta,dobija loptu protiv krs centara,Jang tezi matchup,dobra forma,granica je ok...a da,i Rondo se zna da je doktor za ass,gurnu mu loptu i ostali kad je u dobroj poziciji....Muscala kad je na 5 njega nisam ni pominjao jer on nije centar,moze samo da bleji pored Capele ako se nadju na terenu i poziciji 5...
Last edited by Kosarkaski amater on 26 Feb 2021, 13:12, edited 1 time in total.
By Rovinjez
#135371 Jerami Grant over 22,5 SS

puno je upitnika jos ko ce kod sacramenta uopce igrati jer ima dosta igraca s ozljedicama medutim ovo se isplati uzeti, sacramento je stvarno krs u obrani i kad ti jedni knicksi zabiiju 140 poena valjda je sve jasno, iako i on igra toplo-hladno otkad im je sezona prakticki propala svejedno na ovoj granici protiv ovog protivnika uzimam, s druge strane vjerovatno opet fox na 24,5

Kelly Oubre over 17,5 SS

doveden kao pojacanje ali sezonu poceo ocajno, u par utakmica 12. mjeseca prosle godine imao ispod 8 poena u prosjeku, u prvom podigao na i dalje skromnih 13 no u februaru je to vec na 20 poena i djeluje daleko bolje, danas dolaze hornetsi koji su ih pobjedili nedavno u kontroverznoj zavrsnici gdje je draymond dobio 2 tehnicke pa je rozier zabio za pobjedu, curry tad nije igrao i upravo je oubre predvodio tim sa 25 poena, curry ce sigurno zabiti svoje a pomoc bi vjerujem najveca upravo od njega trebala stici, kad sam vec spomenuo roziera i on je jako solidan pik na 19,5 granici jer grahama opet nema a i neovisno o tome njegova pozicija u timu je neupitna, u toj navedenoj utakmici bio je game winner a i najbolji strijelac sa 36 poena
By Pachulia
#135408 Slazem se sa Amaterom za Kapelu i vec ste dosta pisali o Ejtonu tako da necu njih dvojicu ni stavljati, da se ne ponavljamo.

Danas i nije neka ponuda al sam probrao dva meni zanimljiva tipa, i po ovim granicama u Maksbetu ih moram uzeti.

Lavin 30,5 -

Stvarno igra savrseno ove sezone, u top je formi, njegovim brojkama dosta doprinosi i to sto su ostali vodeci igraci cesto out, pa je cela knjiga spala na njega, ipak veceras ide na jednu organizovanu odbranu Finiksa, koja posebno obraca paznju na bekove, u top 5 su odbrana lige i pozicije dva i pozicije tri, tu najvise doprinosi Bridges ali i Buker dosta dobro igra odbranu ove sezone, jer je rastereceniji i ne trosi se toliko u napadu kao prethodnih sezona kad je sam igrao u ekipi, sada ima dosta igraca koji mogu u napadu da mu se pridruze, pa tako i vise energije ima za odbranu, po mom misljenju, na ovoj granici stvarno se mora probati.

Rozier 19,5 +

Razmisljao sam se dal da uzmem njega ili Bola, ali ipak se odlucih za Roziera, koji briljira u poslednjih nekoliko utakmica gde postize oko 30-ak poena, nemoj da vas zavaraju poslednje dve utakmice, gde je belezio 10 i 11 poena, jer je upravo igrao protiv dva tima koja su u top 5 odbrana i koji najvecu paznju poklanjaju upravo odbrani bekova, o tome sam pricao u analizi iznad. Upravo pre te dve teske utakmice, bila je utakmica sa Goldenom, gde je Rozier odigrao savrseno i dao 36 poena, kao i odlucujuci kos, igrace se brza kosarka i verujem da moze prebaciti ovu granicu, nece se igrati neke posebne odbrane.

Srecno.
By t_duncan
#135433 Ingles 10.5 under (soccer)
Povratkom Konlija imao je 2/3 undera sa 3 i 5 poena. Smanjuje mu se minutaza, a uz to nocas igraju sa Majamijem koji itekako zna da igra odbranu. U prethodnom mecu Majamija i Jute, imao je 8 poena, ali bez Konlija. Bet365 ga drzi na 9.5 uz kvotu 2 za over.
By russellwes
#135434 Booker over 26.5 SuperSport

Vecina vas igra Aytona over i definitivno se slazem sa time, ali ja cu odigrati Bookera pa kud puklo da puklo. U zadnje dvije dao 34 i 33 poena i u ovu utakmicu ulazi kao All-Star. Usao je umjesto Davisa i mozda je to jedan mali plus za Bookerovo samopouzdanje. Protivnik i vise nego odlican, Chicago koji je los u obrani na svakoj poziciji i jedini problem koji je ovdje vidim je moguci blowout, ali to je uvijek tu prisutno. Ma da, vjerujem da Booker ovo moze prebaciti i za 25 minuta igre. Sretno tko prati :D