Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By burke
Kosarkaski amater wrote:
Jazavac wrote:Ah da nozda bih ookusao u + i Valanca nisam siguran

Ja to ne bi jer ne znam kako ce igrati,hjuston nema centra pa igraju small ball a imaju clarka i x tilmana...meni je to preskok jer ne znam da li ce igrati puno a 17,5 je

Imam jedno pitanje..to nikad nisam kuzio..a zanima me..znam sta znaci kad igraju small ball..ali zasto bi netko vadio jakog centra van kad on moze trpat?zasto i Memphis mora igrat small ball onda?pa sta ne bi trebao biti Memphis u prednosti sto ima Valanciunasa kojem nitko nista ne moze..a sta Tucker moze Valanciunasu?moze sutnut tricu..nikad to nisam kuzio..ako netko moze da mi objasni..hvala..
By Kosarkaski amater
#135982 @burke to sam se i ja pitao nekada,jbg pa sporiji je,zbog odbrane prvenstveno...ja sam ovo u mojoj glavi rezonovao,ne kazem da je to tacno ali meni nije za rizik i ako moze ds strpa 20 lagano...pa igaju small ball jer igraju brze...a sad ni nemaju centra,,,neka se jabi neko iskusniji od mene,mozda ja lupam
By Jazavac
#135984 NY-Detroit 213,5 -
U Detroitu ponovo nece igrati Wright. Njje kao da je neki faktor, ali to je min nekih 10 poena manje. NY b2b, tesna tekma sa Indijanom sinoc. Nzm koliko ce i oni imati snage za poene. Svakako i da nisu umorni igraju na mali broj poena ove sezone. Prosle sezone u 2 tekme ni do 200 nisu dobacili. Za hrabtije ima cak i 207,5- kvota 2,6. Obicno ne igram tekme, ali mi ovo ima smisla.
Misljenja?
By burke
Kosarkaski amater wrote:@burke to sam se i ja pitao nekada,jbg pa sporiji je,zbog odbrane prvenstveno...ja sam ovo u mojoj glavi rezonovao,ne kazem da je to tacno ali meni nije za rizik i ako moze ds strpa 20 lagano...pa igaju small ball jer igraju brze...a sad ni nemaju centra,,,neka se jabi neko iskusniji od mene,mozda ja lupam

Ma ne ne..u pravu si ti..tako ljudi kazu..ali nikad ti nisam kuzio..nit je Tucker Porzingis, nit je tricas, niti jak na ulazima..znaci Tucker nece dobit Memphisa..
Ma ja sam ga mislio na manjoj granici od 14,5 igrat..na narodnjaku jer sam se ipak odlucio za Townsa manje..
By Kosarkaski amater
#135986 @burke to da ne moze mu nista ovaj mucenik jer je u napadu neaktivan zato i kazem dvosmerna ulica ne znam tu sta i kako zato mi je i za peeskok...ne mogu da razmisljam koliko ce igrati i kako,da znam da ce 30 min i jace onda bi plus lagano ali imaju i klarka i x tilmana