Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Jazavac
Kosarkaski amater wrote:Jedan under tiket;lavine,towns,cp,wes,kuzma :D sve to plus rozir plus........da se razumemo prepisao sam cp,kuzmu i wesa od mikija28 :D ova dva sam hteo i ja,jefria dao lavina,wes da townsa prvi...rozira dao i paculija

Ja sve isto samo Kuzmu zamenio Detroitom - na 214,5 i dodao Schrodera. Stavio sam i double KAT Lavine obojica -
By RussellWestbrook
Madnix wrote:FantasyLabs NBA
@FantasyLabsNBA
·
9m
Bulls-Raptors postponed Sunday.

Nista od Lavina danas.

Ovaj put nam je pobjego ali drugi put nece uhavticemo mi njega :D

A nista jazavac nadaj se da ce ciglariti, njujork igra sporo a detroit ima napadacki potencijal kao borac cacak
By Pachulia
Ledeni777 wrote:Ultimativni baksuz sinoć-Ball under 15.5(bet365) Na 13 7 sekundi do kraja,ingram pokusava trojku odbija se lopta opet do njega,opet ingram pokusava i odbija se do Ball-a koji sutira i pogadja sa zvukom sirene

A sto si ga igrao juce minus, ja ga odigrao plus na narodnom na granici 13,5, on mi je bas bio lep plus, San antonio fino zatvara glavne igrace, pa ovi oko njega divljaju, prosli put ih bio napunio vec, jos su ocajni u odbrani plejmejkera, koliko se secam, dao je sinoc 13 poena vec u trecoj cetvrtini al je dosta kasno usao u poslednjoj...