Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Teo
#139605 Clint Capela 13,5 over maxbet

Veceras treba ocekivati neke trejdove pa kladionice uhvatiti na krivoj nozi jer je sutra poslednji dan za trejd.Najvise se prica o igracima Orlanda,Boston,Atlante...

Sablonski predlog od mene,Kapela nije u nekoj formi ali ne moze naci boljeg supranika da se razigra,igrali su prije desetak dana i ubacio imje 24 poena za 27 minuta ali posle toga povreda i pauza od dvije utakmice,posle te pauze tri slabija meca,prvo sa OKC 6 poena pa LAL 8 poena i onda solidan mec protiv LAC 12 poena i 14 skokova,nadam se da ce se taj trend nastaviti i da ce veceras ubaciti minimum 14 poena.

srecno ako neko isprati
By Teo
#139701 Devin Booker 25,5 over bet365 i vecina kladionica

Evo jedan za siroke narodne mase a nije pominjan.B2b tekma za obe ekipe i ukoliko ne dodje veceras do nekog trejda sto se tice Orlanda i ne ostanu bez pola ekipe mislim da bi trebalo da odrze kakav takav egal ,da ne dodje do ranog BO a samim tim da Buker dobije svoje minute.

Uzima oko dvadeset suteva i uvijek se vrti oko ove granice,zadnji sest meceva ima tri overa i tri undera na ovu granicu ali veceras s obzirom na matchup ocekujem da ima bolje procente i da ce to prevagnuti da prebaci ovu granicu.

Igrali su jedan mec ove sezone i ubacio je 27 poena.Ja ga vidim i veceras u overu i ako nije u nekoj sjajnoj formi.

srecno
By Darko1987
#139861 Richaun Holmes (SAC) Rebounds 9,5 Over @1,83 Bet365

Evo jedan single i od mene, mislim da ima vrijednost.

Holmes u odličnoj formi, poenterski i skakački. Usage rate mu je ozbiljno skočio od kako je Bagley out, i ovaj to odlično koristi. Na zadnjih 8 tekmi samo 2 puta nije imao dvocifren broj skokova i to protiv WAS gdje je ispao iz igre zbog 6 ličnih, i blow out protiv PHI gdje su ovi ubacivali sve živo a kod Kings-a ništa nije štimalo.

Večeras tekma protiv Hawks-a, trebalo bi to biti gusto na masu posjeda, gdje će starteri voditi glavnu riječ do samog kraja jer je po meni to glavni uslov. Bagley je out, Whiteside u minus fazi, Bjelica možda noćas bude trejdovan, realno Holmes jedini pravi visoki igrač i minutaža ne bi trebala biti upitna.

Igrali su prije 10-ak dana, za 35 minuta skupio je 12 skokova, ja ga i večeras vidim na 30+ minuta i minimum 10 Rb.
By Darko1987
NikadNikomIzvini wrote:Vidim Darko 1987 dao Holmsa skokove,sad sam pogledao proslu im dao 20 poena 14.03 ,deficitarni su sa visokim sto kaze darko imace minutazu.Meni to nije lose za over na 14,5 bez obzira sto ide na Kapelu posto ovaj zna da udje u problem sa licnim greskama.Kad ga je centarska linija LAL ovako hendikepirana ubacila u problem sa licnim mogao bi on i ovde da udje u taj problem.Neko moje razmisljanje

Nije loš ni za poene, al’ mislim da skokovi imaju veću vrijednost. Atlanta je ekipa koja mnogo forsira šut za 3 poena gdje jedino Capela ne uzima te šuteve, u tim situacijama promašaj najčešće kupi centar ili četvorka.

I situacija kada se Fox bude zalijetao na koš, (a to će biti 10-15 puta minimum) Capela često iskače, potencijalni promašaj u 50% situacija kupi Holmes za tip-in. Kažem mogu poeni, al’ skokovi su mi dosta bolja opcija.