Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Kosarkaski amater
#142180 M.Brown 11,5+ skokovi(oklahoma) bet 365...Nema Horforda,Muscale..Jeste da su doveli T,Bredlija ali ne verujem da ce imati jaku minutazu jer Oklahoma daje sansu mladim igracima.Od visokih Roby i Brown..Brown je u skoku top,imao je proslu 23 protiv Bostona,12 sa Memfisom a igrao Al..17 sa Mimesotom itd....ne igra Dalas sporo pa ce biti vise sansi za skok,i off skok hvata.Ja ovo moram na 11,5....Potpisao ili potpisace visegodisnji ugovor sa Oklahomom,to je znak poverenja i nade za buducnost.Mislim da ce mu grana porasti kroz tekme koje slede.Nema posebna analiza.i Bazli je gtd,on je na 4 svakako i ako igra nema veze...ovaj je za skokove kao Dramond :D
By Darko1987
#142424 Donovan Mitchell (UTA) 27,5 Under @1,85 Mozzart

Cleveland večeras baš oslabljen, ovo Utah riješava za 3 četvrtine, tako da starteri ne bi trebali ni igrati zadnju četvrtinu. Očekujem da se lopta malo više gura pod koš za Gobert-a jer ovi nemaju ama baš ništa od visokih igrača. Clarkson takođe ima nešto za pokazati protiv bivše ekipe. Bojan se traži, mora i on početi pogađati.

Mitchell u zadnje vrijeme ima baš visoke procente šuta ima i to je malo problem, ali ako i ostali budu na nivou kod Jazz-era mislim da će teško ubaciti 28 poena za nekih 27-28 min...