Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By russellwes
#142709 Aaron Gordon over 13.5 vecina kladionica

Prva utakmica za Gordona u Denveru, iako je dao 13 poena, nije mogla bolje proci. Odigrao je samo 21 minutu, sut 6-9(1-4 za tri).
Nuggetsi su u zadnje vrijeme dobili dosta vise opcija u napadu, Barton je jedno vrijeme proigrao, Porter takoder u zadnje vrijeme bas dosta daje i sada je tu jos i Gordon.
Uprava i igraci Nuggetsa su i vise nego zadovoljni. Svi su ga hvalili, Jokic, Green, govore kako imaju osjecaj da je dosta dugo u ekipi. Sjajno se uklopio i definitivno ce sve vise i vise minutaze dobijati.
Imati ce dosta posla u obrani protiv Phile, ali sigurno je da ce biti dodatno motiviran i u napadu. Ocekujem duo Jokic/Gordon da suraduje jos vise. Nadam se da ce dobiti vecu minutazu vec danas i onda mi je ovo izgledan over.
By RussellWestbrook
#142717 Graham 16.5+
Mslim da mu je trebala jedna onakva utakmica kao protiv finiksa da dobije na samopouzdanju, zadnje tri ima 21,16,30, znamo svi kako igra was i kakva je njihova odbrana i tu ne treba puno pisati, monk je propustio proslu utakmicu a ovu i ako se vrati mislim da graham moze preko 16.5
Uzeo sam i rozira na 22.5+, dobra forma, proglasen je za igraca nedelje, odgovara mu igra was i mislim da ce nastaviti u dobrom ritmu

Charlotte 114.5+ 1.62kv
B2b za washington, ove sezone u b2b utakmicama su primali i po 120 130 poena, prvi mec ove sezone isto bila b2b za washington i sarlot je ubacio 119p

Jokic 24.5+
Denver kompletan ali zna se ko je glavni, posle ol star pauze je samo 3 puta ostao ispod 24.5 i to su bile utakmice u kojim je bio BO, ovdje ne ocekujem BO jer fila igra odlicno, a kad su neizvjesne utakmice lopta ide jokicu
By Teo
#142888 Danny Green 10,5 over bet365 1,86

Mali broj utakmica veceras i vecinu ste igraca spominjali,nisam primjetio da je neko predlagao Grina.U odlicnoj je suterskoj formi u zadnje vrijeme.Na poslednjih sest utakmica je ubacio minimum tri trojke i svaki put u tih sest meceva isao preko ove granice(dva puta po 11 poena).Vecina suteva su mu za tri poena,dobice oko 30 minuta i ja ocekujem desetak suteva,nadam se da ce zadrzati trenutnu formu i procente i da ce ovu granicu veceras prebaciti.

Srecno