Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By RussellWestbrook
RussellWestbrook wrote:Morant 21.5+
Holiday 18.5+
Pope 9.5-
Schroder 19.5+
Graham 14.5+

Amater je vec pisao za morenta i holideja
Memfis se bori za taj plej in i ovakve utakmice moraju dobijati, odlican protivnik za morenta, brza igra slaba odbrana, mislim da bi morent sa svojim prodorima na obruc i onim svojim floterima trebao maksimalno iskoristiti losu defanzivu taunsa i citave minesote

Velika granica za holideja ali u odlicnoj je formi i mislim da ga vrijedi odigrati + protiv lilarda i mekaluma, i njega je vec pisao amater pa da ne ponavljam

Poupa sam igrao + protiv milvokija ali ono sto sam ocekivao da odigra on odigrao je metjuz :(
Ima on dobru minutazu ali u napadu skoro da ga nema, prvi mec je bio dvocifren ali imao je sut 4/4, u tom prvom mecu je trio kuzma herel sruder uzeo skoro sve suteve lejkersa, sva trojica su imali po 20 suteva, isto ocekujem i veceras, da njih trojica forsiraju jer imaju slabe cuvare a znamo da su divljaci i herel i sruder i kuzma i da im nije problem uzeti 20+ suteva a ovi ostali da dobiju mrvice

Srudera sam protiv milvokija igrao manje i ostao je na 17p, sad je red na jedan + jer tako mu ide forma jedan - jedan + :D on i lisica bi se trebali takmiciti da vide ko je brzi :D
Prvi mec je bio odlican, njemu odgovara ova brza igra sakramenta a o njihovoj odbrani ne treba previse govoriti, u tom mecu je poentirao na sve nacine, trojke ulazi poludistanca, ja ga veceras vidim na bar 20p

Graham podigao formu, na zadnjih pet utakmica ima 4 overa i jedan under na ovih 14.5, ovu zadnju utakmicu je igrao samo 22min jer je bio bo, veceras nema monka sto je odlicno, dva meca ove sezone protiv indijane 16p i 14p, uzima 9-10 trojki glavni je potrosac lopti uz rozira i hejvorda ako ne bude bacao cigle trebao bi preko

Dosta od mene :D
By Darko1987
#143586 Devonte’ Graham (CHA) 14,5 Over @1,85 Mozzart

Bet365, Pinnacle i ostali “giganti” ga nude 16,5 što je po meni realna granica, ovih 14,5 na ove okolnosti i protivnika sam morao uzeti.

Ball je out do daljnjeg, Monk takođe večeras ne igra što znači da Devonte’ ima zagarantovano 30+ minuta (nadam se da neće biti gaženje kao sinoć protiv Nets-a). U dobroj je formi, porastao mu je usage rate od kako je Ball out, sinoć za samo 21 min ubacio 13pts, a prije te tekme vezao je 4 over-a na ovu granicu (@Was 17pts, vs PHO 30pts, vs MIA 16pts, @HOU 21pts). Da nije sinoć bio onakav blow out on bi imao 5/5 sigurno.

Već su 2 puta igrali međusobno CHA vs IND, Graham u tim mečevima 14pts i 16pts, a ono što sam ja vidio u tim tekmama je da Devonte’ u oba meča imao 30+ minuta.

Najviše sam ga uzeo iz razloga što sam siguran da će defanzivni fokus Pacers-a biti na udarnom dvojcu Hayward&Rozier, gdje će se timski defanziva fokusirati na njih a i u direktnom matchup-u Brogdon i Holiday itekako mogu odgovoriti. To automatski ostavlja dosta prostora za otvorene trice koje su glavni arsenal kod Graham-a. Može on i iz prodora poentirati, LeVert gleda samo naprijed, al’ kažem očekujem masu otvorenih trica i uz ovu trenutnu formu i izostanke očekujem da ubaci minimum 15 večeras.