Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By yoldza
burke wrote:
russellwes wrote:Harrell 17.5 under SuperSport

Eto tko ima supersport izbacili su ga na 17.5 :D

Uplaceno..hvala ;)
Odsad igram ovako ili navecer kasno kad izadje neka vijest..ne igram narodne niti ista preko dana..osim kad ovako stave Harrella..mozda ga povuku..
I svidja mi se George vise..22,5 mu je granica..cak mi se i Ayton svidja over..mislim da ce ga forsat protiv Zupca..tu su najtanji clippersi realno..mislim sad kad se Beverley vratio na PG..

Ma smjesno kao upitni su bili Brogi,Turner i Sabo poslije poraza od Chi oni ladno out...bas smjesno...i za jace ne treba igrati preko dana nista...
By Jeffrey
yoldza wrote:
burke wrote:
russellwes wrote:Harrell 17.5 under SuperSport

Eto tko ima supersport izbacili su ga na 17.5 :D

Uplaceno..hvala ;)
Odsad igram ovako ili navecer kasno kad izadje neka vijest..ne igram narodne niti ista preko dana..osim kad ovako stave Harrella..mozda ga povuku..
I svidja mi se George vise..22,5 mu je granica..cak mi se i Ayton svidja over..mislim da ce ga forsat protiv Zupca..tu su najtanji clippersi realno..mislim sad kad se Beverley vratio na PG..

Ma smjesno kao upitni su bili Brogi,Turner i Sabo poslije poraza od Chi oni ladno out...bas smjesno...i za jace ne treba igrati preko dana nista...

Slažem se, ovo je smiješno, odmaranje i takve gluposti. Užas. Čekat večer najbolje, inaće slažem se Harrell under 17.5 mi je top pick
By Kosarkaski amater
#145719 Soker je sinoc spavao na odsustvo igraca,nije dirao nista.Moglo je da se iskoristi lepoo a i jeste.Pa lepo je neko rekao bolje i da dignu jedan poen kad je neko out nego da se igra bez vesti,jbg nekad su vesti i u 2h ili kasno pred mec,jbg ko spava ne stigne.Jeste jbn za igru under preko dana,over i nekako.
By t_duncan
#145738 J. Clarkson 15.5 vise, soccer (najsigurniji)

2 poraza dzezera u nizu, sinoc su igrali i produzetak te je Conley proveo na parketu 35 min. Od pocetka februara isti igrac odmara jednu tekmu iz b2b seta, tako da bi to trebala da bude ova. To automatski znaci i veci usage za sebicnog Jordana. Juta je juce igrala sa 9 igraca u rotaciji, a morace se neko pridruziti Donovanu ako misle dobiti. Naravno ko hoce moze cekati i vesti, mada cu ga ja svakako ispratiti cak i da Conley zaigra, posto je protivnik idealan za +.