Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By stephen27
#62027 Idem danas jedan double za jace pare.

Galatasaray - Bamberg 2 (1.8)
Bamberg je na skoru 5/10 u Evroligi.Proslo kolo su potopili olimpijakos u poslednjih 5 susreta imaju 3 pobede od toga jedna tesna od Cska i jedno zaista prelako izgubljena utakmica od Reala. Bamber je strasna ekipa, nekoliko utakmica su izgubili na jednu loptu, ja ne volim da kazem da je to sreca odnosno nesreca, nego neiskustvo i mislim da ce to danas da im se vrati. Najbolji po meni igrac gostiju Meli morace da povuce danas vise. Ocekuje nas vrela atmosfera ali galata je uocajnoj formi nanizala je tri poraza, na skoru je 4/10 i mislim da ovde apsolutno nemaju sanse. Trinkijeri je uigrao ekipu i sasvim sigurno da ovde ide na pobedu.

Cibona-Partizan 2 (1.45) Necu ovde nista puno analizirati. Mornar je razbio cibonu sa preko 30+ razlike. Partizan hvata formu i polako stice sigurnost, svi mogu da povuku. Mlad su tim izrastaju u solidan tim, nema tu nekih preterano kvalitetnih pojedinaca ali tim je ispred svega. Ciboni je otisao ZIzic, ljudi su u rasulu ocekujem ovde laganu pobedu iako se zna da je to vrelo gostovanje.

Licno ovaj double sam isao sa 100e. Srecno!
By pennyHardway
#62036 Daj te ko ima kakav info ko je out veceras. Jako je tesko naci za evroligu info. Juce nigdje nije pisalo da je Ljull out,Simon out i odma su njihove zamjene glat preko otisle. Za nba ima 100 stranica za info ali za evroligu jako slabo tako da je info za evroligu mnogo vazniji.
By Master Yoda
pennyHardway wrote:Daj te ko ima kakav info ko je out veceras. Jako je tesko naci za evroligu info. Juce nigdje nije pisalo da je Ljull out,Simon out i odma su njihove zamjene glat preko otisle. Za nba ima 100 stranica za info ali za evroligu jako slabo tako da je info za evroligu mnogo vazniji.

googlaj, traži po twitteru, to je jedino šta možeš
By niang
pennyHardway wrote:Daj te ko ima kakav info ko je out veceras. Jako je tesko naci za evroligu info. Juce nigdje nije pisalo da je Ljull out,Simon out i odma su njihove zamjene glat preko otisle. Za nba ima 100 stranica za info ali za evroligu jako slabo tako da je info za evroligu mnogo vazniji.

Banic je out za Unics,a Micov za Galatu
By pennyHardway
niang wrote:

Banic je out za Unics,a Micov za Galatu

I Micov i Banic igrali i to svoju punu minutazu.

Svaka cast majstore!