Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

3 para izaberite

15
15%
7
7%
16
16%
14
14%
9
9%
7
7%
10
10%
3
3%
11
11%
6
6%
By yoldza
boogie wrote:Dobra noc, prosli Jackson, Embiid i Rose, znaci 3/3, ukupno 4/5 od kad sam poceo pisati analize na ovom forumu. Solidno otvaranje rekao bih, samo nek se tako nastavi.

vise su to dobti odabrani igraci nego analize ...ja od takvih analiza nikad ne prepisem ali dobro :) svejdno sam ih igra i ja te tipove ali sam neke druge promasio
By boogie
yoldza wrote:
boogie wrote:Dobra noc, prosli Jackson, Embiid i Rose, znaci 3/3, ukupno 4/5 od kad sam poceo pisati analize na ovom forumu. Solidno otvaranje rekao bih, samo nek se tako nastavi.

vise su to dobti odabrani igraci nego analize ...ja od takvih analiza nikad ne prepisem ali dobro :) svejdno sam ih igra i ja te tipove ali sam neke druge promasio

Pa dobro mozes to zvati kako hoces, analize ili ne, smatram da sve sto sam napisao stoji, nisu neke super dubinske analize, ne buljim u statistike 4 sata (ko neki, koji gledaju kako on igra ponedeljkom ako tekma pocne u 18:00 sati...itd. ne pricam na forumu nego opcenito). Pogledam bitne stvari, a ne neke besmislene , nevazne statistike (ne kazem da statistika nije vazna, normalno da je jako vazna, al neki pretjeruju). Uostalom do sad me dobro sluzilo :mrgreen: :mrgreen:
By yoldza
boogie wrote:
yoldza wrote:

Pa dobro mozes to zvati kako hoces, analize ili ne, smatram da sve sto sam napisao stoji, nisu neke super dubinske analize, ne buljim u statistike 4 sata (ko neki, koji gledaju kako on igra ponedeljkom ako tekma pocne u 18:00 sati...itd. ne pricam na forumu nego opcenito). Pogledam bitne stvari, a ne neke besmislene , nevazne statistike (ne kazem da statistika nije vazna, normalno da je jako vazna, al neki pretjeruju). Uostalom do sad me dobro sluzilo :mrgreen: :mrgreen:

nisam rekao da trebas da napises stats ali da kazes da embiid mnogo suta pa to zna svako ko prati nba 15 dana ..ok je dok se prolazi videcmo kad pocnes padati da vidimo kako i zbog cega si pao :)
By manje under
manje under wrote:Triple:
I. Thomas (25,5) - manje - 1,85
Ukratko. Nikada dosada nije kontra Miamia s Dragićem kao matchupom išao over, moguće bez nekog njegovog forsanja da Kelti ovo rješe u svoju korist, sinoć se energetski ispraznio i teško da će ovo preći. Po meni tip dana.

J. Crawford (17,5) - over - 1,85
Iako mi vjera zabranjuje igranje overa, ovo moram igrati :lol: . Nema CP3, Jamal će početi u 2. unitu i imat će minutažu ogromnu bez obzira na tijek utakmice, bez obzira tko će ga čuvati - over.

C.J. MCcolum (24,5) - manje - 1,85
Velika grana iako nema glavnog igrača, očekujem da kaznena ekspedicija iz S. Antonia otpuše Blazere i da ovaj mladić neće igrati zadnju dionicu, a ako zabije preko za 3 četvrtine svaka mu čast.

Hattrick kladionica

Tipovi nisu sto posto sigurni te ih igrate na vlastitu odgovornost!

E ovo se zove promašaj :lol: